• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Sizleri Kesin Kazançlı Çıkaracak 20 WordPress Teması

  Yazar: Baris

  Kategori: Template

  Tarih:18 Mart 2014

  Okunma:2.761 Kere

  1 Yorum

  smartYaşam yer yüzünde milyonlarca yıldır gelişmekte. Bu bir evrim harikası sizcede öyle değil mi? Ancak eski moda evrimi yeni türlerine göre daha başarısız oluyor. İnternet evrimi yapacaklarını yapmıştı. Maymunlardan sonda gelen yaşam, güzel oluşturulmuş web siteleri. Nasıl ayakta kalabiliriz?

  Bunun kolay olduğunu daha önce söylemiştim. Neyse ki, internetin gelişimi ile yeni araçlar da geliştirilmiştir. Bu evrimsel değişikliğin eşiğinde web sitenizi basit ancak güçlü kılacak bir şeyler var, CMS (içerik yönetim sistemi).

  Neden WordPress CMS sistemini seçmelisiniz? WordPress oldukça başarılı ve web sitelerinin yüzlercesinde kullanılıyor. Size yapmak istediklerinizi yapabilmeniz adına izin veren bir sistemdir. a)Bir web sitesi isiyorsunuz b)kullanımı kolay olmasını istiyorsunuz, c)iyi görünüme sahip olmasını istiyorsunuz, d)güvenebileceğiniz bir yazılım arıyorsunuz, e)hepsi, evet bizcede hepsi WordPress CMS sisteminde bulunan özellikler şimdi seçim sizin.

  Ancak, WordPress işletimi için özel bir tema yapabilmeniz mümkün aslında oldukça kolay, ama bazenangaryada olabilir. Modern web zaman kaybını affetmez: birşeyleri en kısa zamanda halletmek zorundasınız. Bu işe yaramnazsa, yeni testler denemeye başlayacaksınız sonra yine test edeceksiniz nihayetinde olacak ancak özel bire tasarım tercih ederseniz uzun süre beklemek zorunda kalacaksınız. Daha kolay yolu olduğunu dğşünürsek bu kadar zaman kaybı ve strese neden gerek olsun ki? bugün yapmak istediğiniz şeyleri yapabilmeniz için sizlere bir kaç pratik tavsiyelerde bulunacağım.

  Önceden oluşturulmuş web sitesi şablonları harika bir çözüm olabilir. Onlarda modern bir web sitesinde olması gereken her şeyi bulabilirsiniz. İsterseniz şimdi en iyi avantajlarına bir göz atalım:

  Tasarruf: Zaman ve para

  Özel şablonlar çok yüksek maliyetlere (özellikle binlerce dolar) mal olabilir ve aşırı bir zamanınızı alacaktır. Önceden oluşturulmuş şablonlar diğer taraftan bakınca yüz doların altında bir maliyet ve bir gün içerisinde sitenizi hazır duruma getirebileceğiniz anlamına gelmektedir. Şimdi Matematiğini kendiniz yapın.

  Mobil Uyumluluğu: Yeni Responsive oldukça etkileyici

  Akıllı telefonlar olmadan bir dünya düşünebiliyormusunuz? Bu kesinlikle mümkün değildir. iPhone ile internet tüm dünyada kesinlikle değişti. Daha fazla insan kendi telefonlarında ve tabletlerinde sevdiklerine web siteleri aracılığı ile iletişim kuruyor. Sizin web siteniz kişisel web siteside olsa tüm cihazlarda çalıştığından emin olmalısınız. Size şimdi listeleyeceğim şablonlar ile Responsive web tasarımlarınız olacak ve tüm cihazlara uyumlu bir şekilde çalışacak.

  Farklılık: Özelleştirebilmeniz için bütün kolaylıklar var.

  Aşağıdaki listeden önceden oluşturulmuş şablonların tümü Cherry Framework üzerine inşa edilmiştir. Onlar oldukça kolay, hatta özelleştirildikten sonra bile kullanılabilir.

  Lisans: Görüntülediğiniz herşey sizin

  Şablonlarda görüntelidiğiniz tüm görüntüleri tema ile birlikte satın almış oluyorsunuz ve buda tema ücreti dışında hiç bir ücret ödemeden tüm pakete sahip olabiliyorsunuz. Onların bu kadar güzel olması: sadece güzel resimler, ihtiyacı olmayan kimseyi or any other template provider website. bilmiyorum.

  Sadece bu kadar değil: Destek ekibi sizin için çalışıyor.

  TemplateMonster gibi bir şablon sağlaytıcıdan bir alışveriş deneyiminiz olduysa ücretsiz 7/24 destek alabileceksiniz. Bazı sorunlarınız var ise veya tavsiyelere ihtiyacınız varsa onlar her zaman sizin arkanızda olacaktır.

  Seçenekleriniz: Gerçekten görülmesi gereken bir çok şey var.

  Sizlere hazırlamış olduğum bu şablonları beğenmiyorsanız bile başka seçeneklerinizin olduğunu unutmayın. Look through the collection of templates on TemplateMonster.com or any other template provider website. TemplateMonster şablonlarını bizim sitemiz üzerinden görüntüleye bilmeniz ve satın alabilmeniz mümkün.

  Şimdi Sizler için seçtiğimiz 20 WordPress şablonuna birlikte göz atalım.

  Futbolun Geleceği: WordPress Teması

  Bu herhangi bir futbol web satfası için oldukça şık, fütüristik şablon. Bilgiler ana sayfada açıkça sunulmuştur ve okuyucuların hiç bir sorun ile karşılaşmayacağın dan emin olabileceğiniz bir tasatım.

  45268-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Su Altı: WordPress Teması

  Eğer dalış sporları ile alakalı bir web sitesi yapma planınız var ise bu tema ilk tercihleriniz arasında olmalıdır. Bu site etkileyici mavi renk düzeni ile su altı dünyasından bir izlenim yaratmaktadır.

  Su Altı: WordPress Teması

  delatis-buttondemo-button

  Geleceğin Şirketi: WordPress Tasarımı

  Mimarcılık şirketleri için oldukça temiz ve modern bir tasarım. Bu mimari geleceği müşterilerinize yansıtabilmek adına iyi oluşturulmuş bir şablondır. Geleceğe bu günkü gibi beyaz ve mavi renkler büyük görüntülerin kullanımı ile web sitesi kendini oldukça gösterişli gösteriyor.

  Geleceğin Şirketi: WordPress Tasarımı

  delatis-buttondemo-button

  Tiyatro! Mobil-Dostu WordPress Şablonu

  Akıllı bir tiyatro deneyimi için şık bir şeçim. Bu şablon ile web üzerinden tiyatroyu insanlara sunmanıza izin verir, aynı zamanda responsive özelliğe sahiptir.

  Tiyatro! Mobil-Dostu WordPress Şablonu

  delatis-buttondemo-button

  Güzel Atlar: WordPress Tasarımı

  Atların güzelliği bir sır değildir. At sporları seçkin kişiler içindir. Atlara adanmış bir web sitesi sadece bilgilendirici ancak aynı zamanda göz alıcı olmak zorundadır.

  Güzel Atlar: WordPress Tasarımı

  delatis-buttondemo-button

  Aile Hayatı, Daha önce hiç böyle olmamıştı: WordPress Şablonu

  Aileniz ile alakalı bir web sitesi yapmayı planlıyorsanız güzel bir seçenek olabilir. Hafif oldukça basit ve en önemlisi, bilgilendirici. Ana sayfada bir çok bilgi ve harika bir slider ile oldukça gösterişli kılar.

  Aile Hayatı WordPress Şablonu

  delatis-buttondemo-button

  Araç Servisleri: WordPress Tasarımı

  Bu şablonda kullanılan renk düzeni kombinasyonu oldukça kışkırtıcı. Bu site araç çekme ve tamirat hizmetleri gibi web siteleri için idelaldir.

  Araç Servisleri: WordPress Tasarımı

  delatis-buttondemo-button

  Sağlıklı Olun: WordPress Şablonu

  Bu şablon ışık tutuyor. Eğer spor yada sağlıklı yaşam hakkında bir web sitesi oluşturulurken insanların kilo arzularını güçlendirmek için etkileyici bir yol olacaktır.

  Saplıklı Olun: WordPress Şablonu

  delatis-buttondemo-button

  Gezginler için: WordPress Tasarımları

  Parlak sarı dokunuşlar ile kombine edilmiş siyak-beyaz ve mükemmel bir arka plan ile unutulmaz bir web deneyim yaratılmış. Her insan kendi seyehatlarında ne ister? Unutulmaz duygular!

  Gezginler için: WordPress Tasarımları

  delatis-buttondemo-button

  Günlük Video Oyunları: WordPress Tema

  Video oyunları ile dünyayı fetih etmek için toplanıyoruz. Eğer kendi oyun yolculuğunuzu sunmak istiyorsanız bu web sitesi ile mükemmel bir patlama yapabilirsiniz. Bu şablon oldukça iyi bir seçim olacaktır.

  Günlük Video Oyunları: WordPress Tema

  delatis-buttondemo-button

  Modern Balıkçılık: WordPress Şablon

  Bu şablon çok farklı bir balıkçılık anlayışını yansıtabilmek adına kullanılabilecek kusursuz bir şablondur. Balıkçılığın asil insanların yaptığı bir şey olduğunun izlenimini vermek istiyorsanız bu sizler için oldukça büyük bir deneyim olacaktır.

  Modern Balıkçılık: WordPress Şablon

  delatis-buttondemo-button

  Akıllı İnsanlar için Akıllı Ev: WordPress Tasarımı

  Bu temanın renk paleti gerçekten harika bir futuristik izlenim sunmaktadır. Bu web sitesi ile geleceğe bakacaksınız oldukça net, basit, minimalist ve güzel.

  Akıllı İnsanlar için Akıllı Ev: WordPress Tasarımı

  delatis-buttondemo-button

  Akvaryumun İçindekiler: WordPress Tasarımı

  Harika resimler ile birlikte kullanıldığında bu şablon balıkları görüntüleyerek online bir akvaryumun içerisinde olduğunuzun izlemini size verecektir. Eğlenceli!

  45270-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Elit Golf: Bir WordPress Şablonu

  Bir golf web sitesi modern, zarif, şık ve tutarlı görünmelidir. Bu şablon bir golf kulübü yada bir golf web sitesi için oldukça iyi bir seçimdir. Golf ile alakalı bir tasarıma ihtiyacınız var ise dünya üzerinde daha iyi bir tasarım yoktur.

  Elit Golf: Bir WordPress Şablonu

  delatis-buttondemo-button

  Temiz Tasarım: WordPress Tema

  Basit ama bilgilendirici, bu şablon web sitenizin iyi görünmesi ve kullanıcılarınıza oldukça hizmet konusunda oldukça faydalı çalışacaktır. Beyaz ve mavi renklerin kombinasyonları her zaman iyi bir seçim olmuştur.

  Temiz Tasarım: WordPress Tema

  delatis-buttondemo-button

  Video Laboratuvar: WordPress Tasarımı

  Kitlenizi etkileyebileceğiniz minimalist bir şablon. Bu şablon ile istediğiniz verimi almabilmek ve kullanıcılarınıza harika bir deneyim sunabilirsiniz.

  Video Laboratuvar: WordPress Tasarımı

  delatis-buttondemo-button

  Kolay Yötetim: WordPress Tema

  Bu şablon güvenilebilir bir şirket için uygun olarak oluşturulmuştur. Bu bilgilendirici ve kolaylıkla müşterilerinizin sizi anlamasında yardımcı olacaktır.

  Kolay Yötetim: WordPress Tema

  delatis-buttondemo-button

  Başarılı IT: WordPress Tema

  IT profesyonel iş anlayışı için önemli bir unsurdur. Bu aşamada bu şablon yardımcı olur. Bu sağ ön sayfada gösterilmesi gereken her şeyi gçsterebilmek için düzenlenmiştir.

  45265-wp-b

  delatis-buttondemo-button

  Lezzetli: WordPress Şablonu

  Ziyaretçiler bu web sitesine geldiklerinde oldukça uzun bir zaman geçirecekleri gibi görüüyor. Güzel fotoğraflar esliğinde kullanılması hali ile müşterilerinizi oldukça iştahlı yapabilirsiniz. Kafe ve restoranlar için oldukça etkileyicidir.

  Lezzetli: WordPress Şablonu

  delatis-buttondemo-button

  Popüler İyileştirme: WordPress Tema

  Üst alan, ve bloklarda kullanılan kontrast uyumu oldukça göz doldurucu ve şık görünüyor. Sizlerin gerçekten büyük adımlar atmanızda başarıya ve kariyere sahip olmanızdaki önemli bir web varlığı olabilir.

  Popüler İyileştirme: WordPress Tema

  delatis-buttondemo-button

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  TemplateMonster web sitesinde içerik yöneticisi ve SEO danışmanı olarak görev yapmaktayım. Genelde boş zamanım olmaz, zamanımın büyük bir bölümünü internet teknolojilerini keşfetmek ve kendimi geliştirmek adına çalışmalarımı sürdürmekteyim.

  “Sizleri Kesin Kazançlı Çıkaracak 20 WordPress Teması” için 1 Yorum

  1. pc fiyatları diyor ki:

   Çok güzel tavsiyeler ve çok güzel temalar.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

  Yorum Yapın