• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Bayilik Veren Firmalar

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Tanıtım

  Tarih:3 Nisan 2013

  Okunma:1.833 Kere

  Yorum Yok

  Bayilik Veren FirmalarBüyük markaların bayilik vermeleri yani bayiliklerini almak isteyen girişimciler için detay vermek istiyorum.öncelikle başvurdugunuz markanın büyüklüğü çok önemli. Büyük markalar bayilik vermeden önce istediği aşırı isteklerle dikkat çekiyor*malesef. Öncelikle girişimci ruhu ve başarma azmi aranmaktadır. ve tabiki Eğitim Almanız şart.Bayilik arıyorum sayfamız ve buraya gelen aramaları ile gelen ziyaretcilerimizin bir çogu Burger King*hakkında bilgi almak istiyor. bizde kısaca bilgi verelim dedik.

  Bayilik Veren Firmalar

  Bayilik Veren firmalar genelde yer seçimine, bulunduğu mekana çok önem vermektedir. Mesala Burger King açacağınız yerin bulunduğu sokak,cadde yada AVM gibi yerlerin günlük 100.000*kişi potansiyeli olması lazım diye şart koşarken, ufak çapta firmalar bu kadar ağır şartlar koşmuyor. Burger*King üzerinden gidelim isterseniz ? Burger King Bayilik vermeden önce 700.000$cık bi rakam istiyor sizden*ve tabi bununlada bitmiyor. 6 Aylık bir Eğitim istiyor. ve sonra işletmeci hakkı kazanmanız gerekiyor. ve*gelelim istediği mekanlara. Öncelikle giriş katı olmalı ve giriş katı ile beraber depo alanının minumum*140m2 olması gerekmektedir. Ön cephe 6M genişliğinde ve katlar arası en 2.92 olması gerekiyor.

  Gelelim Açıldıktan sonra neler oluyor ?

  Reklam katılım ücreti şeklinde sizde %5 alıyor, ayrıca gelir payından %15 alıyor. Yani kısaca 700.000$ verip*marka izni aldıktan sonra bile her ay %20i vermek zorundasınız.. Ama düşündüğünüz zaman çok karlı bi yatırım olduğu şüphesiz.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  Bayilik Veren Firmalar, 5.5 out of 10 based on 2 ratings
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  Yorum Yapın