• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Ukash İle Dünyaya Sizler De Açılın

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Tanıtım

  Tarih:2 Nisan 2013

  Okunma:1.442 Kere

  Yorum Yok

  Ukash İle Dünyaya Sizler De AçılınGelişmekte olan ya da gelişmiş ülkelerin pek çoğu ellerindeki teknolojik imkanları son derece iyi bir şekilde değerlendirmekte, isteklerine bulabilecekleri yanıtları bu teknolojik cihazları kullanarak ulaşmayı hedeflemektedirler. Hizmet sektörünün de bu yönlü gelişmesi insanların istedikleri gibi tüm ihtiyaçlarının giderilmesine yardımcı olmakta, bu sayede isteklerin son derece hızlı ve muhteşem bir şekilde karşılanabilmesine imkan vermektedir. Alış veriş yapmak da aslında bu işlemlerin arasında gerçekleştirilen aktivitelerin en başında gelmektedir.

  İnsanlar yoğun çalışmaları, işten çıktıklarında yorgun olmaları ya da işten geç çıkmaları sebebi ile kendilerine uygun eşyaları alma konusunda bir hayli zorlanmakta, bu sebeple de diledikleri ürünleri alabilecekleri en doğru adresleri internet ortamlarından bularak bu isteklerinin maksimum seviyelerde karşılanmasını istemektedirler. Bu günümüzde tabiki mümkündür.

  http://www.datakarti.com.trAncak bu tür alış veriş için gerekli olan sadece para değildir. Hizmet alınabilecek banka kartlarının ve bunların verdikleri imkanların da önemi oldukça yüksek olarak bilinmektedir. Hem ceplerindeki paraların hesaplarını yapmak hem de taksit gibi seçenekler ile aldıkları ürünlerin ücretlerini parça parça ödemek isteyenler için bankalar kredi kartları vermektedir.

  Ancak kredi kartlarının alış veriş esnasında kullanılmasında kişisel bilgilerin karşı taraflara aktarılması sebebi ile bu işlemler pek de cazip gelmemektedir. Bu sebeple kendilerine özel hizmetler verecek kartların arayışına girenler bu hizmetleri nereden alacaklarını bilmedikleri için sürekli olarak bu isteklerini karşılayacak bir yer bulmayı hedeflemektedirler.

  Sizlerin bu isteklerinize yanıt bulunabilmesi için hizmet vermekte olan ve dünya çapında yüksek seviyelerde kullanılma potansiyeli bulan ukash adı ile bilinen kartlar güvenlik duvarları aşılması neredeyse imkansız olan ve tüm dünya üzerinde online satış yapan mağazaların ürünlerini satın alabileceğiniz kartlar olarak karşılarına çıkmaktadır. ukash kart kullanımı esnasında kesinlikle şahsınıza ait bilgiler verilmemekte, bu sebeple de güvenilirlik bakımından oldukça büyük hizmetler sunmaktadırlar.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.5/10 (4 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
  Ukash İle Dünyaya Sizler De Açılın, 5.5 out of 10 based on 4 ratings
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  Yorum Yapın