• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Kitlelerin Arasından Sıyrılabilmek için 20 WordPress Cherry Framework Şablonu

  Yazar: Baris

  Kategori: Template

  Tarih:11 Nisan 2014

  Okunma:4.082 Kere

  8 Yorum

  055

  Yeni bir işe başladığınızda o işin başarısı ile ilgilenmediğinizi telafuz etmeniz açıkçası kurnazlık olur. Hiç kimse yeni bir iş kurarken bu düşünceyi taşımaz, yeni bir işte ayakta kalabilmek için başarıyı kolavalak bir şarttır. Her zaman bir amaç vardır. maddi veya manevi, her açıdan müşterileri çekebilmek için yeni fikirler ortaya konulmaktadır. Ama icat etmenizi gerektirmeyen bir fikir var. Bu fikir zaten sizden çok önce sahne almış ve web üzerinde kullanılmaktadır. İnternet düşünceleri geniş kitlelere yayabilmek için mükemmel bir alandır. Sizler sesinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsanız kendi web sitenizi oluşturmanız gerekmektedir.

  Siz web teknolojilerine aşina değilseniz kesinlikle bunu tek başınıza yapabilmeniz hiç kolay olmayacaktır. Neyse ki, yardım etmeye hazır insanları her zaman bulacaksınız. Siz bir özel web sitesi oluşturmak için web tasarımcısı, kodlama yapabilen profesyonel bir sürü kişi bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Elbette bunun için bir bütçe hazırlamanız gerektiğini unutmamanız gerekmektedir. Aynı zamanda hazır bir web sitesi almak ta akıllı bir yol olabilir.

  O zaman ne yapmanız gerekir? Siz sadece WordPress CMS ile önceden inşa edilmiş tasarlanmış bir şablon satın alabilirsiniz. Hatta az bir teknoloji bilgisine dahi sahip olsanız web sitenizi kurulumunu yapmak, hatta özelleştirmek oldukça basit olacaktır. Ayrıca ekonomik açıdan düşündüğümüzde sizin için oldukça hesaplı bir yol olacaktır. Elbette zaman, bir kaç gün içerisinde web sitenizi yayınlıyabileceğiniz anlamına gelir.

  Eğer hala bir şüpheniz var ise belirttiğim tüm yararlarının dışında burayı okumanızı tavsiye ederim.

  WordPress ile tüm web sitesi içeriğini kendi içerisinde kontrol edebilirsiniz. Onlarca eklentisi ile birlikte özelleştirilebilmesi oldukça kolaydır. Yani bunu istediğiniz herhangi bir şablon ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Size sunmuş olduğum bu şablonlarda Cherry Framework esas alınmıştır. Mutlaka bunu duymuş olmalısınız. En son güncellemeler ile web sitenizde çalışmak ayrı bir zevk olacaktır. Özellikli özelleştirme optimizasyonu ve iyileştirme aşaması bir pasta yemek kadar kolay olacaktır.

  Günümüzde dijital dünya artık 4:3 kararlar ile ölçülemez. İnsanlar daha yaygın olarak interneti cep telefonları ve tablet bilgisayarlar üzerinden kullanıyor. Bu makalede görüntüleyeceğiniz her şablon kullanılabilecek her cihaz için otomatikmen adapte olacaktır.

  Ayrıca bu şablonlarda kullanılan tüm görüntülerde şablon ile birlikte sizlerin olur. Dilediğiniz gibi bu görüntüleri kullanabilir isterseniz görüntüleri değiştirebilirsiniz hepsi için bir lisansınız olduğunu unutmayın.

  Bu makalede size sunmuş olduğum şablonlar büyük bir web kuruluşu TemplateMonster firması tarafından hazırlanmaktadır. Bu aynı zamanda bir şablon almanızın yanı sıra 7/24 destek satın aldığınız anlamınada gelmektedir. Sorununuz ne olursa olsun profesyonel bir ekip tarafından destek ve yardım alabilmeniz garantidir.

  Hala bir şüpheniz var mı? Eğer aklınızdaki tüm sorular netleşti ise sizin için seçtiğim 20 adet şablona birlikte bir göz atalım. Bu şablonlar güzel tasarımları ile birlikte sizin tereddütlerinizi giderecektir.

  Parlak Öğün – WordPress Restoran Teması

  Bu tema biraz sıkışık gibi dursada oldukça hafif. Bu etkileyici görünüm, koyu gri, tatlı bir yeşil ve bir çok ayrıntı ile başarılı bir kombinasyon ile elde edilmiştir.

  WordPress Restoran Teması

  delatis-buttondemo-button

  Sizin Sanayiniz – WordPress Sanayi Şablonu

  Sanayi’nin ciddi bir iş ve aynı zamanda şık bir şablona ihtiyaç olmadığını kim söyleyedi. Bu tema aynı zamanda oldukça bilgilendirici ve ışık saçıyor.

  WordPress Sanayi Şablonu

  delatis-buttondemo-button

  Güvenli Hissetmek – Responsive WordPress Güvenlik Teması

  Müşterileriniz ana sayfanızı ilk ziyaret ettiklerinde bile kendilerini güvende hissedeceklerinde hiç bir şüpheniz olmasın.

  Responsive WordPress Güvenlik Teması

  delatis-buttondemo-button

  Şık Portföy – Responsive WordPress Fotofrafçılık Teması

  Siyah ve koyu grinin uyumu ile birlikte bu şablon oldukça modern ve havalı bir görünüme sahip. Eserlerinin farkedilmesini isteyen bir fotoğrafçı için mükemmel bir seçim olacaktır.

  WordPress Çay Mağaza Teması

  delatis-buttondemo-button

  Soğuk Güzellik – WordPress Fotografçı Portföy Teması

  Sizin işleriniz açık gri arka planda olağan üstü bir şekilde yer alacaktır. Bir çaylak yada profesyonel her ne olursa olsun, bu tema dünyaya sesinizi haykırabilmek adına harika bir seçenek olacaktır.

  WordPress Fotografçı Portföy Teması

  delatis-buttondemo-button

  Parlak Öneri – WordPress Danışmanlık Teması

  Ne zaman bir danışman duysanız, gözlüklü elinde kagıtlar dolu birini hayal etmek kaçınılmazdır. Bu tema klişeleri kırmak için parlak bir danışmanlık web sitesi için kullanılabilir.

  WordPress Danışmanlık Teması

  delatis-buttondemo-button

  Parlak Dijital – WordPress Alıllı Telefon Yazılım Teması

  Zengin bilgi ve sıcak renkler ile tasarlanmış bu tema yazılım mağazaları için doğru bir seçim olacaktır.

  WordPress Alıllı Telefon Yazılım Teması

  delatis-buttondemo-button

  Kolay Başlangıç – WordPress Yönetim Şirketi Teması

  Ana sayfa oldukça sıcak, sarımtrak ve kahve rengi renkler üzerinde gülümseyen bir takım izleyiciler arasında olumlubir etki yaratacaktır.

  WordPress Yönetim Şirketi Teması

  delatis-buttondemo-button

  Yabani Hayat – Responsive WordPress Safari Teması

  Günümüzde yaban hayatını korumak ve kayıt altına almak dünya çapında bir kampanya haline gelmiştir. This pleasantly colored theme is just the right choice for this purpose. Bu hoş renkli tema sadece bu amaç uğrunda kullanılabilmesi için doğru bir seçimdir.

  Responsive WordPress Safari Teması

  delatis-buttondemo-button

  Deniz Mavisi – WordPress Akvaryum Teması

  Bu temaya bakmak gerçekten hayranlık uyandıracak ve ziyaretçileri içine çekecektir. Oldukça renkli ve farklı bir dünya su altında bulunmaktadır.

  WordPress Akvaryum Teması

  delatis-buttondemo-button

  Zevk Alın – Responsive WordPress Bowling Teması

  Bu tema Bowling ve Bowling çevresinde olması gereken her şeye sahip. Sadece tek bir tıklama ile her şeyin mevcut olduğuna şahitlik edin.

  Responsive WordPress Bowling Teması

  delatis-buttondemo-button

  Oyun Kutusu – Responsive WordPress Bilgisayar Oyunları Teması

  Bilgisayar oyunları günümüzde en favori ve zaman harcadığımız şeylerin başında gelmektedir. İnsanlar sevdikleri oyun kahramanlarını görüntüleyebilmek onlar hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilmek için bu web sitesini ziyaret etmekten mutluluk duyacaklardır.

  Responsive WordPress Bilgisayar Oyunları Teması

  delatis-buttondemo-button

  Rüya Gezisi – Responsive WordPress Seyahat Acentesi Teması

  Ziyaretçilerin daha önce görmediği yerleri göstermek ve onlara bu gizemli yerler hakkında bilgi sunabilmek adına çekici fotoğraflar ile birlikte sunulabilecek harika bir web sitesi tasarımı. başarılı bir seyahat acentesi için daha fazla ne olmalıdır?

  Responsive WordPress Seyahat Acentesi Teması

  delatis-buttondemo-button

  Güvenlik – WordPress Sigorta Hizmetleri Teması

  Deniz rengindeki renk düzeni güven ve istikrar hissi vermekle birlikte kullanıcılar için hoş bir duruş sergilemektedir. onların güvenliği hakkında ki duruşunuzu oldukça emin kılacaktır.

  WordPress Sigorta Hizmetleri Teması

  delatis-buttondemo-button

  Mükemmel İletişim – WordPress İletişim Servisi Teması

  Günümüzde artık herkes güzel iletişim cihazlarını kullanmakta.bu nedenle iletişim hakkında bir web sitesi oluştururken bunun birinci sınıf olması gerektiğine özen göstermemiz gerekmektedir. Bı şablonun doğru bir seçenek olduğundan emin olabilirisniz.

  WordPress İletişim Servisi Teması

  delatis-buttondemo-button

  Fit ve Sağlıklı – Responsive WordPress Fitness Teması

  Bu şablonda parlak detaylar ile birlikte güzel yazı karakteri ve üst alanda büyük bir motivasyon resmi kullanılmıştır. Mevcut bilgilendirmeleri ile bu tema bir spor salonunu için idealdir.

  Responsive WordPress Fitness Teması

  delatis-buttondemo-button

  Sağ Eyer – Responsive WordPress At Klübü Teması

  Ay severlerin organize yapısı güzel görüntüleri ve bilgileri oluşturabilmek için ana sayfası oldukça iyi tasarlanmıştır, kesinlikle gelen ziyaretçiler bu web sitesinin keyfini çıkaracaklardır.

  Responsive WordPress At Klübü Teması

  delatis-buttondemo-button

  Geometrik Formlar – WordPress Mimari Teması

  Orjinal geometrik görüntüleri ile çelik gri renkte tasarlanan bu tema moden ve şık mimari için mükemmel bir seçim olacaktır.

  WordPress Mimari Teması

  delatis-buttondemo-button

  Bilim Dünyası– WordPress Araştırma Teması

  Bilim dünyası bazı şürlehi görünümlü türleri incelemek için meraklı bir araştırma dalıdır. İnsanları bilgilendirmek ve yararlı bir işe imza atmak adına bu şablon ihtiyacınız olabilecek en değerli şeydir.

  WordPress Araştırma Teması

  delatis-buttondemo-button

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  Kitlelerin Arasından Sıyrılabilmek için 20 WordPress Cherry Framework Şablonu, 10.0 out of 10 based on 1 rating
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  TemplateMonster web sitesinde içerik yöneticisi ve SEO danışmanı olarak görev yapmaktayım. Genelde boş zamanım olmaz, zamanımın büyük bir bölümünü internet teknolojilerini keşfetmek ve kendimi geliştirmek adına çalışmalarımı sürdürmekteyim.

  “Kitlelerin Arasından Sıyrılabilmek için 20 WordPress Cherry Framework Şablonu” için 8 Yorum

  1. hidrolik silindir diyor ki:

   Hocam şehir içi otobüs saatlerini, şehirler arası otobüs sefer ve saatlerini yayınlayacağım bir wp teması arıyorum. Öneriniz varmıdır. Mümkünse ücretsizlerden olsun :)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  2. güzellik kursu diyor ki:

   Bir kaç tanesini inceledim oldukça güzel ve profesyonel olmuş.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  3. asansör diyor ki:

   Gene çok iyi bir derleme olmuş teşekkürler.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  4. Hepsi birbirinden güzel teşekkürler.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  5. çocuk doğum diyor ki:

   Güzel temalar. Özellikle bazıları çok iyi iş görebilecek temalar.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  6. mükemmel temalar var teşekkürler.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  7. vize ingiltere diyor ki:

   Çok güzel temalar gerçekten ama temalaların içi boş geldiği için yapımı zor oluyor.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
   • Baris diyor ki:

    Temaların içi boş olarak gelmiyor, demo sayfasında görüntülendiği şekilde tüm görüntülere lisanslı olarak sahip oluyorsunuz.

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

  Yorum Yapın