• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • İngilizce Öğrenmek İçin Gramer Öğrenin

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Tanıtım

  Tarih:21 Temmuz 2015

  Okunma:2.582 Kere

  Yorum Yok

  İngilizce Öğrenmek İçin Gramer ÖğreninDil insan yaşamının vazgeçilmez bir olgusudur. Kendi ana dilini daha anne karnında öğrenmeye başlayan kişiler, farklı bir ikinci dile karşı yaptırımları ve gelişimleri farklılık doğuracaktır. İnsanların dili öğrenme güçlüğü çekmesinde ise kültürel yapılarda etkili olacaktır. Günümüz dünyasının iş adamları bu konuda farklı dillere ihtiyaçları olacaktır. Dış dünya ile iletişim halinde olmak günden güne globalleşen dünyanın en temel etkilerinden birisi olacaktır. Bu durumda doğan en önemli ihtiyaç ise her zaman dil üzerine olacaktır. Dil için klâsik olan yöntemler her zaman vardır. Ancak yeni yöntem olan konuşarak öğrenme sistemleri size ingilizce gramer konuları, kelimeler hakkında yardımcı olacaktır.

  İngilizce öğrenmek isteyen herkesin klâsik yöntemlerden uzak durarak www.konusarakogren.com/ ile tanışması gerekecektir. Bunun nedeni ise uygulanan yöntemlerin yeterli olmayışı ile ingilizce eğitiminin yarıda kesilmesine neden olacaktır. İnsanlar başlangıç olarak oldukça hevesli bir şekilde dil kurslarına yazılmaktadır ancak ingilizce öğrenmek zaman ayrılması gereken bir durum yarattığı için bu kurslarda bunun sağlanması olağan bir durum olmamıştır. Bu nedenle dil eğitimlerini konuşarak öğrenme sistemi sayesinde keyifli olduğu kadar kolay da öğrenme şansına sahip olacaktır. Klâsik öğrenme yöntemlerinin aksine bu yöntemle gramer kalıplarını öğrenmeye zorlayacak olan yöntemler bizleri daha fazla gerecektir.

  İngilizce Eğitim sistemlerinin gerçek bir profille öğrenimini sağlamak adına insanların tüm gramer yapısına hâkim olması gereklidir. Temel düzeyde bir İngilizceniz varsa bunun üzerine konuşarak öğrenme sistemi ile bir inşa yapabilirsiniz. Yavaş bir şekilde öğrenmeye başladığınız konuşma İngilizcesi bir anda sizini için değişilmez bir durum yaratacaktır. Dilinizi öğrenirken zorlanmadan oldukça keyifli bir şekilde öğrenme sağlayacaksınız. Bu durum sizin için asıl konu olan İngilizceyi öğrenmek adına büyük katkılar yaratacak bir sistem olacaktır.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  İngilizce Öğrenmek İçin Gramer Öğrenin, 10.0 out of 10 based on 1 rating
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  Yorum Yapın