• Hangi Su Arıtma Cihazını Almalıyım ?
  Hangi Su Arıtma Cihazını Almalı ...
  Merhaba okurlarım.Bugün sizler için bir çok kişininde
 • Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • WordPress Kategori ID Öğrenme

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Wordpress

  Tarih:12 Temmuz 2012

  Okunma:3.915 Kere

  Yorum Yok

  Wordpress Kategori ID ÖğrenmeMerhaba okurlarım. Basit ama yararlı olan wordpress kategori id öğrenme konusunu sizlere anlatmak istiyorum. Bana gelen mailler üzerine bu konuyu açma gereği duydum. Sizlerde biliyorsunuz bir çok kategorileme olaylarında cat kodundan sonra kategori id si yazılır ve id’ye göre kategoriden yazı çekilir. Bu sayede istediğiniz kategoriden wordpress konularınızı kolaylıkla çekebilirsiniz. Neyse lafı fazla uzatmayım hemen anlatımıma geçeyim. İlk olarak yapmanız gereken wordpress admin paneline giriş yapıyoruz.

  Yazılar bölümünden kategorilere tıklıyoruz. Hangi kategorinin idsini görmek istiyorsanız mause ile üzerine geliyorsunuz ve tarayıcınızın sol altında kategori id si gözükür.Resimli olarak da anlatayım bu konuyu hemde görmüş olursunuz.Aşağıda ki resime baktığınız zaman sizlerde daha iyi anlayacaksınız.

  Wordpress Kategori ID Öğrenme

  Resimde gördüğünüz gibi güvenlik kategorisinin id’si 1o olarak gösterilmiştir.Sizlerin tek yapması gereken kategorinin üzerine mause ile gelip tarayıcının sol aşağı tarafına bakmanız yeterlidir.Şimdilik bu kadar arkadaşlar soru ve sorunlarınız için konu altına yorum yapmanız uygundur.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
  WordPress Kategori ID Öğrenme, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  Yorum Yapın