• Hangi Su Arıtma Cihazını Almalıyım ?
  Hangi Su Arıtma Cihazını Almalı ...
  Merhaba okurlarım.Bugün sizler için bir çok kişininde
 • Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Dövüş Oyunlarında Heyecanlı Saatler

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Teknoloji

  Tarih:17 Ocak 2013

  Okunma:1.990 Kere

  Yorum Yok

  Dövüş Oyunlarında Heyecanlı Saatlerİşinizden yada okulunuzdan kendinize ayırdığınız dinlenme vakitlerini nasıl geçirdiğinizi bilmiyoruz ancak bu konuda bir tavsiyemiz olacak. Eğer elinizin altında bir bilgisayara sahipseniz ve internet bağlantınız da var ise bu önerimizi gerçekleştirebilirsiniz. Evet boş vakitlerinizi internetten oyun oynayarak geçirebilirsiniz. Bunun için farklı öneriler olabilir elbette, ancak oyunların içinden sizin ilginizi çekenler bizce en değerli olanlardır. Farklı beğeniler olsa da insanların bir ortak kanısı oyun dünyasında da var ve bu konuda hangi oyunların daha çok ilgi gördüğünü yazımızın devamında anlatmaya çalışacağız.

  İnternette birçok oyun ve oyun sitesi yer alıyor. Oyunların çokluğu sebebiyle kategorilere ayrılarak yayınlanıyorlar. Kategorisel oyunlarda aradığınız yada ilginize uygun oyunu bulmanız daha da kolaylaşıyor. Dünyanın her yerinde farklı lisanlarda üretilen oyunlar, oyun siteleri tarafından bu farklı kategorilerde yayınlanıyor. Son zamanlarda insanların yöneldiği oyun kategorilerinin başında dövüş oyunları geliyor. Çünkü birçok heyecanlı oyunu içeriyor olması ve insandaki sinirlerin boşalmasına neden oluyor bu tür oyunlar. Bazen saatlerin nasıl geçtiğini anlamakta zorlanabilirsiniz bir dövüş oyunu kategorisi oyunu oynarken. En basitinden kral dövüşü gibi bir oyunda bir sonraki gelecek dövüşçüyü ve o sahnede göreceğiniz farklı dövüş tekniklerini izleyebilmek için saatlerin nasıl geçtiğini anlamakta zorlanabilirsiniz. Esasen çok aşırı derece de oynanan bir oyunun elbette beden olarak ve zihnen zararı olabilir. Bunun önüne geçmek için yapmanız gereken belirli sürelerde bilgisayarın başından kalkarak oyuna da ara vermek olacaktır.

  Online oynanan oyunların son ayların lideri olan dövüş oyunu kategorisi birbirinden farklı oyun türlerini de içinde barındırıyor. Savaş oyunları, silah oyunları, çöp adam oyunları, hedef oyunları bunlardan bazıları. Aslında hepsinin birleşimiyle oluşuyor desek sanırım doğru bir ifade olacaktır. Sebebine gelince dövüş oyununun oluşması için diğer kategorilerin oyunlarına da benzeyen bir yapı ortaya çıkıyor. Ancak oyun siteleri yine de daha açık olması için hepsine ayrı bir kategori ismini veriyorlar. Son sözümüze gelmeden önce bahsini bolca ettiğimiz kategori için dövüş oyunları adresini sizlere önermek istiyoruz. Sitede hemen hemen her yaş grubuna hitap edebilecek oyunların yer aldığını görebildik. Hem oyunların yükleme hızı da oldukça iyi, açılmayan oyunlar ise internette en çok sıkıldığımız nokta olduğu için bu konuda da aynı adresi önerebiliyoruz açılmayan oyun göremedik. Kendiniz için biraz zaman ayırın ve oyunlar ile bu zamanı değerlendirin.

  Kaynak : www.dovusoyunu.com

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  Dövüş Oyunlarında Heyecanlı Saatler, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  Yorum Yapın