• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Araba Park Etme, Gta ve Dora Oyunları

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Tanıtım

  Tarih:7 Mayıs 2014

  Okunma:2.653 Kere

  2 Yorum

  Araba Park Etme, Gta ve Dora OyunlarıArabalar, şüphesiz ki her küçük çocuğun ilgi odağı olmayı başarmıştır. Bu çocuklar, ister kız çocuğu olsun isterse de erkek çocuğu, her zaman arabalar, onlar için bir adım önde olmuştur. Çocukların oyuncak seçimlerinde bile ortaya çıkan ve bu evre ile daha baskın hale gelen arabalar, her yaştan çocuğun ve gencin ilgisini karşılamayı başaracak oyunlar ile meyvesini vermeye başlamıştır.

  Özellikle Gta oyunları bu kategorinin vaz geçilmez olarak sayılabilecek en kaliteli oyunlar arasında gösterilmektedir. Oynanma oranlarına bakarak da araba oyunları arasında bir sıralama yapılabilir ve bu sıralama doğrultusunda da hangi oyunun ne oranda tercih edildiğinden tutun da hangi yaş aralığına hitap ettiğine kadar bilgiler ortaya çıkabilir. Öyle ki gta.oyunlarioyna.com.tr kategorisi, birden fazla oyun özelliğini içinde barındırarak oyun sitelerinin lider kategorisi olmayı başarmıştır. Sitemizde tüm oyunlarımızı kaliteli ve oyun zevki yüksek maceralardan seçmeye özen gösteriyoruz.

  Üstelik bununla da kalmayıp oyuncuların oyunu iyi anlayıp yorumlayabilmeleri için ayrıntılı bir şekilde oyun açıklamaları girerek oyun severlere daha iyi hizmet vermeye ve böylece de daha çok oyuncu kitlesine hitap etmeye çalışıyoruz. Bu yüzden kaliteli ve zevkli oyunları bir arada nerede bulabilirim? Diye düşünüyorsanız bu sorunun cevabı bizim açımızdan çok basit. Çünkü bu tür aradığınız oyunları bulabileceğiniz tek adres araba-park-etme.oyunlarioyna.com.tr kategorisidir. Bu kategorinin de öne çıkan bazı oyunları var. Ancak bu oyunların daha çok gözde olmasının nedeni daha çok oyuncu tarafından tercih edilmesi ile doğru orantılıdır.

  Bu yüzden çok oynanan oyunlar kısmındaki maceralara tıklayarak da çoğunluk kitlenin tercih ettiği oyunları sırasıyla görebilir ve bu maceralara da konuk olarak bu zevki siz de yaşayabilirsiniz. Ayrıca sadece kendi ismi üzerinden kategori oluşturan ve bu ad altında hizmet veren Dora, oyuncu kitlesini geliştirerek araba kategorisinde de hizmet vermeye başlamıştır. Çünkü, Dora da arabalara ve özellikle de araba sürmeye çok meraklı olduğu için maceralarında da dora.oyunlarioyna.com.tr kategorisinde olduğu gibi hem kendi maceraları hem de araba maceraları birleştirilip siz değerli oyun severlere en belirgin haliyle sunulmaktadır.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Araba Park Etme, Gta ve Dora Oyunları, 10.0 out of 10 based on 1 rating
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  “Araba Park Etme, Gta ve Dora Oyunları” için 2 Yorum

  1. ibrahim diyor ki:

   Merhaba siteniz gayet başarılı takipteyiz… Film izlemek isteyenler için sitemi önermek istiyorum.. http://www.netfilmler.net/ Herkeze iyi günler..

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  2. Film izle diyor ki:

   Merhaba teşekkürler.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

  Yorum Yapın