• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Sizin için Çalışacak En Yeni 15 Adet WordPress 3.8 Temaları

  Yazar: Baris

  Kategori: Template

  Tarih:17 Haziran 2014

  Okunma:2.439 Kere

  2 Yorum

  wp-3-8-x

  Boş zaman hepimizin günlük hayatında yaygara arasında gerekli olan birşeydir. Huzurlu bir rahatlama yada vucuda kan hucumu ettiren fırtınalı birşey, her zaman içerisinde bir çekicilik ve mümkün olduğunca bunun uzun sürmesini dileyebilirsiniz. Sevinçli ve eğlenceli hayatımıza olumlu duygular getirmek için parlak anılar oluşturmalıyız.

  Ancak çalışmalıyız ve diğer görevleri unutmamamız gerekir, eğlence ve tatil için nasıl daha fazla zaman bulabiliriz? Psikolğların bir çoğu popüler zaman yönetimi kitabı ve kişisel yaşam koçları bu sorunun üzerine çalışmaktadırlar. Ancak, hiç bir evrensel gerçeğin olduğunu ve bu nedenle herkesin kendi gerçeğini aramak zorunda olduğunu bilmek gerekir.

  Öncelikler her dakika aynı zaman çizelgeleri ve dış kaynak arayışı ile iş dışında fazladan serbest zaman bulabilmek için iyi bir streteji gibi görünüyor. Ama bunlar sadece yüksek perdeden söylenen sözler de bulunmaktadır ve bunları sizin için çalışmayı zamanını vermek gerçekten zor. Daha başka ne yapılabilir? Akıllıca bir şey, aileniz veya arkadaşlarınız eğlenirken web sitesi sizin adınıza çalışacaktır. Web sitenizin gelişmesinde biraz çaba sağlayarak etkili bir çalışma aracı haline getirebilirsiniz.

  İşte yine karşımıza zaman meselesi çıkıyor. Özel tasarlanmış bir web sitesi oluşturmak için para ve çaba harcamak gerekmektedir. Anlayışlı bir seçenek, sadece satın alma ve kolayca ayarlanabilir, kullanıcı dostu hazır bir şablon alıp yüklemek eminim daha mantıklı bir yol olacak.

  Neden Özel Bir Şablon Yerine Hazır Şablon Seçmelisiniz?

  1) Herşeyden önce size zaman ve para tasarrufu sağlayacaktır. Doğru kişiyi aramak ve bulmak (10 kat daha fazla ödeme!) özel bir web sitesi siparişi vermek için gerek yoktur. Hazır şablonları ayarlamak için tüm seöenekler ile web sitenizin özel ve benzersiz bir görünüm kazanmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

  2) Ayrıca, şablonları yüklemek ve kullanmak oldukça kolay. Yükleyebilmek için sadece bir kaç tıklama ve daha sonra içeriği ekleyerek bir kaç özelleştirme işlemi ile kolay ve harika bir web siteniz hazır olacaktır. Eğer hala bazı teknik yardıma ihtiyaç duyuyorsanız size sınırsız hizmet sunabilecek 7/24 bir destek ekibi mevcut olacaktır.

  3) Ayrıca tüm şablonların responsive olduğunu unutmayın. Web sitenizin ziyaretçileri bilgisayar, tablet, mobil veya her ne nereden olursa olsun web sitenizi ziyaret ettiklerinde düzgün olarak görüneceği anlamına gelir. TNo can sıkıcı telefonlar ve tabletler üzerinde yakınlaştırma ve uzaklaştırma.

  4) Bu arada, şablonlarla birlikte gelen görüntüler için bir lisans sahibi olacaksınız. Onlar özelliğin bir parçası halinde, daha sonra diğer projeleriniz için bunları yeniden kullanabilirsiniz.

  Şimdi, TemplateMonster.com profesyonel ekibi tarafından geliştirilen yeni WordPress temalarının müthiş seçimini yapmak için sayfayı biraz aşağıya kaydıralım. Ben eminim ki ihtiyacınız olan şablonu bu makalede bulacaksınız. Bçylece, yolculuğa başlayalım!

  Saf ve Mükemmel İnşaat Şirketi WordPress Şablonu

  Müşterileriniz sizin sitenizin tazeliği ve bakış açısı ile nefes alacak, ışık tutan ilhamı bulmanıza yardımcı olacak. İnsanlar gerçekten ihtiyaçlarını karşılayarak sizin görüşünüzü taktir edecektir.

  49012-wp-b

  demo-button delatis-button

  Mükemmel Düğün Planlaması Responsive WordPress Teması

  Kesinlikle bu önemli günde her şeyin mükemmel olması gerektiğini biliyorum. Ziyaretçileriniz sizin tarafınızdan düzenlenen düğünlerini web sitesi tasarımı gibi kusursuz olacağına ikna edebilirsiniz.

  49011-wp-b

  demo-button delatis-button

  Gelişmiş Kimya Laboratuvarı WordPress Şablonu

  Bu şablon mavi ve beyaz elemanlar ile dengeli bir seçim istihdam sunarak, laboratuarı temsil eden en iyi seçimdir. Bu objektif yenilikçi ve teknolojinin en son laboratuvar gelişmelerini sunuyor.

  49082-wp-b

  demo-button delatis-button

  En Etkili Vucut Geliştirme WordPress Teması

  Bu müthiş tema ilham verici görüntüleri ile vücut hareketlerinin satır gücünü açığa çıkaracaktır. Hiç bir şey bizi daha fazla motive edemez!

  49083-wp-b

  demo-button delatis-button

  Canlandırıcı Olay Planlayıcısı Responsive WordPress Tasarımı

  İnsanların hayatlarına neşe getiren en duygusal olarak tatmin edici şeylerden biridir. Bu olumlu renkli tema müşterilerine hak ettikleri eğlence, neşe ve mutluluk verebilmek için doğru bir seçim olacaktır.

  49080-wp-b

  demo-button delatis-button

  Tüm “5”ler İlk Öğretim Okulu WordPress Şablonu

  Okumak ve başarılı olmak için en iyi koşulları yaratmak nasıl olabilir? Bu iyi yapılandırılmış ve renk dostu duyarlı şablon ile bunu gösterin.

  49081-wp-b

  demo-button delatis-button

  İlerici Banka WordPress Tasarımı

  Her müşteri için kazan-kazan durumu yaratacak güvenilir bir dinamik şirket bankacılığını görüntüler. Bu temanın renk seçimi bu önemli görev için kesinlikle size yardımcı olacaktır.

  48925-wp-b

  demo-button delatis-button

  Otomobil Kulübü Responsive WordPress Teması

  Harika görüntüler ile birlikte Dinamik bu tasarım, hız ve hareketin bir sembolüdür. Kulübünüzdeki araba servisi iyi ve hızlı olduğunuzu müşterilerinize kolaylıkla aktarır.

  49009-wp-b

  demo-button delatis-button

  21 yüzyılın Mimarlığı WordPress Tasarımı

  İçeride ve dışarıda hemde gelecekte, tümüyle mükemmel binalar. Bu müşterilerinizin sizinle çalışmaktan ne bekledikleri ile ilgili. İnsanların bu firmanın fikirlerini oldukça net anlayabilecek.

  49013-wp-b

  demo-button delatis-button

  Mükemmel Sağlık ve Masaj Salonu WordPress Teması

  İnsanlara masaj hakkındaki tüm tararlı bilgileri aktarın. Harika resimler ile bunun zevkini çıkarın. Web sitesinin duyarlı tasarımı masaj ve modern yaşamın ayrılmaz bir parçası olduğunu müşterilerinize kolaylıkla göstereceksiniz.

  49006-wp-b

  demo-button delatis-button

  Uyumlu Aile Merkezi WordPress Teması

  Araştırmalar mutlu bir aileye sahip olan insanların 10 yıl kadar daha fazla yaşadıklarını gösteriyor. Kullanılan renkler ile bu temanın sezgisel tasarımını dengeli olarak sitenin tüm hazinelerini keşvedebilmek için müşterileri davet edecektir.

  49006-wp-b

  demo-button delatis-button

  Benzersiz Perspektif Kameraman WordPress Tasarımı

  Web sitenizin harika yumuşak görseli bu tasarımı oldukça özel ve benzersiz olarak yeneteklerini ortaya koyuyor. Tema çık bir şekilde bir sanat formu olduğunu ortaya koyar.

  49004-wp-b

  demo-button delatis-button

  Müthiş Müzik Grubu Responsive WordPress Tasarımı

  Yaptığınız müzik ile nefes kesetken, internet üzerindeki kullanıcılarınızı da düşünmeniz gerekiyor. Web sitenizin görünümü ile insanların bir parçası haline geleceğinizden emin olabilirsiniz.

  48980-wp-b

  demo-button delatis-button

  En Hassas Fen Laboratuarı WordPress Template

  Verdiğiniz hizmetler üst düzey doğruluk ve güvenebilirlik. Bu mükemmel iyi yapılandırılmış tema görüntüleri seçimi ile bunu gösterir.

  49002-wp-b

  demo-button delatis-button

  Yenilikçi Danışmanlık Responsive WordPress Tema

  Müşterilerinizin sorunları için en iyi çözümleri önermeye hazır mısınız? Sizin deneyiminiz ve muhteşem yenilikçi bu responsive tema ile web üzerinde kendinizi temsil edebilirsiniz.

  49003-wp-b

  demo-button delatis-button

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  Sizin için Çalışacak En Yeni 15 Adet WordPress 3.8 Temaları, 10.0 out of 10 based on 1 rating
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  TemplateMonster web sitesinde içerik yöneticisi ve SEO danışmanı olarak görev yapmaktayım. Genelde boş zamanım olmaz, zamanımın büyük bir bölümünü internet teknolojilerini keşfetmek ve kendimi geliştirmek adına çalışmalarımı sürdürmekteyim.

  “Sizin için Çalışacak En Yeni 15 Adet WordPress 3.8 Temaları” için 2 Yorum

  1. ayrıntılar bölümünde indir bölümü olsa mükkemel olacak hocam

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  2. Ekrem diyor ki:

   Güzelmiş temalar, renkli, kullanışlı görünen yeni temalar var.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

  Yorum Yapın