• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Siteye Oyun Eklemenin Faydaları

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Tanıtım

  Tarih:22 Ekim 2015

  Okunma:4.142 Kere

  1 Yorum

  oyunlarDünyada olduğu gibi Günümüzde bir çok kişi evinden çıkmadan para kazanmanın yollarını bulmuş durumda. Bunlardan bir tanesi de web sitelerinin reklam gelirleri. Bir çok kişi ya kendisi bir web sitesi yapıyor ya da uygun fiyata bir web sitesi yaptırdıktan sonra bu site için google adsense başvurusunda bulunuyor. Ardından onay geldikten sonra oturduğu yerden gelir elde etmeye başlıyor.

  Sosyal ağların kullanımının hızla arttığı son günlerde yapılan araştırmalar kullanıcıların günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçirdiklerini söylüyor. Özellikle 8-15 yaş arasındaki genç kesim günde en az bir kaç defa sosyal ağlara giriyor ve günün 4-5 saatini bilgisayar başında geçiriyor. Bunun en büyük nedenlerinden biri de arkadaşlarını görmek ve iletişim kurmanın yanında sosyal ağlarda oyun oynama imkanının da olması. Son zamanlarda facebook’un çıkarttığı bir çok oyun insanların hayatının bir parçası halini aldı.

  oyunlar

  Ancak burada yaşanan sıkıntılardan bir tanesi, google adsense reklamlarının az gelir getiriyor olması. Bunun için web site sahipleri hangi kategorideki siteler daha çok gelir getiriyorsa o kategoriden siteler yapmaya başladılar. Yapılan çalışmalara göre en çok gelir getiren siteler oyun siteleri. Bu nedenle bir çok kişi ya oyun sitesi açmaya başladı ya da var olan sitelerine oyun ekleme işlemi ile bu sorunu çözmeye başladılar. Çünkü sitelerine oyunları eklediklerinde hem sitede geçirilen zaman artmış oluyor. Bu da google.com tarafından daha kaliteli bir site olarak görünmelerine neden oluyor hem de siteye daha fazla yaşı küçük olan kullanıcılar girdiği için reklamların tıklanma olasılığı artıyor.

  Oyun eklenen sitelerin daha fazla reklam geliri elde etmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi, küçük yaştaki kullanıcıların, neyin reklam neyin gerçek oyun olduğunu ayırt edememeleri oluyor. Bu nedenle oyun siteleri ya da oyun eklenen siteler daha fazla reklam geliri getiriyor. Ancak dikkat edeceğiniz en önemli şeylerden bir tanesi sitenin her tarafını reklama boğarak kullanıcılarınızı siteden uzaklaştırmamak.

  Size Önereceğimiz en güzel siteler mario oyunları oynanabilecek hem iki kişi hemde tek başınıza oyun oynayabileceğiniz siteleri kesinlikle web sitenize oyun ekleme kodunu ekleyin.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 6.5/10 (2 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  Siteye Oyun Eklemenin Faydaları, 6.5 out of 10 based on 2 ratings
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  “Siteye Oyun Eklemenin Faydaları” için 1 Yorum

  1. gül diyor ki:

   merhaba Khaaos size nasıl ulasabılırım acaba.web tasarım konusunda görüşmek istıyorum

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

  Yorum Yapın