• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Tasarımcıları Etkilemek: Bir Fotoğrafçı Portföyü için Yirmi Harika Şablon

  Yazar: Baris

  Kategori: Template

  Tarih:9 Temmuz 2014

  Okunma:2.050 Kere

  1 Yorum

  Fotoğrafçı Portföy TemalarıSiz aynı sahnede veya nesne çekimlerinizi sunmak istiyorsanız kesinlikle mükemmel bir seçim olacak, daha iyi olabilmek adına mükemmel bir şekilde tek gece çalışarak ortaya en iyi eserlerinizi kolaylıkla koyabilirsiniz. Temel olarak, teknik olarak fotoğraflarınıza da bağlı bir durumdur aslında.

  Sizler mükemmel fotoğraflar oluşturmak için oldukça çaba harcıyorsunuz, bunu kesinlikle tahmin edebiliyorum yorucu, karmaşık ama bir o kadar zevkli yönleri bulunuyor. Ancak kusursuz bir portföy yapabilmek için ne kadar dikkat ve zaman harcıyorsunuz? İnternet çağında olduğumuz bir gerçek, web üzerinde düzgün bir sunum yapamıyorsanız fark edilebilmeniz de o denli zor oluyor. Her şeyi bir kenara koyacak olursak, suskun potansiyel müşterilerinize gösterebileceğiniz kullanıcı dostu bir web sitesine odaklanmanız gerekiyor.

  Bu yazıyı bugün sizlere yardımcı olabilmek adına yazıyorum. İzleyicileri etkilemek, bizlerin tek hedefi olmak zorunda, amacımız en son teknoloji ile üretilmiş harika tasarımları ele almak olmalıdır. En ince şekilde fotoğraf çalışmalarını vurgulamak ve bu mükemmel portföy tasarımlarından beğendiğiniz bir tanesi ile ziyaretçilerinize unutulmaz bir izlenim yaratmanıza izin verecektir.

  Sanat sayfalarını şöyle bir gezindiğiniz zaman aklınızda oluşan web sitesi şablonu nedir?

  Sizlere sunacağım bu koleksiyon ile birlikte, anında bir web sitesi oluşturabileceğiniz önceden tasarlanmış web sitesi şablonlarını bir araya topladık. bu kendi web sitenizi oluşturabilmek için harika bir alternatif, ekstra bir masraf yok, ekstra zaman harcamak yok kullanımı ve kurulumu da oldukça kolay. Bu hazır şablonlar, aşağıdakilerden birini veya birkaçını yapmanıza yardımcı olacaktır.

  Hızlı bir şekilde web sayfanızı yenileye bileceksiniz.

  Sadece bir kaç gün içerisinde eski ve modası geçmiş portföy sayfanız dan kurtulun, bu önceden hazırlanmış temalar ile inanamayacağınız kadar hızlı bir şekilde web sitenizi baştan yaratabilirsiniz.

  Tasarruf Yapacaksınız

  Giderleriniz dolayısı ile portföy sayfanızı yeniden tasarlamakta ekonomik zorluk çekiyorsanız artık bunun için endişelenmenize gerek yok. Çünkü bu şablonlara yüz dolar gibi ufak bir ücret ödeyerek sahip olabileceksiniz.

  Mobil Cihaz Gösterimi

  Fotoğraf çalışmaları kesinlikle büyük ekranlarda mükemmeldir, ancak günümüzde mobil kullanıcılarını yok sayamayız, gelişen teknoloji ve mobil internet’in gün ve gün artması dolayı ile kesinlikle mobil uyumluluğunu dikkate almalıyız. Responsive şablonlar ile tek yönetim paneli üzerinden tüm ekran çözünürlüklerine profesyonelce görüntüleme sağlayabilirsiniz.

  Tweak ve Tasarımı Özelleştirebilmek

  Önceden tasarlanmış bir web sitesi şablonu benzersiz olmayacağı anlamına gelmez. Bu şablonlar oldukça esnek özelleştirme seçenekleri içermektedir. Bu kesinlikle dikkate alınması gereken bir şeydir.

  Destek ve Yardım Almak

  Siz bir web geliştiricisi değilsiniz, bir fotoğrafçı’sınız, bu yüzden satın aldığınız şablon hakkında bir takım desteğe ihtiyacınız olabilir. Bu tasarımları sağlayan TemplateMonster sizlere bu kapıları açıyor. Siparişinizi verirken, kurulum ve özelleştirme ekleyebilirsiniz. Ayrıca, 7/24 garanti müşteri desteği ile bazı beklenmedik sorunlar için profesyonel destek alabilirsiniz.

  Görmüş olduğunuz gibi önceden tasarlanmış bir tema sahibi olmanız, her bakımdan size avantajlar sunuyor ve bence de bu harika bir fikir. Bizim sizler için hazırlamış portföy tasarımlarına baktığınız zaman bir şüpheniz kalmayacağına eminim.

  Canlı Renkler Portföy Şablonu

  Canlı renkler ile hayatı yakalamak istiyorsanız, bu tasarım kesinlikle sizin için doğru bir portföy olacaktır. Basit ve yumuşak sayfa geçişleri ile kendi bünyesindeki tüm fotoğrafları kullanıcılarına rahatlıkla sunacaktır.

  Fotoğrafçı Portföy Şablonu

  demo-buttondelatis-button

  Fotoğraf Sanatı Responsive Web Sitesi Şablonu

  Resimler ile birlikte gerçekten harika bir portföy sitesi, neyin önemli olduğunu ve bu şablonun nasıl çalıştığı hakkında dikkat çekici özellikler ile donatılmış.

  Responsive Web Sitesi Şablonu

  demo-buttondelatis-button

  Çarpıcı Fotoğraflar Portföy Web Sitesi Şablonu

  İzleyicilerin ilk dikkatini çekecek şey kesinlikle bu temada bulunan çarpıcı fotoğraflar. Eğer bir web sitesi için doğru bir zemin ve kaliteli bir izlenim yaratmak istiyorsanız, kesinlikle bu tema ilk tercihleriniz arasında olmalıdır.

  49079-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Orjinal Portföy Web Sitesi Tasarımı

  Alışılmadık olarak düzenlenmiş fotoğraf kategorileri ile bu portföy teması amacına kesinlikle hizmet etmektedir, özgür bir fotoğraf sanatçısı için mükemmel bir seçim.

  49074-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Fotoğraf Çeşitliliği Portföy Web Sitesi Şablonu

  Fotoğraf sanatının çeşitliliğini yansıtmak için bir tasarım mı arıyorsunuz? Bu bir uzmanlık gerektirmektedir, tek bir alanda sınırlı olmayan bir fotoğrafçı için kesinlikle ideal olacaktır.

  48940-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Şık Fotoğrafçı Portföy Teması

  Canlı, sıra dışı ve şık, bu web sitesi şablonu mükemmel bir fotoğrafçı portföyünde olması gereken her şeyi içerisinde barındırıyor.

  48941-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Alışılmışın Dışında Tasarlanmış Portföy Web Sitesi Şablonu

  Ziyaretçiler hemen hemen aynı görünen web sitelerinden oldukça yorgun bir durumdalar, göz ferahlatıcı bu alışılmadık düzene sahip olan portföy tasarımı ile harikalar yaratabilirsiniz.

  48907-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Sağlam Duruşlu Portre Portföy Tasarımı

  Mükemmel portreler ve kusursuz yakın çekim fotoğrafları için başka bir şey düşünülebilir mi? Bu Tasarım oldukça iyi çalışarak portföy şablonu için mükemmel.

  48880-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Minimalist Fotoğrafçı Portföy Web Sitesi Şablonu

  Sadece fotoğraflar başka bir şey yok, hatta menü bile düz minimalist simgeler olarak tasarlanmış. Herhangi bir dikkat dağıtıcı unsur olmadan işinizi gösterebilmek için oldukça idealdir.

  48879-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Renkli Fotoğraflar Portföy Teması

  Renk bu tasarıma hakimdir ve gerçekten fotoğraflarda bir parlaklık sağlar. Doğrudan eserlere odaklanabilecek harika bir tasarım.

  48110-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Portre Portföyü Web Sitesi Tasarımı

  Sevimli, çarpıcı, seksi portrelerin kendilerinden bahsediyorum, bu tasarım izleyicilerinin dikkatini çekebilmek adına ekstra bir şeyleri dışarıya vurgulamanızı sağlayacaktır.

  48153-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Yaratıcı Bir portföy ile Harika Bir İzlenim Yaratın

  Bu tasarım fazlasıyla etkileyicidir, özgün ve yaratıcılık vurgulanarak bu temanın tasarımı hazırlanmıştır. Benzersiz bir şeyler ile insanların üzerinde bir etki bırakmak istiyorsanız sizin için gerçekten ideal olacaktır.

  48560-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Şık Fotoğraf Stüdyosu Web Sitesi Tasarımı

  Basit ve şık bir şeyler mi arıyorsunuz? İlginç bir geçmişe sahip olan, etrafına ışık saçan etkileyici bir tasarım.

  45047-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Mobil Cihazlar için Müthiş Bir Portföy Teması

  Dikkat çekici fotoğraflar ve artı mobil uyumluluğu ile oldukça özgün bir etkiye sahip, harika bir portföy web sitesi şablonu için tüm gereken her şeye sahip.

  48455-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Sevimli Renkler ile Donatılmış Portföy Teması

  Şeytan ayrıntıda gizlidir, buradaki flat renkli detaylar oldukça şirin bir görünüm sunarak tasarımın cazibesini tümüyle ortaya koymaktadır.

  48219-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Çok Resnkli ve Eğlenceli Portföy Sitesi Tasarımı

  Bol zengin renkler ile ziyaretçileri etkileye bileceğiniz gibi, resimleriniz ile görsel bir şölen yaratabilmeniz için oldukça cazip bir tema.

  48291-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Canlı Resimler ile Portföy Web Sitesi Şablonu

  Bence bu sayfayı ziyaret eden kişiler karar versin! Sürükleyici özelliği ile canlı fotoğrafların buluşması ortaya harika bir eser koymakta.

  48150-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Koyu ve Atmosferik Fotoğrafçı Portföy Teması

  Bu koyu ve romantik görünüme sahip atmosferik fotoğraflar ile çalışan bir fotoğrafçı için oldukça derin ve anlamlı bir sunum gerçekleştirebilmek adına tasarlanmış etkileyici bir tasarım.

  IMG

  demo-buttondelatis-button

  Siyah ve Beyaz Portföy Web Sitesi

  Siyah ve beyaz fotoğraflara tutkunuz varsa gerçekten bu şablon mükemmel olacak, mercan rengi ile birlikte sunulan siyah beyaz fotoğrafları özellikle çarpıcı görünmesi sağlanmıştır.

  47303-bcss

  demo-buttondelatis-button

  Fantastik Yeşil ile Fotoğrafçı Portföy Tasarımı

  Olağan dışı yeşilimsi fotoğraflar bu portföy temasına oldukça ferah bir hava kazandırmış, aynı zamanda gizemli ve fantastik bir görünüm ortaya koymakta.

  47270-bcss

  demo-buttondelatis-button

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Tasarımcıları Etkilemek: Bir Fotoğrafçı Portföyü için Yirmi Harika Şablon, 9.0 out of 10 based on 1 rating
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  TemplateMonster web sitesinde içerik yöneticisi ve SEO danışmanı olarak görev yapmaktayım. Genelde boş zamanım olmaz, zamanımın büyük bir bölümünü internet teknolojilerini keşfetmek ve kendimi geliştirmek adına çalışmalarımı sürdürmekteyim.

  “Tasarımcıları Etkilemek: Bir Fotoğrafçı Portföyü için Yirmi Harika Şablon” için 1 Yorum

  1. Bu faydalı makale paylaşımı için teşekkürler

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

  Yorum Yapın