• Hangi Su Arıtma Cihazını Almalıyım ?
  Hangi Su Arıtma Cihazını Almalı ...
  Merhaba okurlarım.Bugün sizler için bir çok kişininde
 • Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Güneşli Renkler ile Yapılmış Harika 15 WordPress Teması

  Yazar: Baris

  Kategori: Template

  Tarih:26 Haziran 2014

  Okunma:3.281 Kere

  3 Yorum

  summer-color

  Uzun zamandır beklenen yaz geldiğinde, doğadaki her şey onun gelişine sevinir, parlak çiçekler, sulu meyveler ile ödüllendirilir. Eğlence ve zevk sezonu, herkes için umut ve beklentiler ile doludur. Her ne olursa olsun: sahilde kumdan kaleler inşa etmek, barbekü’nün tadını çıkarmak, hamak üzerinde uyumak, plajda frizbiyi özgürce savunmak tüm bunların hepsi pozitif enerji ve sıcak duygular ile doludur.

  Yaz sezonu canlı renkler ile bağlantılıdır böyle, sarı, turuncu, ve pembe gibi canlı renklerle uyum içerisindedir. Bu renkler, renk paletlerinin parlak ve yaygın olarak güneş, sıcaklık ve eğlenceyi temsil etmelidir. Bilim adamları, turuncu gibi renklerin bizim beynimizdeki oksijen arzını arttırmak ve zihinsel aktiviteye teşvik ettiğini kanıtlamıştır. Ayrıca, sıcak renkler genellikle tropikal iklimi ve sulu meyveler ile ilişkilendirilir. Gösterişli, neşeli, güneşli renkler bize olumlu hisler vererek neşe, eğlence ve aktif dinlenme beklentilerini uyandırır.

  Web’in koyu tonlarının pasını atmak ve güneşli yaz fırtınaları ile enerji depolamanın zamanı geldi. Pozitif parlak renkler bilinç altında insanları çekmek gibi özelliklere sahip olduğunu daha önce söylemiştik, bu renkler ile öne çıkacak çekici ve harika web sitelerinin içerisinde olduğunu düşünün. Siz yeni bir web sitesine başlıyorsanız veya zaten bir uzmansanız, etkinliği arttırabilirsiniz.

  Neden Özel Bir Web Sitesi Yerine Hazır Bir Tasarım Seçmelisiniz?

  1) Bu çok daha az çaba gerektirmektedir! Doğru kişiyi arayarak proje konsepti hakkında zaman harcamanıza gerek yok. Beklentileriniz kadar canlı değilse bile para ödemek zorunda kalıyorsunuz. Hazır temalarda böyle bir kayıp yaşamıyorsunuz.

  2) Siz 10 kat daha az ödeyebilirsiniz. Açıkçası, özel bir tasarım almak gibi maliyetli bir seçenek değil. Hazır bir şablon ile yüksek kaliteli ürün alarak, daha az ödeyebilirsiniz. kendi ihtiyaçlarınıza göre hazır bir şablonu özelleştirebilir ve kendi istediğiniz benzersiz görünümü kazandırabilirsiniz.

  3) Hazır tasarımları yüklemek oldukça basit, hatta bir kaç tıklama ile bu işi yapabilirsiniz. Hazır şablonlar, bilgisayar programlama ile ilgili olarak herhangi bir özel bilgi gerektirmez. Ayrıca, TemplateMonster tasarımcı ekibi 7/24 sınırsız destek alabilirsiniz.

  4) Tüm tasarımlar responsive özellikleri sunmaktadır. Bunun anlamı web siteniz farklı cihazlar üzerinde (PC, tablet, mobil telefonlar vb.) harika şekilde görünebileceği anlamına gelir. Öncelikli olarak müşterilerinizin rahat ve konforda hissetmelerini sağlamak gerekmektedir.

  5) Şablon üzerinde bulunan tüm görüntüler bir lisans içermektedir. Bu lisanslı görüntüleri kendi isteğiniz doğrultusunda uzun vade de dilediğiniz projelerinizde özgürce kullanabilirsiniz.

  Bizim sizler için özenle seçtiğimiz parlak yaz şablonları akışını yakından izlemeye hazır mısınız? Misafirleriniz için enerji ve olumlu tutum iletmek ve bunun bir parçası olmak isteyebilirsiniz!

  Çığır Açan İnşaat Şirketi Responsive WordPress Teması

  Şirketiniz oldukça cesur ve iddialı projeler yürütmekten kormuyor mu? Bu tema konsantre portakal rengi ile muazzam patlamalar yaratmanız için yenilikçi ve modern yaklaşımı yansıtır.

  Responsive WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Organik Tarım WordPress Şablonu

  Bizim vucudumuza giren şeyler, bizlerin bir parçası haline gelir. Bu kayısı renginde hazırlanmış şablon ürününüzün güvenliğini yansıtır.

  Organik Tarım WordPress Şablonu

  demo-buttondelatis-button

  Yenilikçi ve Etkili İş WordPress Şablonu

  İşiniz için en iyi sunumu mu arıyorsunuz? Bu yumuşak şeftali renkli tema sıcacık enerji ile enerjiyi birleştirir ve kurumsal olarak ortaya olumlu bir tutum çıkarır.

  Etkili İş WordPress Şablonu

  demo-buttondelatis-button

  Altın Pasta: WordPress Yemek Teması

  Turuncu gıda rengi: sulu portakal, ızgara tavuk, serinletici kavun… İyimser renk ile süslenmiş harika tarifleri denemek adına bir zorunluluk haline gelecektir!

  WordPress Yemek Teması

  demo-buttondelatis-button

  Ateş Enerjisi: WordPress Yazılım Şirketi Şablonu

  Zamana ayak uydurmak yazılım geliştirmesi için son derece önemlidir. Bu dinamik tasarım esnekliği, dinamizmi ve iyileştirilmesi için tutkuyu ortaya çıkarır.

  WordPress Yazılım Şirketi Şablonu

  demo-buttondelatis-button

  Skeuomorphism Çay Mağazası WordPress Teması

  Bu şablonun ahşap doku ve geleneksel çay masası ile malzemeleri ima eden bir bardak çay için müşterileri davet eder.

  Çay Mağazası WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Responsive WordPress Fotoğrafçı Potföy Tasarımı

  Fotoğraflar insanların karakterlerini olumlu özelliklerini açığa çıkarmak için güzel bir araçtır. Bu temanın sıcak tonları doğru bir ışık ortaya koyarak müşterilerini tatmin edecektir.

  WordPress Fotoğrafçı Potföy Tasarımı

  demo-buttondelatis-button

  Enerji Günü: Responsive WordPress Kafe Teması

  Kafetarya içsel bayaryayı doldurmak için mükemmel bir yer ise, o zaman bu enerji yüklü tema turuncu ve yeşil ile birleşerek harika bir yer olacak.

  Responsive WordPress Kafe Teması

  demo-buttondelatis-button

  WordPress Plaj Voleybolu Teması

  Masmavi gökyüzü, beyaz kumlar ve arkadaş grubu… Bu eğlenceli ve gülümseyen saatleri göstermektedir. Açık gökyüzü mavisi ve güneş sarısı kombinasyonu ile aynı sahneyi gösterecek.

  WordPress Plaj Voleybolu Teması

  demo-buttondelatis-button

  Responsive WordPress Rüzgar Enerjisi Şablonu

  Ekoloji web siteleri genelde yeşil ile bağlantılı öyle değil mi? Yüksek çözünürlüklü görüntüler içeren bu canlı dizayn ile kutunun dışına çıkarak düşünmek gerektiğini gösterir.

  Responsive WordPress Rüzgar Enerjisi Şablonu

  demo-buttondelatis-button

  Renkli Eğlence WordPress Teması

  Çocukluk parlak renklerdir. Neden? Çünkü onlar eğlence demek. Bu tasarım ile size harika bir çocuk partisi için tüm gizli maddeleri bildiğinizi göstermektedir.

  WordPress Eğlence Teması

  demo-buttondelatis-button

  İkna Edici Kampanya: WordPress Siyasi Aday Şablonu

  İnternet ortamında sizi temsil eden web sitesinin tasarımı son derece önemlidir. Bunun temanın genel izlenimi nedir? Bu koyu turuncu renklere sahip tema sorumluluk ve güüüvenilirlik duygusunu ortaya koyar. Toplumun güncel sorunlarına aktif ve iyi düşünülmiş bir yaklaşımı temsil etmektedir.

  WordPress Siyasi Aday Şablonu

  demo-buttondelatis-button

  Güvenebileceğiniz Çiftlik Responsive WordPress Teması

  Tüm gereksinimleri onaylanmış metodoloji sağlıklı beslenmenin güvenilir bir kaynak olarak çiftliğe döner. Bu dengeli göze batmayan tema en iyi bitki seçimlerinde ürün ve titizliğin kalitesini dikkatlice yansıtmaktadır.

  Responsive WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  En İyi IT Uzmanları Responsive WordPress Tasarımı

  Siyah ile kombine halinde kullanılan turuncu teknoloji ile ilişkilendirilir. Bu kombinasyon, genellikle kırmızı, siyah unsurlar içeren bir cihazla tasarımlarda kullanılır. Web sitenizin atmosferini yaratmak ve seçilmiş bir görüntü sunan bu kanıtlanmış renk kombinasyonu ile IT uzmanları şirketini sunmaktadır.

  Responsive WordPress Tasarımı

  demo-buttondelatis-button

  Etkin Danışmanlık WordPress Şablonu

  Sıcak tonlarda bu basit, sezgisel tasarım müşterilerinizinn sorunlarını çözmek için harika bir anlaşma yapmanıza yardımcı olacak. Bu şık duyarlı tema ile fikirlerin gücünü açığa çıkarın!

  WordPress Danışmanlık Şablonu

  demo-buttondelatis-button

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  TemplateMonster web sitesinde içerik yöneticisi ve SEO danışmanı olarak görev yapmaktayım. Genelde boş zamanım olmaz, zamanımın büyük bir bölümünü internet teknolojilerini keşfetmek ve kendimi geliştirmek adına çalışmalarımı sürdürmekteyim.

  “Güneşli Renkler ile Yapılmış Harika 15 WordPress Teması” için 3 Yorum

  1. çalışmanız için teşekkürler..

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  2. Makale güzel olmuuş. Ayrıca faydalı olduğu için teşekkür ederim

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: -1 (from 1 vote)
  3. Ofis Mobilyaları diyor ki:

   Çok değerli bir makale, Temalar için ayrıca teşekkürler

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

  Yorum Yapın