• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • En Kaliteli Oyunlar1 Mekanı

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Tanıtım

  Tarih:1 Nisan 2013

  Okunma:3.782 Kere

  2 Yorum

  En Kaliteli Oyunlar1 MekanıSon zamanlarda oyun üreticileri daha çok internet üzerinden oynanan oyunlara ağırlık veriyorlar. Bunun başlıca sebebi internet kitlesinin çoğalması ve talebin artması geliyor. İhtiyaç odaklı oyun üreticileri kendilerini flash oyunlar üzerine oldukça yoğunlaştırmış vaziyetteler. Bunun artıları elbetteki son kullanıcıya yansıyor ve bol seçenekleri bulunan oyunlardan istediklerini oynayabiliyorlar. Hal böyleyken sizlere bu yazımızda içerik olarak geniş bir alt yapıya sahip olan kaliteli sitelerden bahsetmeye çalışacağız.

  Öncelikle şunu belirtelim ki, oyun alanında temiz ve kaliteli sitelerin sayısı çok fazla değil, ancak var olan seçeneklerden en iyisini bulabilmek için geniş bir araştırma ve kalite yönergesi izleyerek sonuca ulaşmaya çalıştık. Sadece kendi araştırmalarımızın değil, insanların ve çocuklarında oyun sitesi seçimlerini göz önünde bulundurarak ilerledik. Bu bağlamda, hem içerik olarak hem de tasarım, akıcılık, gelişmişlik olarak baktığımızda kalitenin ortaya çıktığı oyunlar1 adresini oldukça kaliteli bulduğumuzu belirtmek isteriz.

  Oyunlar1 adresinde hassaten dikkati çeken, her yaş düzeyine uygun oyunların yer aldığını görmek oldu. Kategorilerinde, dora, beceri, mario, çiftlik, araba, motor gibi birçok alan yer alıyor. Ve her kategori başlı başına bir oyun sitesi olabilecek kaliteye sahip olduğunu yaptığımız inceleme sonunda anlayabildik.

  Ayrıca içeriğinde ekseriyetle insanların sosyal ve psikolojik yapısını sarsmayan oldukça özen gösterilerek seçilmiş bir yapıda olduğunu da söylemek de fayda görüyoruz.

  Son zamanların moda oyunlarından tutun , ta ki eskinin en sevilen oyunlarına kadar tüm içerik gayet başarılı bir şekilde sıralanmış. Mesela yeni çıkan ve oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan topçu kafalar oyunu bu sitede oldukça beğenilen oyunlardan sadece bir tanesi. Bunun gibi o kadar çok sevilen kaliteli oyunlar yer alıyor verdiğimiz web adresinde. Bir başka örneğide ateş ve su 1 oyununa verebiliriz. Çok güzel ve eğlenceli bir oyun , farklı bölümleri geçebilmek için iki kişi oynanan oyun çocukların beğenisini kazanmış kaliteli bir oyun. Tabiki bu saydıklarımız sadece bir kaç tane örnek olarak karşınızda idi. Geri kalan bir çok oyuna oyunlar1 sitesinden ulaşabilirsiniz.

  Netice olarak oyun üreticilerini yakından takip etmekte fayda olduğunu söylemek istiyoruz. Bir oyunu oynarken canınız sıkıldıysa flash oyunlar aracılığı ile hemen farklı ve başka bir oyuna geçebilirsiniz. Ancak vaktinizin oldukça hızlı geçtiğini unutmamanız gerekiyor. Çünkü bir bakmışsınız saatler geçivermiş.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 8.0/10 (4 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  En Kaliteli Oyunlar1 Mekanı, 8.0 out of 10 based on 4 ratings
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  “En Kaliteli Oyunlar1 Mekanı” için 2 Yorum

  1. Web tasarım diyor ki:

   Browser oyunlar çok moda ve binlerce kişi bu oyunlarda bolca vakit harcıyor.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  2. Ümit KÖSE diyor ki:

   aynen zevkli vakit geçirmek için birebir

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

  Yorum Yapın