• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Vtunnnel Hakkında Bilgilendirme

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Tanıtım

  Tarih:11 Ocak 2016

  Okunma:4.140 Kere

  Yorum Yok

  Vtunnnel Hakkında BilgilendirmeBilgisayarınızdan herhangi bir internet tarayıcısı vasıtasıyla Vtunnel’e giriş yapamıyorsanız şayet bunun birkaç farklı nedeni olabilir. Genellikle okullarda ve ofis ortamında kullanılan bilgisayarların içerisinde bu tür yasaklı giriş sitelerine girmenize engel olan bir filtreleme yazılımı bulunmaktadır. Çalışma esnasında kişilerin bazı sitelere girmesini yasaklamak amacıyla işletme veya okul yönetimi tarafından bu uygulamalar tüm bilgisayarlara veya ağ kontrol sistemine kurulur.

  Böyle durumlarda filtreleme sistemine takıldığınız için Vtunnel internet sitesine giriş yapmanız olanaksız hale gelir. Şimdi yasaklı sitelere giriş yapmanız için yapmanız gereken şey herhangi bir benzeri tünel sitesini bulmak ve bu sitenin yardımı ile istediğiniz siteye girmeye çalışmaktır.

  Vtunnel oldukça popüler bir servis olduğu için filtrelere takılırken bazen Ktunnel ve Proxtik gibi ülkemiz kullanıcılarının sıklıkla tercih etmekte olduğu internet siteleri bu tür yasaklardan kurtulabilmektedir. Aynı zamanda Google ile de araştırma yaparak size ktunnel ve benzeri siteleri sunacak olan sitelere ulaşabilirsiniz. Vtunnel benzeri bir internet sitesi ile kaldığınız yerden sorunsuz şekilde istediğiniz siteye hem gizlice hem de yasaksız şekilde giriş yapmaya devam edebilirsiniz.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
  Vtunnnel Hakkında Bilgilendirme, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  Yorum Yapın