• Hangi Su Arıtma Cihazını Almalıyım ?
  Hangi Su Arıtma Cihazını Almalı ...
  Merhaba okurlarım.Bugün sizler için bir çok kişininde
 • Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Ücretsiz HTML5 Dans Stüdyosu Şablonu – Dans Severlere

  Yazar: Baris

  Kategori: Template

  Tarih:10 Ekim 2014

  Okunma:1.748 Kere

  Yorum Yok

  Ücretsiz html5 şablonuYüzyıllardan günümüze uzanan kültürlere ve yaşayış biçimlerine göre farklılık gösteren ancak duygusu hep aynı olan hislerin dışa vuruluş şekli, evet bugümkü makalemizde biraz dansa değüineceğiz. Dans sanayi sürekli gelişmekte olan evrensel bir kavramdır. Müziğin duydularını hareketlere dönüştüren zengin bir şekilde uygulanmasıdır. İnsanlar maddi ve manevi yönleriyle birer bütündürler. Günümüzde moden müziğin etkisiyle modern dansta yüksek oranda rağbet görmekte ve bunun için çeşitli dans okulları mesleki bir alan olarak şehirlerdeki yerlerini almıştır.

  Aslında dans üzerine çok daha farklı söylemler ve örneklerle eğilebiliriz ancak, konuya odaklanmakta fayda var gibi görüyorum. Bugün sizlere TemplateMonster ekibi tarafından hazırlanmış özel bir HTML5 Dans Stüdyosu Şablonu sunacağım.

  Olabildiğince temiz bir düzen ile çalışılması ve renklerin uyumu ile bu şablon gerçekten temiz görünüyor. Dans stüdyosu, güzellik, moda salonları, herhangi bir spor organizasyonu ve hatta düğün planlama sektöründe dahil kullanabilirsiniz. Tasarımın kusursuz kodlanması sizlere kolay düzenleme şansı sunacak ve istediğiniz değişiklikler ile bu harika şablonu yayın hayatına sokabileceksiniz.

  Anasayfa:

  Dans St]dyosu için ücretsiz HTML5 Şablonu

  İndir | Demo

  Güçlü görsel alanlara uygulanan Camera Slider ve Touch Touch galeri bu temayı canlı gösteren etkenlerin başında geliyor. Bir dans topluluğu oluşturmak adına bu harika web şablonunu denemek için çekinmeyin.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  TemplateMonster web sitesinde içerik yöneticisi ve SEO danışmanı olarak görev yapmaktayım. Genelde boş zamanım olmaz, zamanımın büyük bir bölümünü internet teknolojilerini keşfetmek ve kendimi geliştirmek adına çalışmalarımı sürdürmekteyim.

  Yorum Yapın