• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Dr. Mustafa Eraslan Kibarlı E1

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Teknoloji

  Tarih:10 Nisan 2013

  Okunma:3.144 Kere

  2 Yorum

  Dr. Mustafa Eraslan Kibarlı E1 Kibarlı tarafından formülüze edilmiş ve patenti alınmış bitkisel bir üründür. Uzun çalışmalar sonucunda geliştirilen Kibarlı E1 %100 bitkisel bir gıda takviyesidir. 1 Kutu Kibarlı E1’de 90 Adet E1 kapsül bulunmaktadır. Genel olarak günde 2 defa 12 saatte bir olarak kullanılır ancak bu durum hastalığa göre değişiklik gösterebilir bunu uzmanlar ile görüşebilirsiniz. Kibarlı Panax Mustafa Eraslan Ürünleri Türk Gıda Kodeksine uygundur. Sıkıca kapatın ve çocukların ulaşamayacağı serin bir yerde saklayınız. Hamile 16 yaş altı ve emzirenlerin kullanması tavsiye edilmez. Son kullanma tarihi üretim yılından itibaren 3 yıldır.

  Ürün İçeriği: L-Arginin, Rhodiola (Rodiola Kök) Ekstresi, Ginkgo Biloba (Mabet Ağacı) Yaprak Ekstresi, Coenzym (Koenzim) Q10, Magnezyum Stearat E470b (Stabilizör), Bitkisel Kapsül (Hidroksi Propil Metil Selüloz), Horny Goat Weed Bitki Ekstresi, Maca Root (Lepidyum Kök) Ekstresi, Pomegranate Hull (Nar Kabuğu) Ekstresi, Hawthorn Berry (Alıç Meyvesi) Ekstresi, Tribulus (Çoban Çökerten) Meyve Ekstresi, Kibarlı Panax Ginseng Kök Ekstresi Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği gereği ürünün faydalarının yazılması kesinlikle yasaktır. sebebei kullanıcılarımızın ürünleri rahatsızlıklarına göre kendileri yorumlamasıdır.

  Rahatsızlığınız ile ilgili en doğru ve faydalı ürün için sağ taraftaki soru formunu doldurunuz. Kibarlı bitkisel ürünleri faydalarını yazılı olarak anlatan veya endikasyon belirten web sitelerine kesinlikle itibar etmeyiniz. Dr Mustafa Eraslan ile telefonda birebir görüşme imkanı sağladığını iddaa eden sahteci firmalardan herhangi bir Kibarlı bitkisel ürünü kesinlikle temin etmeyiniz. Kendilerini “Kibarlı Anabayisi” yada “Kibarlı Genel Merkezi” gibi tanıtan firmalardan ürün ve bitkisel destek hizmeti de almayınız. Aksi bu gibi durumlarda mağduriyetleriniz de Kibarlı sorumluluk kabul etmemektedir.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Dr. Mustafa Eraslan Kibarlı E1, 10.0 out of 10 based on 1 rating
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  “Dr. Mustafa Eraslan Kibarlı E1” için 2 Yorum

  1. eski sohbet diyor ki:

   faydalı olduğunu söylüyorlar tşkler

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  2. palet diyor ki:

   Eski konuyu hortlatıyorum ama bağışlayın. Odaklanma sorunum var kullanan arkadaşlara soruyorum faydalı olur mu?

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

  Yorum Yapın