• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Bitkisel Ürünlerde Kibarlı Damgası

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Tanıtım

  Tarih:9 Nisan 2013

  Okunma:1.844 Kere

  Yorum Yok

  Bitkisel Ürünlerde Kibarlı DamgasıBitkisel ürünlerin her geçen gün daha fazla tercih edilir oluşu bu alandaki farklı markaları da büyük bir rekabet içine sokmuştur. Bu rekabet dışında da bu alandan çıkar sağlamaya çalışan sahtekârlar içeriği değersiz ya da ne olduğu belli olmayan ürünler ile kazanç sağlamaya çalışmaktadır. Tabi bu kadar marka ve de bunlara ek olarak faaliyet gösteren sahtekârlar tüketicinin kafasını karıştırmakta ve hangi bitkisel ürünü tercih edeceğini bilememektedir. Bu kafa karışıklığına son vermek için ve bitkisel ürünler alanından tüketicinin en doğru ürünlere en doğru şekilde ulaşmasını sağlama görevini ise Kibarlı üstlenmiştir. Kibarlı, bitkisel ürünlerin pazarının lideri konumunda olan ve insanların en çok tercih ettiği bitkisel gıda takviyelerinin üreticisidir. Bu kadar tercih edilir oluşunun altında sunduğu bitkisel ürünlerin kimyasal ihtiva etmemesi ve yüzde yüz bitkisel oluşu yatmaktadır. Bunu sağlamak için bitkilerin doğal olarak yetiştiği bölgelerden toplanılan bitkileri seçen Kibarlı, orijinal ürünler kullanmaları konusunda tüketiciler sık sık uyarmakta ve devlet onayı olmayan piyasadaki ürünlere güvenmemeleri gerektiğini hatırlatmaktadırlar. Devletimizin yaptığı düzenlemeler çerçevesinde faaliyet gösteren ve ürünleri için gerekli izinleri alıp kural ve kaidelere göre üretim yapan Kibarlıyı diğer firmalardan ayıran önemli bir yön de budur.

  Bilindiği gibi içeriğinde yabancı madde kullanılan sözde bitkisel ürünler, aslında bitkisel ürün niteliğini kaybetmektedir. Yani bir ürünün bitkisel ürün olması için içeriğinin tamamen bitkisel olması gerekmektedir. Ayrıca ürünlerin faydalarının yazılması da ilgili tebliğler gereği yasaktır. Bu nedenle de tüketiciler, ürünlerin faydalarını yazılı olarak sunan web sitelerinden kaçınmalı ve yetkili sitelerden bilgi aldıklarından emin olmalıdırlar. Kibarlı ürünleriyle ilgili başvurulabilecek sitelerin başında www.kibarlibitkiselurunler.com gelmektedir. Bu site yetkili bir kibarlı sitesidir ve bilgi almak isteyenlerin hizmetindedir. Bu sitede görülebileceği üzere bitkisel ürün olarak pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler içerik bakımından birbirinden farklı olup, her birisi tescilli ürünlerdir. Bu ürünler içerisinde en çok tercih edilen ürün Kibarlı Panax’tır. Bu ürünü bu kadar özel kılan bileşenlerinin eşsiz bitki özleri oluşudur. Bu bitki özleri doğal ortamından toplanan bitkilerden elde edilip Mustafa Eraslan ve ekibi tarafından formülize edilmiştir.

  En çok tercih edilen bitkisel ürünler hangisidir?

  Ülkemizde en çok tercih edilen ürünleri başında kibarlı bitkisel ürünleri gelmektedir.  Bunun da sebebi arkasında Mustafa Eraslan gibi çok iyi tanınan bir bitki uzmanın yer alması ve halkın kendisine duyduğu güvendir.

  Kibarlı ürünlerinin öne çıkan özellikleri nelerdir?

  • Yüzde yüz bitkiseldir.
  • Onaylı ve tescilli ürünlerdir.
  • Her ürün özel bir holograma sahip olup, orjinallik sorgulamasın imkân tanır.
  • Satış sonrası desteği vardır.

  Kibarlı bitkisel ürünlerin tüm diğer bitkisel ürünler içerisinde ön plana çıkması ve pek çok kişinin tercihi haline gelmesi Kibarlı’nın ülkedeki bitkisel ürünler alanında yerini sağlamlaştırmaktadır.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Bitkisel Ürünlerde Kibarlı Damgası, 10.0 out of 10 based on 1 rating
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  Yorum Yapın