• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Top 20 En İyi Cherry Framework Tabanlı WordPress Temaları

  Yazar: Baris

  Kategori: Template

  Tarih:2 Nisan 2014

  Okunma:3.779 Kere

  5 Yorum

  0111

  İnternet ve web dünyası oldukça hızlı. Sizler web sitesi tasarımlarınızda her şeyin kusursuz çalışabilmesi için bazı insanlarımı bekliyorsunuz? Onların akıllarında bir çok şey var, şimdi sadece insanların ilgisini ve dikkatini yakalamak için önem göstermenizi tavsiye ederim. Ayrıca kendinize özel bir tasarım yaptırmanız zaman kaybı olacağı gibi ayrıca maddi açıdan da kayıplar yaşayacağınız aşıkardır. Dahası zaten zamanı ve tecrübeyi kontrollü olarak kullanmak her zaman daha avantajlıdır. WordPress hazır CMS sistemi kullanmak oldukça akıllı bir seçenektir ve ayrıca WordPress için bir çok hazır tema bulabilmeniz mümkümdür.

  Hangi sektör olursa olsun gerçekten WordPress ile çalışabilmek mümkün olacaktır. Tavuk çiftlikleri, oteller, moda, güzellik ve ismini saymadığım bir çok sektör için WordPress’ten yararlanabilir ve hazır şablonlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz bir göz atın: Sizlere sunduğum bu özel makalede sadece 20 adet şablon bulunuyor. TemplateMonster.com imkanların sınırsız olduğu bir şablon sağlayıcısının web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Hazir Bir Web Şablonu ile Birlikte Nelerin Sahibi Olabilirsiniz?

  Bir gecede bir web siteniz olsun.

  Bu Şablonlardan birine sahip olarak, kazanabileceğiniz en iyi şey bence oldukça kolay ve hızlı kurulumudur. Web siteniz bir kaç saat içinde hazır olacaktır! Web sitenizin bitmiş olmasını bekmemenize gerek yok günler hatta aylar sürecek sinir bozucu çalışmalardan kurtulmul olacaksınız. Sizcede bu harika değil mi? İnternetin ve web teknolojilerinin hızlı ilerlediğini unutmayın!

  Zaman kaybetmeyeceğiniz gibi para’da kaybetmeyeceksiniz.

  Özel olarak hazırlanan temalar daha fazla maliyetli ve daha sorunlu olacağı kaçınılmazdır. Sizler maddi açıdan tasarruf (bu şablonları yüz doların altında bir maliyete alabileceksiniz) ederek bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız bu şablonların birini satınalmalısınız ve zamandan kazanacağınızı da bir kez daha hatırlatmak isterim.

  Bir gecede bir web siteniz olsun.

  Bugün sizlere sunacağım bu popüler şablonlar Cherry Framework tabanlıdır. Bu Framework ile birlikte WordPress temalarını özelleştirmek oldukça kolaydır. Bir düzenleme yapmak oldukça basit bir şey. Cherry framework aynı zamanda web sitenizin mobil dostu olmasına yardımcı olarak tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz bir şekilde çalışacağını garanti eder, günümüz internet çağında bu özellik oldukça önemlidir.

  Tema üzerindeki tüm görüntüler sizindir.

  Tema ile gelen bütün görüntüler bir lisansa sahip ve tamami ile ek bir ücret içermemektedir. Web sitenizde kullanabileceğiniz kaliteli görüntüler gerekmektedir, sizin bu görüntüleri ücretsiz ve lisanslı olarak kullanabilmeniz gerçekten harika.

  7/24 Destek

  TemplateMonster 10 yıldan fazla sınırsız destek sunmaktadır. Sorularınızı her istediğiniz zaman profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından sonuca ulaştırılabileceğine emin olabilirsiniz.

  Lafı daha fazla dolandırmadan isterseniz güzel bir yolculuğa başlayalım.

  Mimari Projeler – Mimari WordPress Işık Şablonu

  Mimarlık firmaları yaşadığımız dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için bir anlaşma yapmışlardır. Bu şablon aynı fikirlerin üzerinde durularak inşa eidlmiştir: bu şablon bizim şehirlerimiz gibi güzel ve temiz bir görünüme sahiptir.
  44578-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Sağlıklı Diyet – Mobil Dostu WordPress Teması

  Kendinizi sağlıksız hiddediyorsanız ve aşırı bir kilonuz var ise sağlıklı bir yaşam için zayıflamalısınız. Sizlerde sağlıklı beslenmek isteyen insanlara yardım etmek istiyorsanız bu şablonu kullanabilirsiniz. İnsanları kilo kaybına teşvik edebilmek için, çekici ve yeterli görünüme sahip olacaksınız.
  44581-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Şık ve Temiz – Yüksek Teknoloji WordPress Teması

  Yirmi yıl önce dizanyn edilmiş bir teknoloji şirketi web sitesinden daha kötü ne olabilir? Bu şablon tamamı ile farklıdır: bembeyaz arka planı soyut atka planı ile tamamen modern bir görünüme sahip.
  44576-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Profesyonel Avukatlar – Hukuk Bürosu Duyarlı WordPress Şablonu

  Bu şablon, sadeliği ve büyük fotoğraflar ile, insanlar üzerinde güven sağlayacaktır. Bu başarılı bir hukuk firması için gerçekten çok önemli.
  44580-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Orijinal Gri – Işık Sanatı Ve Fotoğrafçılık WordPress Teması

  Eğer sanat ile ilgili bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, iyi görünümlü ve aynı zamanda pırılrılı olmalıdır. Orijinal gri şablon ile bu herzamankinden kolay olacaktır.
  44569-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Kilo Kaybı Planlama – Responsive WordPress Teması

  Kilo vermek ve fit görünmek isteyen bir kişi için en iyi motivasyon ne olabilir? Diyet tavsiyelerinde bulunabilecek insanlara ziyaret ettiklerinde cazip görünen ve doğru bilgiler ile dolu bir web sitesidir. Akıllı bir ortam için bu temadan yararlanabilirsiniz.
  44518-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Emin Görünmek – Responsive WordPress Sigortacılık Tasarımı

  Bu şablonda bulunan siyah ve kırmızı renk kontrastı gerçekten güzel bir yol oynuyor. Elde edilen duygu sadece zerafeti değil aynı zamanda profesyonelliği de ön plana çıkarıyor. Ayrıca bir sigorta şirketinin web sitesinin kaliteli olması gerektiğine dikkatinizi çekmek isterim.

  44741-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Şık Otomotiv – Responsive Araç Modifiye WordPress Teması

  Bu şık otomobil şablonu özellikle araçların arkasında yatan güzelliği vurgulamak için oluşturulmuştur. Bu şablon oldukça basit ancak, müşterilerinize sizin arabalarınızı sevmeleri için yardımcı olacaktır.

  44758-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Şık Kurumsal – Düşük Doygunluk ile WordPress iş Tasarımı

  Şık kurumsal bir tasarım, kurumsal web siteleri için mükemmel bir seçenek olacaktır. Bu şablon oldukça hafif ve olması gerektiği kadar zarif. Gözleri yormayan arkaplan sitenizi ziyaret eden kişileri oldukça zevkli bir şekilde ağırlayacaktır.
  44547-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Lüks Mimarlık – Koyu Mimarlık WordPress Şablonu

  Modern bir mimari stüdyo’nun orijinal olması bir esastır. Bu şablon bu özgürlüğü sizlere sunmaktadır. Şık olmasının yanı sıra kullanım kolaylığı ile dikkat çekmektedir, hepimiz mimariden bir şeyler bekleriz.
  44549-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Yenilikçi Yazılım – Yazılım Şirketleri için WordPress Teması

  Bu şablon, müşterilerine gerçekten keyifli bir deneyim sunmak isteyen bir yazılım şirketi için mükemmel bir seçim olacaktır.Tasarım çarpıcı ve teknoloji ile ilgilenen çağdaş bir firma için harika çalışacak.
  44548-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  İş Web Sitesi – İş Analitiği Minimalistik WordPress Teması

  Iş analitiği sadece profesyonel kalmak için değil, aynı zamanda yenilikleri nasıl çalıştığını anlamak içindir. Bu şablon bu her iki hedefi de başarmaktadır. Oldukça orijinal ve profesyonel görünüyor.
  44526-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Düz Siyah – Danışmanlık Ajansı WordPress Teması

  Bu şablon sadeliği ile oldukça çarpıcı. Ama sadece buna mı gerek var: Bir danışmanlık ajansı web sitesinde insanlar bol fotoğraf ve oldukça kesin bilgiler istemiyorlar.
  44514-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Keşif Yapmak – Bilim Laboratuvarları için WordPress Şablonu

  Eğer bilim için şık görünmek istiyorsanız, web siteniz için iyi bir tasarım bir zorunluluktur. Şanslısınız, neyse ki bu şablon var.
  44519-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Şık Fotoğraflar – Bir Fotoğraf Stüdyosu için Responsive WordPress Teması

  Kim sıkıcı ve sert bir web sitesi ile bir fotoğraf stüdyosu ile ziyaretçilerini karşılamak ister? Hiçkimse. Bu şablon, her fotoğraf bir önceki günden daha iyi bir görüntü deneyimine sahip, kullanıcıları en güzel şekilde karşılamak için inşa edilmiştir.

  44510-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Hukuki Danışmanlık – Hukuk Bürosu için Duyarlı WordPress Tasarım

  Bu minimalist tasarımı ile hukuk firması müşterilerinize bunu harika bir sunum yapmak için iyi bir fırsat verir: temiz, basit ve okunması kolay.
  44511-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Şık Otomobil – Araç Tamir Atölyeleri için Responsive WordPress Şablonu

  Eğer bir araba ile ilgili bakım atölyesi, araba tamirmi web sitesi için büyük bir çalışma olacaktır ve müşterilerinize bu kesinlikle yansıyacaktır.Ayrıca, mobil-dostu, bu yüzden müşteriler ile her durumda iletişimde kalmak için daha kolay bir yol olacaktır.
  44512-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  At Yarışı – At Hayranları için Responsive WordPress Teması

  At yarışı, macera arayanlara uygun bir yaşam biçimidir. Ama zaman zaman, hatta pervasız bir maceraperesti dinlenmek için bir dakika gerekiyor. Bu sakin ve hoş tasarım ile, tüm at taraftarların en iyi arkadaşı olacak.

  44513-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Koyu – Yönetim Şirketi için WordPress Tasarımı

  Karanlık ahşap arka plan ile, Koyu tasarım şablonu yönetim şirketini online web varlığı olarak konuşacaktır.Eğer ideallerine sadık kendine güvenen bir web sitesi arıyorsanız, bu şablon sizin için kesinlikle ideal olacaktır.
  44506-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Doğal Zeminler – İç Tasarım Şık WordPress Teması

  Bu web sitesi kullanıcı dostu olarak hizmet sunabilecek harika bir örnektir.
  44505-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  TemplateMonster web sitesinde içerik yöneticisi ve SEO danışmanı olarak görev yapmaktayım. Genelde boş zamanım olmaz, zamanımın büyük bir bölümünü internet teknolojilerini keşfetmek ve kendimi geliştirmek adına çalışmalarımı sürdürmekteyim.

  “Top 20 En İyi Cherry Framework Tabanlı WordPress Temaları” için 5 Yorum

  1. vinç fiyatları diyor ki:

   Çok işlevsel ve güzel temalar var. Yorum burada dursun tekrar inceleyeceğim konuyu :)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  2. epilasyon kursu diyor ki:

   Otomobil haberleri için olan temayı çok beğendim. Hepsi birbirinden güzel ve seo uyumlu daha ne olsun.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  3. Makro Yazılım diyor ki:

   Seo uyumlu olmaları büyük avantaj, düzenlendiklerinde daha güzel tasarım olucaktırlar :)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  4. çelik fiyatları diyor ki:

   Harika tasarımlar mimari için olanı arkdaşım kullanmıştı gayet de memnundu.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  5. grafik tasarım diyor ki:

   Templatemonster.com adeta bir tema denizi, özellikle ücretsiz wp temaları çok güzel.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

  Yorum Yapın