• Hangi Su Arıtma Cihazını Almalıyım ?
  Hangi Su Arıtma Cihazını Almalı ...
  Merhaba okurlarım.Bugün sizler için bir çok kişininde
 • Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Web Sitenizi Harika Yapacak En İyi Bootstrap WordPress Şablonları

  Yazar: Baris

  Kategori: Template

  Tarih:25 Temmuz 2014

  Okunma:3.634 Kere

  2 Yorum

  WordPress Bootstrap TemalarıSiz “Bootstrap” kelimesini duyduğunuzda ne düşünüyorsunuz? Bu soru üç veya dört sene önce sorulsa sanırım biraz zor olabilirdi. Ancak o zaman bootstrap bir ayakkabı rafında saklıyken bir gün bilgisayarlar, mobil cihazlar ve tabletler ile tanıştı.

  Gerçekten büyük işlevselliği ile web tasarımı için harika bir araç olduğunu Ağustos 2011 yılında Bootstrap framework tanımı ile birlikte geldi. Bootstrap framework pazarında devrim yarattı ve kullanılmaya başladığı bu günden yana bir kaç yıl içerisinde en popüler geliştirme araçları arasına girdi.

  Peki neden internet topluluğunu sallıyor? Size söyleyeyim. Sadece uzun zamandır beklenen tüm seçenekleri sunmaktadır. Bu HTML ve CSS yapıları ile birleşen ve JavaScript iletişim kutuları, balonlar ve bantlar ile onları tamamlamaktadır. Ayrıca gezinme sekmeleri, sayfa numaraları ve butonların gruplandırılmasının yanı sıra Bootstrap size iş için kullanmayı planladığınız araçların seçimi ile kendi dosyalarına adapte ederek gelişmiş özelliklerin bir dizisini sunmaktadır.

  Bootstrap şablonları, esnek ve gerçekten iyi düşünülmüş geliştirici ekibi tarafından oluşturulan bazı yararlı eklentiler ile birlikte Bootstrap harika bir işlevsellik sağlamaktadır. Böyle bir şablonu kullanarak müşterilerin beklentilerini aşan tarama deneyimine yeni bir boyut getirerek web sitenizin yükselmesinde yardımcı olur.

  Neden Özel Bir Şablon Yerine Hazır Şablon Tercih Etmelisiniz?

  1) İlk olarak web siteniz için özel bir tasarım siparişi etmenin maliyetlerini bir düşünün. Benim söylemeye çalıştığım aslında sadece para değil (özel bir tasarım 10 kat para ödeyeceğiniz anlamına gelir.) aynı zamanda doğru insanı bulmak ve bütün projeyi yürütmek için harcayacağınız zamanda buna eklenir. Bunun dışında ilerleyen zaman içerisinde ne olacağını asla bilemezsiniz – özel bir tasarıma başlamak görmeden satın almak gibidir. Aksine hazır şablon ile ne alacağınızı neye ve hangi kalite için para ödediğinizi görebilirsiniz. Aynı zamanda, Bootstrap şablonları web sitenize özel, harika ve eşsiz görüneceğinin yanı sıra kişiselleştirme ve özelleştirme konusunda size çok büyük fayda sağlar.

  2) Hazır bir şablon ile çalışmak bir pasta yemek kadar kolaydır. Birkaç tıklama ile kurulumunu yaptıktan sonra, geriye sadece ihtiyaçlarınıza göre düzenlemek kalıyor. Bu bir roket bilim adamı olmayı gerektirmez. Siz herhangi bir teknik sorun ile karşı karşıya gelirseniz, TemplateMonster teknik destek ekibi 7/24 size yardım etmek için hazır bekleyecektir.

  3) Tüm hazır temalar duyarlıdır. Bu sayfaların düzeni kullanılan cihazın düzen tipini alarak, masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar ve ya aklınıza gelebilecek herhangi bir cihaz üzerinde dinamik olarak kendini ayarlayacağı anlamına gelir.

  4) Satın aldığınız tema üzerinde bulunan tüm görüntüler için özel bir kullanım lisansına sahip olacaksınız. Bu daha sonraki projeler için onları yeniden kullanarak sizin için ek avantajlar getiren anlayışlı bir seçenek olarak kullanmanızı sağlamaktadır.

  Bu makalede Bootstrap WordPress Framework’üne dayalı web sitesi tasarımlarının 25 adetini bulacaksınız. Bu harika tasarımları web sitenizin ulaşmasını beklediğiniz hedefe ulaşmanızda sizlere yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

  Mutlu bir Aile – Aile Merkezi Responsive WordPress Tema

  Hepimiz çocukluktan gelen sevinç, sıcaklık ve konfor duygularını biliyoruz. mutlu bir aileye sahip olmak hayatımızı güçlendiren en iyi deneyimlerden birisidir. Barış ve güvenlik renkleri ile bu büyük duyarlı tema ile web sitenizin konfor bölgesi mevcut olacaktır.

  Aile Merkezi Responsive WordPress Tema

  demo-buttondelatis-button

  Hayatı Yakalayın – WordPress Kameraman Tasarımı

  İyi geliştirilmiş ve başarıya ulaşmamış bir kameraman web sitesini hayal etmek bile oldukça zor. Bu şık siyah beyaz tasarım ile görsel bilgi sunumunu en etkili şekilde ortaya koyabilirsiniz.

  WordPress Kameraman Tasarımı

  demo-buttondelatis-button

  Etkili Danışmanlık Şirketi WordPress Şablonu

  Analiz ve etkinliğin netlik uygulaması ile birlikte iyi yapılandırılmış bu tema müşterileri için en iyi deneyimi sunmak için tam olarak donatılmıştır.

  Etkili Danışmanlık Şirketi WordPress Şablonu

  demo-buttondelatis-button

  Özel Gün – Düğün Planlama WordPress Teması

  Bu özel günde her şeyin anlamı bir başkadır. Renkler, sayıların sırası ve her elemanın görünümü bir anlam taşır. Böyle bir yaklaşım her web sitesine uygulanmalıdır. Mükemmel bir görünüm kazandırma kiraz renkleri ile bu responsive tasarımı oldukça şık yapmıştır.

  Düğün Planlama WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Öncü İnşaat Şirketi WordPress Teması

  Mimari üzerine konuşmak. Kişisel web sitesi tasarımının gerisinde kalmayın! Modern bir tema ile bu tasarım güncellenmesi web sitenizi işinizin kalesi haline getirecektir.

  48928-wp-b

  demo-buttondelatis-button

  Anlık Haber Bülteni Portalı Responsive WordPress Teması

  Günlük bir alışkanlık olan haber okuma deneyimi insanların dönüşümlü araçlarından birisidir. Web üzerinde haber okuma alışkanlığı olan insanlar kesinlikle bu web sitesi üzerinde oldukça keyif alacaklar.

  Haber Bülteni Portalı Responsive WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Altın Hazine – Bal Mağazası Responsive WordPress Tema

  Mavi gökyüzü ve parlak çiçek renkler ile çiçekli bir alanda doğal bir ortam yaratılarak bu tema içerisinde birleştirilmiştir. Müşteriler kesinlikle arıların soluğunu ve lezzetli ürünlerinin tadını alacaklardır.

  Bal Mağazası Responsive WordPress Tema

  demo-buttondelatis-button

  Daha Fazla Okumak – Yayıncılık Şirketi Responsive WordPress Şablonu

  Yazarlar tarafından oluşturulan yeni evreni ortaya çıkarmak bir ilk olacaktır. Dengeli renk seçimi, rahat okuma deneyimi yapmak adına oldukça etkili olacaktır.

  Yayıncılık Şirketi Responsive WordPress Şablonu

  demo-buttondelatis-button

  Olağan Üstü Vizyon – WordPress Dini Tema

  Web sitenizin amacı büyük ölçüde modern bir teknorat kültürü ile örtülü olan dini tecrübelerin gerçek değerini ortaya çıkarmak, rahatlama sunmak için bu temayı kullanmak modern bir karmaşanın arasında harika bir sunum yapacağını umuyoruz.

  WordPress Dini Tema

  demo-buttondelatis-button

  Dünyayı Fethetmek – Seyahat Acentesi Responsive WordPress Tasarımı

  Günlük rutin zinciri kırmak ve dünyanın büyüklüğünü, yaşam rahatlığını ortaya çıkartmak için kaliteli bir girişim yapmanın zamanı. Bu tema dinamik ve oldukça cesur, kesinlikle bu tema durdurulamaz olacak ve müşterilerinin tutkusunu uyandıracaktır.

  Seyahat Acentesi Responsive WordPress Tasarımı

  demo-buttondelatis-button

  Şık Fotoğrafçı Portföyü WordPress Tasarımı

  Gri ve kahverengi koyu tonlarda tasarlanan bu şık minimalist tema en uygun şekilde fotoğrafların sunulmasını sağlar ve ziyaretçilerin dikkatini çekmek için iyi bir görev üstlenir.

  Şık Fotoğrafçı Portföyü WordPress Tasarımı

  demo-buttondelatis-button

  Yeni Evin Tadı – İç Tasarım Responsive WordPress Şablonu

  Web sitenizin modern ev kavramını anlatması ve temsil etmesi gerekmektedir. Kolay gezinme, hoş renk paleti, ilginç şekiller ve elementler ile hazırlanmış bu şablon, başarılı özellikleri ile iç dizayn web tasarımları ile uygulanabilir.

  İç Tasarım Responsive WordPress Şablonu

  demo-buttondelatis-button

  Dinamik Müzik Portalı WordPress Tasarımı

  Web sitenizin güncel tasarımına bozuk plak benzeri bir ses vermeyin. Büyük sahne performansları görüntüleri ile desteklenmiş, bu aydınlık ve uyandırıcı web sitesi tasarımı kesinlikle doğru işlevselliği kazandıracaktır.

  Dinamik Müzik Portalı WordPress Tasarımı

  demo-buttondelatis-button

  Memnuniyet Deneyimi – Responsive Kafe ve Restoran WordPress Teması

  Dışarıda bir yemek tertip etmek oldukça kolaydır, bu en hoş deneyimlerden birisi olabilir. Sadece yürüyerek bir atmosfer oluşturmak beraberinde sevinci getirir, çünkü basittir sadece keyfini çıkarın. Günümüzde, web sitesi tasarımları insanlar için çevrim içi ziyaret sunmaktadır ve bu atmosferin bir parçası haline gelmektedir.

  Responsive Kafe ve Restoran WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Film Zamanı – Responsive WordPress Teması

  İnteraktif kurular ile bu iti yapılandırılmış tema ile sinema dünyasında kendinizi göstermenin zamanı geldi. Gezinmesi oldukça kolay, kullanacağınız harika görseller ile birlikte web sitenizin popüler olacağı kesindir.

  Responsive WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Sorunsuz Sigorta – WordPress Teması

  Bir sigorta planı seçerken en çok olmasını istediğiniz şey kesinlikle bunun zor olmadığını kanıtlamak ister misiniz? Bu cesur ve güven verici web sitesi tasarımı ile hizmetlerinizin hızını ve etkinliğini güvenilir olarak müşterilerinize sunabilirsiniz.

  WordPress Sigortacılık Teması

  demo-buttondelatis-button

  Sonsuz Güvenlik – Responsive WordPress Teması

  Sizler güvenliğinizi emanet edeceğiniz bir firma aradığınızda karşınıza çıkacak olan ilk şey mavidir. Bu tema emniyet ve güvenlik sembolü olarak bulutsuz gökyüzü vurgulanmaktadır.

  Responsive WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Neşelenin – WordPress Film Teması

  Bu tema ile iradeyi ayarlamak oldukça hoş bir şey, misafirleriniz renkler ile canlanacaktır. Harika bir film sitesi için daha iyi ne olabilir?

  WordPress Film Teması

  demo-buttondelatis-button

  Güvenli bir Çilingir – Responsive WordPress Teması

  Yeterlilik ve deneyim siz işinizin ustası olduğunuzu web siteniz üzerinde gösterebilirsiniz. Görsel malzeme büyük bir seçim ile verdiğiniz hizmet seviyesini göstermek için yaratıcı olarak size yardımcı olacaktır.

  Responsive WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  En İyi Eğitim Servisi – WordPress Eğitim Teması

  entelektüel bir sınıf ve kendini geliştirmek için çevre dostu olunması gerekiyor. Süreci inceleyerek olumlu bir görüntü veren bu duyarlı tema ile eğitim için olumlu bir yaklaşım yansıtabilirsiniz.

  48709-wp-b

  demo-buttondelatis-button

  Bozulmamış Doğal Çevre – WordPress Tasarımı

  Bu tasarıma yansıyan bahar ve su şeffaflığı, insanları sonsuza kadar kaybedeceklerini düşündürebilir. Siz bu görüntüler ve temanın renk paleti ile korumaya çalıştığınız çevreyi gösterebilirsiniz.

  48746-wp-b

  demo-buttondelatis-button

  Ulaşılabilir Sağlık Merkezi WordPress Teması

  Modern tıp teknolojisindeki son gelişmeler üzerinde dayanmaktadır. Siz teknolojinin kesme kenarlarının olduğunu göstermek ve iyi düşünülmüş bir interaktif web sitesi tasarımı ile uygulanabilecek harika bir fikir.

  Ulaşılabilir Sağlık Merkezi WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  ‘Buon appetito!’ İtalyan Restoranı WordPress Teması

  İtalyanlar hayatın tadını bilen bir millettir. Sağlıklı ve lezzetli bir şey dinlemek ve yemek için değerli büyük resimler ile ortaya sunmaktadır.

  İtalyan Restoranı WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Gökkuşağı Resim Şirketi – Responsive WordPress Tema

  Sevinç ile canlanmak, ilham verici dolgunluk, harika renkler ile bu temanın parlak renkleri müşterileri arasında heyecan yaratacak. Ürün tanıtımı için en doğru yol nedir? Karşı konulamaz, imkansız canlı tasarım.

  Responsive WordPress Tema

  demo-buttondelatis-button

  Zaman Testi Geleneksel Otel WordPress Tasarımı

  Mükemmel bir hizmet süresi ile test edilmiş gelenek, daha sonraları kesinlikle takdir edilir. Muhtemelen aynı gelenek ile kombine edilir. İşletmemizin seviyesine uygun olarak size web sitenizin tasarımını geliştirmek, müşterilerinizin duyarlılığını kazanmanıza yardım edecektir.

  48521-wp-b

  demo-buttondelatis-button

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  TemplateMonster web sitesinde içerik yöneticisi ve SEO danışmanı olarak görev yapmaktayım. Genelde boş zamanım olmaz, zamanımın büyük bir bölümünü internet teknolojilerini keşfetmek ve kendimi geliştirmek adına çalışmalarımı sürdürmekteyim.

  “Web Sitenizi Harika Yapacak En İyi Bootstrap WordPress Şablonları” için 2 Yorum

  1. Birinci Blog diyor ki:

   Dolu dolu bir konu olmuş eline sağlık. Pek bootstap sevmesemde çok moda oldu :)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  2. plastik diyor ki:

   Sitelerde kullanılan görseller harika! Bunları değiştirip kendimiz görsel eklesek mümkün değil bu kadar güzel kalamazlar 😀 teşekkürler

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +1 (from 1 vote)

  Yorum Yapın