• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Bebek, Bebek Bakma ve Hazel Bebek Oyunları

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Tanıtım

  Tarih:13 Nisan 2014

  Okunma:2.242 Kere

  Yorum Yok

  Bebek, Bebek Bakma ve Hazel Bebek OyunlarıBir insanın oyun anlayışı bulunduğu yaş ile doğru orantılıdır. Bu yüzden çocukluk döneminde olan bir oyun severin oynayacağı oyunlar, bebek oyunları ya da çocuk oyunları olacaktır. Bu yüzden yetişkin bir insan ile henüz çocukluk evresinde olan bir insanın oyunlara bakış açısı ve dolayısıyla da oyun tercihleri birbirine göre tamamen farklılık göstermektedir. Örneğin küçük yaşlarda oynanmaya başlanan bebek-bakma.oyunlarioyna.com.tr kategorisi, aslında her yaştan insana hitap etmekle birlikte, her cinsiyetten insanın da oynayabileceği düzeyde ve kolaylıkta oyunlardır. Bu yüzden bu kategorinin belirli öncü oyuncu kitlesi çocuklardan oluşmaktadır.

  Öyle ki kategorinin oyunları diğer kategorilere göre daha kolay ve daha günlük işlerden oluşmaktadır. Örneğin hazel-bebek.oyunlarioyna.com.tr sitesinde yer alan bir oyun üzerinden gidelim. Hazel, yaz mevsimi henüz tam anlamıyla bitmediği için kışlık kıyafetlerini daha çıkarmadı ve soğukların hızlı bir şekilde bastırması ile birlikte Hazel, hastalık tehlikesi geçirebilir. Bu yüzden bu kahramanın kışlık kıyafetleri arasında biraz inceleme biraz da kurcalama yaparak ona en çok yakışan kışlık kıyafetleri giydirmeniz gerekiyor. Bunu yapmanız içinse farenizi kullanmak durumunda kalacaksınız.

  Çünkü Hazel’in kışlık elbiseleri uzun zamandır giymediği için dolapta duruyor ve öncelikli göreviniz bu dolap içerisinde bulunan kıyafetleri bir an önce çıkararak Hazel’e giydirmeniz gerekiyor. Bu sayede ona bir nevi bakmış ve ihtiyaçlarını gidermiş olacaksınız. Aslında bu oyun kategori cinsinden gidecek olursak bebek.oyunlarioyna.com.tr  kategorisi ile de ilişkilendirilebilir. Çünkü oyunun ilerleyen kısımlarında yine farenizi kullanarak bir giydirme işlemi yapacak ve bu sayede de onun kışın sert geçen soğuklarında üşümemesi için gayret edeceksiniz. Dolapta bulunan ve sizin zevkleriniz doğrultusunda beğendiğiniz kıyafetlerin üzerine bir kez tıklarsanız o kıyafeti seçmiş olacaksınız.

  Giydirme işlemini yapmak içinse yine farenizi ve sol tuşu kullanarak Hazel’in üzerine imleci götürdükten sonra sol tuş ile tıklama yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sadece kıyafet seçimlerini değil, onun kıyafetine uygun olan aksesuar seçimlerini de yaparak onun daha şık olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için de aynı giydirme işlemleri gibi farenizi kullanarak hareket edecek ve yine dolapta bulunan aksesuarlardan beğendiklerinizi Hazel’e takacaksınız.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/10 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  Bebek, Bebek Bakma ve Hazel Bebek Oyunları, 5.0 out of 10 based on 1 rating
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  Yorum Yapın