• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Dev Koleksiyon Top 29 – En Popüler WordPress Şablonu

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Template

  Tarih:13 Ocak 2014

  Okunma:5.513 Kere

  2 Yorum

  top29Geçtiğimiz yıllar içerisinde WordPress minimum zaman ve para kaybı olmadan bir web sitesi kurmak için en iyi CMS olduğunu kanıtlamıştır. Çok yüksek profile sahip olan WordPress şablonlarına sürekli olarak ihtiyaç vardır, (geliştiriciler ve giriş seviyesin’den başlayarak)kullanıcılar arasında en çok tercih edilenlerin arasında gelmektedir.

  Sadece “google” ile yapacağınız aramalarda WordPress temalarının nasıl başı çektiğini kolayca anlayabilmeniz mümkün olacaktır. Bu kadar çok tema olması çeşitlikil bakımından zengin olması gibi konuları ele alırsak nasıl bir seçim yapmamız gerekiyor? Tüm şablon sağlayıcıları ara ürünler ve ücretsiz olarak WordPress şablonlarını sunmaktadır. Ancak bu şablonların hepsinin web sitenize uygun olacağı anlamına gelmemektedir.

  Ben Premium şablon alma taraftarıyım, ücretsiz olarak seçtiğimiz herhangi bir web sitesi şablonu ile başlamak ne yazık ki bazen büyük bir zaman kaybına yol açabiliyor ve ücretsiz bir şablonda karşınızda muhattap bulabileceğiniz bir destek ekibide bulamıyorsunuz bence en önemli nedenlerden biriside bu. Para harcamaya istekli değilseniz bile bir tane premium şablon satın alarak sizin için oluşturulan imkanları gördükten sonra fikirleriniz kesinlikle değişecektir. Ben bu konuda gerçekten şanslıyım!

  Bende daha önce TemplateMonster ekibinden şablon satın almadığım zamanlar saçlarımı yolduğum çok zamanı biliyorum. Ben kendim için bir indirim ile şablon satın aldım gerçekten bu konuda şanslı olduğumu size daha önce belirtmiştim. Kendim için satın aldığım tema Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress temasıydı, bu temalar bir çok cihazda hatta mobil telefonlarda bile kusursuz çalışarak tam bir performans canavarı olarak adlandırabilmem mümkün.

  Büyük bir WordPress şablonu arıyorsanız, başka bir sürü kişinin yaptığı gibi düşünmelisiniz, iyi görünüm ve oldukça sevimsiz öğelerden uzak durarak bir Premium tema sahibi olmanızı tavsiye edebilirim. Şimdiye kadar TemplateMonster firması tarafından üretilen en iyi WordPress şablonlarını bu blog yazımda siz okuyucularım ile paylaşmak istedim. Bu şablonlardan biri bana oldukça yardımcı oldu ve siz sevgili okuyucularıma da yardımcı olabileceğini düşiniyorum.

  Hızlı ve Öfkeli – Responsive WordPress Tema

  Bu şablonun ziyaretçiler üzerinde bıraktığı ilk izlenim nedeni ile hızlı bir yolculuk gösterir, oldukça güçlü bir resim kullanılmış ben size slider de bulunan resimden bahsediyorum.

  41821-wp-b

  demo-buttondelatis-button

  Spor Siteleri için Responsive Özellikli WordPress Teması

  Güçlü ve kudretli erkekler için ideal bir şablon, koyu arka planı tüm sabit düzenle oldukça uyum içerisinde.

  42495-wp-b

  demo-buttondelatis-button

  Gordon Brothers – Responsive WordPress Tema

  Bu şablonda ise gerçekten ilginç bir renk kombinasyonu bulunuyor. Görmiş olduğunuz menü butonları oldukça sıradışı ve çekici duruyor.

  40349-wp-b

  demo-buttondelatis-button

  Tam Ekdan Fotoğraf Portfolyosu – Responsive WordPress Tema

  Bu fotoğrafçılık hakkında oluşturulabilecek bir web sitesi için gerçekten mükemmel bir web sitesi. Bütün tarama deneyimi herhangi bir web sitesi ziyaretçisi için mükemmel olduğu kadar eğlenceli.

  40346-wp-b

  demo-buttondelatis-button

  Minimal Responsive WordPress Tema

  İş ile ilgili web sitelerinde genellikle birincil renkler olarak mavi ve gri renkler kullanılmaktadır. Bunun nedenini sormayın bu pisikolojik bir durumdur.

  40794-wp-b

  demo-buttondelatis-button

  Bilgisayar Onarım Atölyeleri için Premium WordPress Tema

  Son dönemde açık gri renkli bilgisayar odaklı web siteleri için en populer renklerin kullanıldığını gözlemleyebiliriz. Muhtemelen bu şuçu Apple markasına atmalıyız.  :)

  Bilgisayar Tamir Atölyeleri için Responsive WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Araba Tamir Atölyesi için WordPress Teması

  Eğer bir araba atölyesi çalıştırıyorsanız online varlığınızı sabitlemek adına araba kadar şık bir web sitesine ihtiyacınız var demektir. Bu şablona bir göz atın, bu bir araba tamir atölyesinin nasıl sunulması gerektiğine en iyi örneklerden birini sunar. Bu içeriğin algı ve anlayışı gerçekten harika, bir minimal renk düzeni ile birleştirilmiş olan düz bir tarzı oluşturmaktadır.

  Araba Tamir Atölyeleri için Responsive WordPress Tema

  demo-buttondelatis-button

  Bilge Bir İş için Akıllıca Düzenlenmiş Responsive WordPress Teması

  İnsanlar okuduklarışeylerin her zaman beyaz zemin üzerine siyah yazılar ile yazılmış olmasından bir memnuniyet duymaktadır, bunun nedeni algılamayı oldukça güçlendirmektedir. Bu şablon herhangi bir iş tabanlı web sitesi için gerçekten iyi bir seçenek olabilir.

  Herhangi Bir İş Sektöründe Kullanılabilecek Responsive WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Metro Tarzı Cherry Bootstrap Responsive WordPress Tema

  Bu şablon sadece tümü renkli kareler ve dikdörtgenler gibi gözüküyor, metro tarzı sevenler için gerçekten ideal bir hediyedir.

  Metro Tarzı Responsive WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Kurumsal Stil WordPress Tema

  Web sitesi şablonuna başka bir iyi örnek, mükemmel kurumsal web sitesi odaklı. Minimal renk düzeni ile kesinlikle ilgi çekmek kolay olacaktır.

  Kurumsal WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Sağlık – Responsive WordPress Tema

  Sağlık yada tıbbi web siteleri genellikle kendi web siteleri için beyaz ve soluk mavi renklerinin uygulanmasını isterler. Bu görsel algı açısından, güzel ve sağlıklı insanların fotoğraf çevresinde özellikle iyi rol oynamaktadır.

  Sağlık Sektörü için Responsive WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Nakliye İşi – Responsive WordPress Tema

  Minimal bir web sitesine verilebilecek güzel bir örnek. site sahibinin kırmızı ile önemli parçaları vurgulaması mümkün olacak, üçlü renk düzeni doğru bilgiyi kavramak adına gerçekten büyük bir rol oynamakta.

  Nakliye şirketleri için WordPress Tema

  demo-buttondelatis-button

  Cherry Framework ile Güçlendirilmiş Seyehat Acentası Teması

  Bu sıcak çikolata rengindeki arka plan rengi ile birlikte, seyahat acentesi web sitesi şablonuna ısınma fikrini cazip kılıyor.

  Seyehat acenteleri için Responsive WordPress Tema

  demo-buttondelatis-button

  Minimal Kurumsal Responsive WordPress Tema

  Hemen hemen her şirket için uygun olan bir asgari tema, sadece logosunda bulunan bir kaç metni değiştirerek kullanıma başlayabilirsiniz.

  Minimal kurumsal WordPress Tema

  demo-buttondelatis-button

  Rüya Fotoğrafçısı – Portföy Sitesi için WordPress Tema

  Bir tek moda ve fotoğrafçılık siztelerinde bazı hülyalı ve minimal bir görünüme gerek yok. Bu şablonlar moda ile ilgili web siteleri içinde gerçektehn mükemmel iş çıkartabilir.

  WordPress Fotoğrafçılık Teması

  demo-buttondelatis-button

  Sağlam Duruş – Responsive WordPress Tema

  Bu veb sitesi bütün görünümü ile gücü göstermektedir. kaya gibi sağlam kaslar ve beton gibi dokusu ile sağlam bir arka plana sahip.

  WordPress Fitness Teması

  demo-buttondelatis-button

  Bir Rüya Portföy – Premium WordPress Tema

  Siz herhangi bir fotoğrafçı için web sitesindeki en önemli şey nedir biliyor musunuz? Muhteşem bir galeri ve bu şablon buna sahiptir. Eğer bir seçim yapmak isterseniz iki renk seçeneğiniz size sunmaktadır.

  WordPress Portföy Teması

  demo-buttondelatis-button

  Şık Cover için Şık Resimler – WordPress Tema

  Bu şablon full genişlikte resimleri ağırlayarak bir fotoğrafçılık sitesi için ayrı bir hava katar. Eğer büyük bir vitrin istiyorsanız, bu şablon ilk tercihleriniz arasına kesinlikle girmelidir.

  WordPress Resim Galerisi

  demo-buttondelatis-button

  Koyu Stil Mimarlık Şablonları için Responsive WordPress Teması

  Herhangi bir inşaat şirketi web sitesi için özel bir şablon olduğunu söyleyebilirim, arka plan üzerinde ahşap bir doku olduğunu görebilirsiniz bu gerçekten özel bir şey. Ahşap dokular oldukça şık ve harika bir tema.

  Mimarlık Siteleri için Responsive WordPress Tema

  demo-buttondelatis-button

  Şık iç Tasarım Mağazası için Duyarlı WordPress Tema

  Mükemmel bir tarz görünümü ile bu şablona uygulanan arka plan, renk düzeni ve güzel dokusu ile harika bir örnekleme yapar – bu herhangi bir iç dizayn tasarım sitesi için büyük bir şarttır.

  Tasarım Mağazaları için WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Govard. İş için Harika Bir WordPress Teması

  Govard şablonu, firma ve ürünlerinin tanıtımı için profesyonel bir kurumsal ortam sağlamaktadır. bu şablonun kalitesi Premium tema piyasasında bulunan en başarılı şablonların arasına girebilecek kadar idalıdır.

  WordPress Tema

  demo-buttondelatis-button

  Çevrim içi Danışmanlık Şirketleri için WordPress Tema

  Şirketler veya başka herhangi bir yasayı danışmanlık işletmeleri genellikle ana renk olarak mavi rengi seçerek buna büyük bir çnem vermektedir. Bu pisikoloji insanların güvenini kazanmak için atılan büyük bir adımdır. Bir danışmanlık şirketi çalıştırıyorsanız sitenize mavi rengi giydirmeyi asla unutmayın.

  Danışmanlık Siteleri için WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  La Chef Restaurant WordPress Teması

  Hangi renk bir Restaurant teması için en iyi tercihtir? Tabi ki kırmızı, iştah açıcı özelliğe sahiptir, sitenizi ziyaret edenler yemeklerinizi tatmak için sabırsızlanacaklardır. Bu WordPress şablonu müzterilerinize sürekli bir restauran akışı sağlamaktadır, en güzel görünümlü yemeklerinizi ana sayfada oldukça hoş bir şekilde sınabilirsiniz.

  WordPress Restauran Teması

  demo-buttondelatis-button

  Modern Hotel – WordPress Tema

  Güzel görünümü ile bu şablon tam ihtiyacınız olan şeydir. Bu temiz WordPress teması turuncu, gri, ve siyah dahil olmak üzere mükemmel bir renk kombinasyonuna sahiptir, gayrimenkul şirketleri için mükemmel bir görünüm sunmaktadır.

  WordPress Modern Hotel Teması

  demo-buttondelatis-button

  Sadece Slide… Premium Responsive WordPress Tema

  Bu temanın görünümü bizi direk olarak bir plajda sörf yapıyormuşuz havasını verir. Arka planda köpüren deniz görüntüsü gerçekten etkileyici görünüyor.

  Premium WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  Şehir Portalı Premium WordPress Tema

  Bir şehir web sitesi renkli ve bilgi açısından oldukça zengin olmalıdır. Bu WordPress şablonu şehir portalı için harika tonlama ve bilgi için akıllıca düzenlenmiş ideal bir tasarımdır. Bunun sitenin yardımı ile şehrinizde bir toplılık oluşturmak oldukça kolay olacak.

  WordPress Şehir Portalı Teması

  demo-buttondelatis-button

  Spor Salonları için En İyi WordPress Teması

  Bu tema herhangi bir spor dalında kabul görebilecek, responsive özellikli şık bir temadır.

  WordPress Spor Salonu Teması

  demo-buttondelatis-button

  Şık Fotoğrafçılık Portföy WordPress Teması

  Eğer bir fotoğrafçı iseniz bu tema gerçekten sizler için çok iyi bir seçenek olacaktır. Bu WordPress şablonu online portföy için son derece idealdir.

  WordPress Fotoğrafçılık Teması

  demo-buttondelatis-button

  Bilgisayar Tamiri için Üç Renkli Responsive WordPress Teması

  Kullanılan üç renk ile oldukça zarif ve sade görünümlü bu site gerçekten benzeri olmayan değerli bir WordPress Temasıdır.

  Bilgisayarcılar için WordPress Teması

  demo-buttondelatis-button

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Dev Koleksiyon Top 29 - En Popüler WordPress Şablonu, 10.0 out of 10 based on 1 rating
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  “Dev Koleksiyon Top 29 – En Popüler WordPress Şablonu” için 2 Yorum

  1. trabzon tatil diyor ki:

   İlk baştaki araba sitesi çok hoş olmuş. Siyah ve turuncunun uyumu her zaman güzel.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  2. zamanteknoloji diyor ki:

   Güzel temalar birde teknoloji ile ilgili temalar yayınlarsanız sevinirim

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

  Yorum Yapın