• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Kim Kimdir Ne Nedir ???

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Tanıtım

  Tarih:7 Mayıs 2014

  Okunma:1.877 Kere

  Yorum Yok

  Nasrettin Hoca Kimdir?

  Nasrettin hoca günümüzde fıkralarıyla tanınan bir ortaçağ düşünürü ve din adamıdır. Nasrettin hoca Sivrihisar’da 1400’lü yıllarda dünyaya geldiği düşünülmektedir. Doğum tarihi için kesin bilgiler elde değildir. Döneminin gezgini Evliya Celebi Nasrettin hoca hakkında dönemin en büyük bilgini ve din adamı olduğunu söyler. Nasrettin hoca hayatını Akşehir de kadı olarak geçirmiş ve hazır cevaplılığı ile ün kazanmıştır. Nasrettin hoca fıkra türünün ilk temsilcilerindendir. Nasrettin hoca güldürürken düşündüren sözleri ile insanlara doğru yolu gösterir ve iyiliği aşılamaya çalışır.

  Yavuz İncedal Kimdir?

  Yavuz İncedal kendisini futbola adamış, Türkiye’deki futbolu geliştirebilmek için çalışan, alt yapılarda yeni oyuncular yetiştiren futbolcu ve bir teknik adamdır. Futbol hayatına Elezığsporun alt yapısında başlayan Yavuz İncedal kariyerine Konyaspor ve Ereğlispor’da devam etmiştir. Kariyerinin çoğunluğunu 2.lig ve 3.ligde geçirmiştir. Futbolculuğu bıraktıktan sonra İngiltere’ye giderek teknik direktörlük eğitimi almıştır. Gerekli sertifikaları aldıktan sonra hayatına teknik adam olarak devam eden İncedal şu anda Gümüşhanesporun başarı için çalışmalar yapıyor.

  EFT Nedir?

  EFT ‘nin açılımı Elektronik Fon Transferidir. EFT ile banka gişeleri arka planda kalmış mobil cihazlardan ve bilgisayarlardan kolayca para transferi yapılabilir konuma gelmiştir.

  EFT ne işe yarar?

  EFT kolayca internet bankacılığından ya da mobil cihazlarınızdan başka banka hesabına para göndermenize yarayan bir para transfer sistemidir. Bankaların EFT’ye uyguladıkları işlem ücreti değişmektedir. EFT ve havale arasındaki fark ise havale 7/24 yapılabilir ve aynı bankadan hesaplar arasında kullanılırlar. EFT ise başka banka hesaplarına Resmi iş günlerinde para transfer etmek İçin kullanılır.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  Kim Kimdir Ne Nedir ???, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  Yorum Yapın