• Hangi Su Arıtma Cihazını Almalıyım ?
  Hangi Su Arıtma Cihazını Almalı ...
  Merhaba okurlarım.Bugün sizler için bir çok kişininde
 • Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Hazel Bebek Oyunları

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Tanıtım

  Tarih:24 Temmuz 2014

  Okunma:2.022 Kere

  Yorum Yok

  Hazel Bebek OyunlarıOnline bebek oyunları ve Hazel bebek oyunu sitelerinden şu arapopüler olanı hazelbebekoyunu.net oyun sitesi. Her gün binlerce ziyaretçi alan bu oyun siteleri kategorileri arasında Barbie bebek oyunları ve Hazel bebek oyunları barındırıyor. Barbie bebekten bahsedecek olursak yıllardır piyasada olan ve minik kızların eğlencesi haline gelmiş bir kahramandır. Hazel bebek ve Dora bebek ise Barbie’ye göre biraz daha yeni kahramanlarımızdan olup maceracı kızlarımıza hitap etmektedir. Her yaştaki kıza hitap eden bu oyunlar değişik çevreden insanların ilgisini çekmektedir. Karakterlerini en güzel kıyafetlerle giydirip mükemmel aksesuarlarla donatmak her kızın hayalidir. Makyaj yaparak saçını şekillendirerek eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilirler.

  Barbie alışveriş oyunlarında Barbie oyunları ile bebeğimizi çeşitli durumlara hazırlamak zorundayız, gerekli kıyafet ve malzemeleri alarak onu ulaşabileceği en iyi görüntüye ulaştırmamız gerekiyor. Bu tarz oyunlarda her zaman kahramanlar arasında amansız bir moda mücadelesi oluyor. Oyundaki kahramanımızı elimizden gelen en iyi şekilde giydirip diğer bebeklerden güzel olmanız gerekiyor.

  Bebek oyunlarına diğer bir açıdan bakacak olursak bu oyunlarda yumuşak bir hikâye üzerine kurulmuş hayaller yer almaktadır. Bazen gizemli hikâyelerde olsa çoğu zaman kızların masum dünyasını yansıtacak güzellikte hikâyeler yer almaktadır. Çoğu zaman evin kızı olan Barbie ile tasarım dünyasına girip evinize en güzel mobilyaları alarak düzersiniz ya da bazen Dora bebeğin maceracı yönünü keşfedip ilginizi gizemli şeylere kaydırabilirsiniz. Diğer bir haylaz bebek olan Hazel bebek oyunları oynayarak yaramazlık yapabilir kardeşiyle birlikte çeşitli maceralara atılabilirsiniz.

  Bu oyunlar genel olarak hikâyelere bağlı kalmakla birlikte oyuncuya çeşitli kurallar sunarlar. Siz oyuncu olarak bu kuralları uymalısınız aksi takdirde oyunda ilerleme kaydedemezsiniz. Oyuncular genelde minik kızlar olduğu için bu kuralları anlamakta zorlanabilir ebeveyn olarak onlara yardım etmeniz gerekmekte ve en doğru oyunları oynatmanız gerekmektedir. Çocuklarınızın yaşına uygun bebek oyunları oynamasına yardımcı olmak psikolojik gelişimine önemli ölçüde yardımcı olacaktır. Eğer çocuğunuz için uygun Hazel bebek oyunları arıyorsanız sitemizi gönül rahatlığıyla ziyaret edebilirsiniz.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  Yorum Yapın