• Hangi Su Arıtma Cihazını Almalıyım ?
  Hangi Su Arıtma Cihazını Almalı ...
  Merhaba okurlarım.Bugün sizler için bir çok kişininde
 • Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Dr. Mustafa Eraslan Orijinal Kibarlı Panax

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Tanıtım

  Tarih:10 Nisan 2013

  Okunma:2.131 Kere

  Yorum Yok

  Dr. Mustafa Eraslan Orijinal Kibarlı PanaxMustafa Eraslan, Kibarlı Bitkisel Panax olarak satılmaktadır. Bu noktadan hareketle, başka markaların ve kişilerin taklit ürünlerini satın alıp yorum yapılması Kibarlı ürünlerini bakanlık tarafından insan sağlığına zararı olmadığı onaylanmış ve birçok kişiye şifa kaynağı olan bitkisel ürünlerini bağlamamaktadır. İnsanlarımızdan önemle rica ettiğimiz şey,  insan sağlığının şakaya gelmeyeceği ve bunun için ucuz taklit ürünlerle riske girmekten kaçınılmasıdır.

  Orijinal Kibarlı Panax Özellikleri

  *Panax fiyatı sabit olup sadece 150 TL’dir. Bunun altında satışa sunulan ürünlere itibar etmemenizi önemle rica ederiz bu ürünler sağlığınıza yarardan daha çok zarar getirmektedir.

  *“99 TL’ye 2 adet Panax” kampanyaları Kibarlı Panax için geçerli olmayıp, taklit ve sahte ürünlerdir. bu ürünlere dikkat ediniz.

  *Kibarlı panax ürünü altında baskılı ve kabartmalı olarak PHYTOPHARMA yazmaktadır. Kibarlı Panax orijinalliğini buradan teyit edebilirsiniz.

  *Ayrıca orijinal barkodu da olmalıdır.

  Dr. Eraslan Kibarlı panax ve diğer kibarlı ürünleri bitkisel gıda takviyesi olarak kullanılmaktadır bu sayede doktorlarınızın vermiş olduğu kimyasal ilaçlarla herhangi bir yan etkiye maruz kalmadan kullanabilirsiniz. Dr Mustafa Eraslan Kibarlı panax fiyatı ürünü şifalı bitkilerden oluşması ve kimyasal maddeler bulundurmaması sebebi ile Gıda, Tarım ve Köy İşler Bakanlığı tarafından onaylıdır. 12 yaşın altındaki bireyler, hamile ve emziren kişiler için Kibarlı Bitkisel ürünleri önerilmemektedir. Mustafa Eraslan Kibarlı panax içerisinde herhangi bir kimyasal bulunmadığı bakanlıkça yapılan laboratuar sonuçlarında ifade edilmiştir. Ürün İçeriği Çoban çökerten ekstresi, Avena Sativa (Yulaf) ekstresi, Panax Ginseng ekstresi

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  Yorum Yapın