• Hangi Su Arıtma Cihazını Almalıyım ?
  Hangi Su Arıtma Cihazını Almalı ...
  Merhaba okurlarım.Bugün sizler için bir çok kişininde
 • Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Sudoku Oynayarak Hediyeler Kazanabilirsiniz.

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Tanıtım

  Tarih:20 Nisan 2015

  Okunma:2.363 Kere

  Yorum Yok

  Sudoku Oynayarak Hediyeler Kazanabilirsiniz.Merhaba wordpress uzmanı okurlarımız.Bugün sizler için yeni bir android uygulamam olan Sudoku oyunum hakkında bazı bilgiler vermek istiyorum.Aslında bilgiden öte sizlerin bu oyunu oynayarak hediyeler kazanabileceğinizin bilgisi vermek istiyorum.Oyunumuz bildiğiniz üzere dünya üzerinde zeka geliştirmek için özellikle japonların çok fazla oynadığı Sudoku oyunudur.Oyunu çok fazla anlatmama gerek bile yok diye düşünüyorum.Çünkü herkez biliyordur diye düşünüyorum.

  Oyunumuz 90 bölümden oluşuyor ve bölüm bitirdikçe zorlaşan bir sisteme sahiptir.Bizim amacımız ise bu oyunu bitiren herkeze bizlerin belirlemiş olduğu gizli hediyeleri size göndermektir.Oyun hakkında biraz bilgi vermek gerekirse;

  Oyun rakamlarla oynanmaktadır ama matematikle ilgisi yoktur. Toplama veya çarpma bilgisi gerektirmez. Soldan sağa ve yukarıdan aşağıya dokuz kareden oluşan oyun, kendi içinde de dokuzar karelik bölümlere ayrılmıştır. Bu karelere 1′den 9′a kadar rakamlar yerleştiriyorsunuz. Sudoku Japon tipi bulmacadır, harfler yerine rakamlar kullanılarak çözülür.

  Bulmacanın zorluk derecesine göre ipuçları verilir. Her sırada ve kendi içinde bölünmüştür ve her dokuz karelik bölümde aynı rakamdan sadece bir tane olabilir. Sudoku uzmanları, oyunun sadece mantık yürüterek oynanacağını, bu yüzden de en çok Avrupa’da özellikle geçen yıl başlayan Sudoku çılgınlığı, Amerika’yı kasıp kavurmaktadır ve oynayan sayısı her geçen gün artmaktadır. Sudoku zekâ gücünü geliştirici entelektüel bir rakam bilmece türü. Otobüste, trende, öğlen aralarında, tenefüslerde rahatlıkla oynanabilecek bir oyun.

  Sudoku Nasıl Oynanır

  Toplamda 9×9=81 kare olan kümelere 1′den 9′a kadar rakamlar yerleştirilir. Her bir rakam, her bir satırda ve her bir sütunda sadece bir kez kullanılabilir. Her bir rakam, 3×3=9 kareden oluşan bloklarda da sadece bir kez kullanılabilir. Bulmacayı tamamlamak için tabloyu öyle bir şekilde doldurmalısınız ki dokuz kareden oluşan her satır, her sütun ve her blok 1′den 9′a kadar bütün rakamları içersin, hiçbir rakam tekrarlanmasın ve eksik kalmasın. Bazı rakamlar bulmacaya zaten yerleştirilmiş olacaktır. Bu rakamlar ne kadar artarsa bulmaca o kadar kolaylaşır.

  Sudoku Özellikleri:

  * Tamamen ÜCRETSİZ
  * İnternet bağlantısı gerektirmez.
  * 90 seviye bulunmaktadır.
  * Zorluk seviyesi kolay,orta ve zor olmak üzere 3 adettir.
  * Telefonları ve tabletleri destekler
  * Çok seviyeli geri alma ve yineleme
  * Otomatik veya manuel kalem işaretleri
  * Otomatik kaydetme
  * Hata denetleme (hatalı giriş vurgulama)
  * Süper yumuşak arayüz ve grafik.
  * Göze batmayan Reklamlar tarafından desteklenir.

  *********** HEDİYEMİZİ UNUTMAYALIM ************

  Not: Oyun tamamen bitirildiği anda ve bunun ekran görünütüsünü aldıktan sonra bizlerle mail üzerinden iletişime geçtiğiniz taktirde sizlere gizli ve süpriz hediyelerimiz olacaktır.

  Yukarıda belirttiğimiz gibi oyunu tamamen bitirdikten sonra bunun ekran görüntüsünü bize atan kullanıcılarımıza gizli ve süpriz hediyelerimiz olacaktır.

  İyi Eğlenceler Diliyoruz.

  Sudoku Oynayarak Hediyeler Kazanabilirsiniz.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Sudoku Oynayarak Hediyeler Kazanabilirsiniz., 10.0 out of 10 based on 1 rating
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  Yorum Yapın