• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Beceri oyunu Su ve Ateş Oyna

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Tanıtım

  Tarih:17 Eylül 2013

  Okunma:2.669 Kere

  1 Yorum

  Beceri oyunu Su ve Ateş OynaBir ve ikincisi ile uzun süre gündemde tutunan Suveates.com oyun sitemizde ilgili sitemizde keyifli vakit geçirebilir ve eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz. Bu maceranın öncesini ve sonrasını takip etmek hatta bu ve buna benzer oyunlarımızı oynamak isterseniz sitemizdeki Ateş ve Su 2 oyunu kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Oyunumuzu bulduktan sonra açmak için bir kez tıklıyoruz. Devamında gelen açılış adımlarını şu şekilde seyrederek maceraya başlayabilirsiniz.

  Sarı renkli çizginin dolmasını bekledikten sonra PLAY butonuna tıklatıp ilk bölümü seçerek aksiyonu başlatın. Ozon tabakasındaki deliğin büyümesinin ardından dünyanı sonu yaklaşmıştır ve kaçınılmaz son beraberinde birçok afeti de getirdi. Bu afetler arasında depremler yangınlar hortumlar tsunamiler ve heyelanlar bulunmakta.

  Aralarındaki en tehlikelisi ise buzul çağının yaklaşmasıdır. Buz devrine girilmesiyle beraber şehirler köyler kasabalar mağaralar aklınıza gelebilecek her yer buz tutmuş durumda. Bu durumu fırsat bilen kötü adamlar ikisi de birbirinden sevimli karakterlerimizi büyük ve buz tutmuş bir mağaranın içerisine hapsediyorlar.

  Mağara son derece karmaşık ve küçük odacıklardan oluştuğu için buradan çıkmak fazlasıyla zor olacak. Fakat siz ve takım arkadaşınız en kaliteli takım oyununu sergileyerek bu mağaradan kaçış için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Ortamdaki soğuğa rağmen hala buz tutmayan lavların içerisinden korkusuzca geçen ateş kahramanımızın geçtiği yerlerden su isimli bayan karakterimiz geçememektedir.

  Buz tutan su birikintilerini eriterek çok hızlı bir şekilde geçen ateş bu soğuk havayı büyük bir avantaja çevirmeyi biliyor. Bazı kapılar kapalı bazı yollarda engeller var. Bu engelleri aşmak için aklımızı kullanmalı, büyük anahtarları açmalıyız. Bölüm sonlarındaki kapılara yetiştikten sonra ikisini de farklı çıkışlardan ayırabiliriz. Bu zor ve bir o kadarda zevkli iki kişilik Ateş ve Su 3 oyununda sizlere başarılar dileriz.

  Beceri oyunu Su ve Ateş Oyna

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Beceri oyunu Su ve Ateş Oyna, 10.0 out of 10 based on 1 rating
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  “Beceri oyunu Su ve Ateş Oyna” için 1 Yorum

  1. bu oyunları çok seviyorum:D

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

  Yorum Yapın