• Evinburda Kuşcağız Şube (Gökhan Yavrucuk) Sahtekarlık Yaptı ! Ali Ve Selim Ulutekin’den Uzak Durun !
  Evinburda Kuşcağız Şube (Gökha ...
  Merhaba arkadaşlar sizlerinde dikkatli olması amacıyla bu
 • Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu Çözümü
  Php-MySql Türkçe Karakter Sorunu ...
  Merhaba okurlarım. Bugün sizler için Php-MySql Türkçe
 • Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b) Hatası Kesin Çözüm
  Battlefield 4 Windows 10 (0xc00007b ...
  Merhaba khaaos.com okurlarım. Bir haftadır Battlefield 4
 • Adsense Parasına Araba Alıyoruz.Adım Adım Gidiyoruz.Takipte Kalın

  Yazar: Khaaos

  Kategori: Webmaster

  Tarih:11 Ocak 2016

  Okunma:15.772 Kere

  45 Yorum

  Adsense Parasına Araba Alıyoruz.Adım Adım Gidiyoruz.Takipte KalınMerhaba khaaos.com okurlarım.Bugün sizler için çok farklı bir durumdan bahsedeceğim.Aslında bahsetmekten öte olacak gibi birazcık.Başlıkta belirttiğim gibi adsense parasıyla nasıl araba alacağız bunu göreceğiz.Çok şükür olsun adsense parasıyla çok güzel bir gelirim var.Gerek youtube olsun gerekse siteler aracılığıyla olsun gelirim güzel ve bu şekilde gitmesi daha güzel oluyor.

  Neyse konuma geçeyim bir çok arkadaş adsense parasıyla nasıl ev alınır nasıl araba alınır nasıl tarla alınır gibi konular açıyor ve bunu yapmak içinde emek gösteriyorlar.Ve bu yola baş koyan arkadaşlar emin olun ki bende şahit olduğum kadarıyla bir şekilde alıyorlar.Örnek göstermek gerekirse;

  Örnek 1: Adsense Parasıyla Tarla Aldım

  Örnek 2:Adsense Paramla Telefon Aldım

  Örnek 3: Teşekkürler Adsense! İlk arabam senden olduğu için

  Örnek 4: Adsense ile 1 yılda araba alabilecek miyiz? Uzun sürece başladık

  Örnek 4: Site açarak ev alınır mı? Hadi adım adım deneyelim

  Bu konuları okudu iseniz ve buna benzer konuları gördü iseniz herkesin bir amacı olduğunu sizlerde görürsünüz.Şimdi buradan ben sizlere tek tek ne yaptım nelere yapacağım bunları sizlere göstereceğim.Gün gün olmasa da hangi gün ne yaptım ise bunları sizlere yazacağım.

  Aslında neden araba diyen olabilir evet arabam var ama tekrar kendime bir amaç edindim ve arabamı yenilemek daha iyisini almak istiyorum.Benimde amacım bu.Diyebilirsiniz ki araban var zaten adsenseden kazanıyorsunuz neden kazandığınla almıyorsun da yeni bir site açarak almak istiyorsunuz diyebilirler.

  Ben bu yaşıma kadar hep kendime bir amaç edinerek bir yerlere gelmişimdir.Şimdi ki amacımda bu aslında.Başka amaçlarım da var ama benim yeni amacım bu.Ve yaparım dediğim her şeyi de yaparım yapmışımda.

  Evet benim adsensem var olmayanlar var ise nasıl adsense alınır nasıl başvurulur bunu burada anlatmayacağım.Anlatırsam zaten burada roman yazmış olurum.Herkesin adsensesi var diyorum veya yeni aldılar diye düşünerek bu işe başlıyoruz.

  Ben site ve kategori olarak sağlık kategorisini seçtim ve bu yoldan ilerleyeceğim.Unutmayın sağlık sektörünün dünya pazar payı ne kadar olduğunu bile tahmin edemezsiniz.Örnek bir videoya göstereyim sizlere :)

  Bu videoyu izlediğiniz zaman nasıl bir pazar payı var sağlık ve ilaç sektörünün az buçuk anlamış olursunuz.Neyse konumuza dönelim.Ve adım adım ilerleyelim.Ayrıca şunu belirteyim siz sağlık seçmek zorunda değilsiniz farklı bir sektör olabilir mesela forex olabilir ayrıca şu konumu okumanızı tavsiye ederim.

  Araştırma !!! Google Adsense’de Para Kazandıran Kelimeler

  Bu konumu okursanız sizler daha iyi bir kategori vs seçebilirsiniz.Sakın olan ben sağlık seçtim diye sizde sağlık seçmeyin.Uzmanlık alanınız ne ise neyi iyi biliyorsanız onu seçin.

  Ve hedefimizi hep beraber belirliyoruz.Benim hedefim bir sene olup.Burada ekim ayından itibaren adsense kazançlarımıi, hitlerimi vs resimli olarak paylaşacağım.Sizlerden de bekliyor olacağım.

  Evet şimdi başlıyoruzzzzzz gün gün neler yaptım neler yapacağım onları anlatmaya.İlk baştan anlatıyorum takip edin lütfen.

  Not:Sitem hakkında neler kurdum hangi eklentiler var bunları yakın zaman sizlere resim olarak göstereceğim.Emin olabilirsiniz ki çok çok uzun bir makale olup uzun bir süreç olacak.

  27.09.2015 ilk olarak bugün domaini aldım.Ama alana kadar canım çıktı.Nasıl bir domain olmalı keyword içermeli vs derken domaini aldım.Domain ismim de sağlık ismi geçiyor ve kategori seçmiş bulunmaktadır.Domaini Godaddy’den aldım ve indirim vs ile 6 TL’ye aldım.Tavsiye ederim sizlerede.

  28.09.2015 Bugün sitem için wordpress kurmaya karar verdim ve wordpressi kurdum.Ayrıca tema vs uğraşırken güzel bir tema buldum ve siteye temayı ekledim.Site bom boş açıkçası hiç bir şey yok.

  29.09.2015 Sitem şuan karşımda ve dediğim gibi bom boş duruyor.Benzer siteleri gezdim ne var ne yok ne yazılmış kelime analizi kategori analizi vs yaptım.Hangi kategoriler oluyor hangi kategoriler açılmış bunlara baktım.Sırasıyla siteme kategorileri açtım.Toplamda sitemde 12 kategori var.Bazı kategoriler hakkında bilgim var ama bazıları hakkında yok.Bu sebepten dolayı Hemen webmaster forumuna girdim ve 25 adet makale satın aldım toplam 200 kelimelik sağlık kategorisine ait makale aldım.Maliyet ise 40 tl.Ve bu yazıları hemen siteme düzgün bir şekilde girdim.Dikkat ediyorsanız hiç bir şekilde google vs tanıtım yapmadım sadece siteyi doldurdum.Site şimdi daha güzel duruyor.Yazılar ve dolu duruyor.Sevdim açıkçası temayı ve siteyi.Ve bugün böyle bitti.Ayrıca kendime eskiciden sağlık hakkında bir kaç kitap aldım.Toplam maliyet 10 TL.Dikkat ederseniz eskiciden aldım sıfır falan değil.

  30.09.2015 Siteme bakıyorum şuan toplamda 25 makale var dedim bu yetmez biraz daha doldurmak gerekir.2 adet kendim makale yazdım.Ve tekrar webmaster forumuna girerek 10 makale aldım 20 tl tuttu.Toplamda sitemde 27 makale oldu.Ve yine dikkat ediyorsanız siteyi daha tanıtmadım.Öylece duruyor.Amacım 40 makale sonrası tanıtmak ve google amcaya siteyi dolu göstermek.

  01.10.2015 Tekrar merhaba arkadaşlar.Sabah sabah yazıyorum bunu size ama kusura bakmayın artık.Aklımda kalması yerine işlerimi yapayım dedim ve siteme yeniden makale ekledim.Toplamda bugün iki makale ekledim.Tamamen özgün olup 200-300 kelime arası makaleler ekledim.Aklımda bir kaç tane fikir daha oluştu ve siteyi google bugün ekleme karar verdim.Ayrıca hitleri vs görmek için Google Analytics yerine Yandex Metrica kullanmaya karar verdim.Neden olduğunu sorarsanız r10’da bir yazı gördüm.Ona istinaden buna karar verdim.Adamın söylediği doğru açıkçası.Şuan konunun linkini hatırlamıyorum görürsen rast gelirsem eklerim yinede.Şimdilik bu kadar arkadaşlar.Devamı bugün gelecek inşallah

  02.10.2015 Tekrar merhaba arkadaşlar.Bugün ne yaptım size yazayım şimdi.Bugün toplamda 5 adet daha makale ekledim siteme.Sitemde daha fazla içerik olmaya başladı.Toplamda 32 makale oldu.Şuan için google tanıtmadım.Ama ne hikmetse google amca sitemi görmüş ve taramış.İçerik bakımından zengin ve özgün olmasından dolayı artılarım olduğu için galiba.Ayrıca dün siteme yandex metrica ekledim bilginiz olsun.

  03.10.2015 Merhaba arkadaşlar demiyorum artık takipçiler demek istiyorum.Konuya yorumlar gelmeye başladı ve takipçilerimizde artmaya başladı olarak düşünüyorum.Neyse konuma geçiyorum.Bugün ne yaptın diye soran olabilir hemen yazıyorum.Toplam siteme bugün 2 makale ekledim.Ve halen sitemi tanıtmadım.Ama dediğim gibi google amca siteyi tanımış ve toplam 6 sayfalık bir indeksi olmuş.Hitte geldi bir kaç makaleden.Aslında bu güzel bir durum.Ayrıca toplamda 5 makale daha ekledim siteye ama zamanladım.Hergün saat 10:30 da makaleler otomatik olarak eklenecek.5 gün rahatım dinlenmeye geçeceğim.Sebebi ise aynı mantıkla bir site daha kuruyorum.5 gün boyunca diğer sitemle de ilgileneceğim.Projem çok güzel yakında size de bahsedeceğim.Yine tek amacım adsense başka bir şey değil.Ama yeni açtığım siteye sadece ben makale ekleyeceğim satın alma vs olmayacak.

  Ve aklımda ki 40 makale olayından vazgeçtim çünkü google tanıdı sitemi indeksledi istediğim olmadı açıkçası.Ama yinede güzel bir durum bu.5 gün sonra makaleler otomatik yayınlandıktan sonra google amcaya tanıtacağım sitemi.Ve mutlu bir haber daha vereyim size.Sitemden tıklama olmuş sadece 1 adet ama güzel para vermiş.

  Ve yorum gelmiş bir arkadaşımdan sitene hangi eklentileri kurdun diye onları da yazayım sizin için ;

  Akismet eklentisi; Spam yorumları engellemek için.

  All In One SEO Pack;Seo amaçlı herkezin bildiği bir eklenti zaten.

  Google XML Sitemaps;Sitemap eklentisi bunu da bilmeyen yoktur.

  NewStatPress;Bu sayaç eklentisi.Sitemin panelinden görebiliyorum.Yandex metrica kurdum ama yinede bu iyi bir eklenti seviyorum açıkçası.

  SEO Friendly Images;Resimler için kullandığım bir eklenti.Seo amaçlıdır yine.

  WP Subscribe;Feed amaçlı feedburner mail ekliyorlar yazılarım mail olarak falan gidiyor işte.Öylesine kurdum site basit görünmesin diye.

  WP Super Cache;WordPressi rahatlatmak için kullanılan bir eklenti.Basit değil biraz zor ama güzel bir eklenti.

  WP-Optimize;Veritabanı oldukça rahatlatan spam yorumları vs silen bir eklenti.

  WP-PostViews;Konuların kaç defa görüntülendiği gösteren bir eklenti.Her zaman kullandığım bir eklenti.

  Şimdilik bu kadar arkadaş.5 gün boyunca burda değilim diye düşünmeyin küçük durumlar söz konusu olsa bile sizlere yazacağım buradan.Ve hiç bir şekilde link,tanıtım vs almıyoruz beklemede kalıyoruz haberiniz olsun.

  04.05.2015 Bugün pazar tatil ama öğlene kadar tabi ki de yatmadım.Sabah kalktım saat 9 gibi falan kahvaltı falan derken saat 11 oldu sonra aklıma geldi dedim başkan kategorileri açtın ama kategorilere açıklama yazmayı unuttun.Hemen aklıma gelmişken siteyi açtım tüm kategorilere açıklama yazdım.Eğer bilmeyenler var ise WordPress panelimize giriyoruz Yazılar içinde Kategorilere tıklıyoruz ve daha sonra herhangi bir kategoriye tıklıyoruz ve orada Tanım kısmı yani açıklama kısmı var oraları dolduruyoruz.

  Bunu yapmamın amacı ise google aramalarda kategorilerim de üst sıralarda çıksın açıklaması olsun diye yapıyorum.Zaten wordpress yapımcıları ve yazılımcılar bunu boşuna koymuyor herhalde biz dolduralım diye bir amacı olduğu için yapılır.

  05.05.2015 Merhaba yeni bir haftaya başlıyoruz ve amaçlarımız doğrultusunda işlerimize başlıyoruz.Bugün neler yaptım sizlere sırasıyla anlatayım.İlk olarak sitemde yazı yayınlanmış mı ona baktım daha sonra google amcada güzel bir arama yaptım.Sizlerde biliyorsunuz ki tanıtmadığım halde sitem google amcada görünmeye başlamış.Neyse dedim tanıtayım.Google Webmaster Tools girdim ve sitemi tanıttım.Ve en önemlisi sitemde bulunan kategorileri Google Gibi Getir komutu ile siteme google botlarını getirttim.Tabi tüm kategorilere yaptım bu işlemi.Toplamda 15 kategori bulunuyordu hepsini ekledim.Daha sonra sitemap,google doğrulama vs hepsini yaptım.Bunları bildiğinizi düşünerek detaya girmiyorum.

  Daha sonra dedim ki artık google plus sayfa ve facebook sayfa oluşturmanın zamanı geldi dedim ve işe koyuldum.Facebook sayfa ve Google sayfamı oluşturdum.Sitemde kaç adet makale varsa bir txt dosyası açarak hepsinin linkini ekledim.Ve google plus ve facebook sayfama bu konuları ekledim.Biraz uzun sürdü ama yaptım bunları.Sakın ola çok uzun yapamam edemem dimeyin yapın bu işlemi.Ve siteme google plus ve facebook sayfamı ekledim.Kullanıcılara dedim ki bakın ben önemli bir siteyim ve google sayfam ve facebook sayfam var beni ordan takip edebilirsiniz dedim.Kullanıcılarda anlamıştır herhalde ne kadar titiz ve güzel bir site olduğumu.

  Şimdilik bu kadar arkadaşlar kısa bir yazı oldu ama ben bu işlemleri sabahtan beri yapıyorum.Hadi bakalım sıra sizde

  07.10.2015 Bugün hiç bir güzel bir gün olmadı benim için.Ankara’da hava kapalı ve ara sıra yağmur yağıyor buda yetmedi hosting şirketine Ddos saldırısı yapılıyor ki görmeyin gitsin.Site google site ismi ile aranması ile çıkıyordu ama şimdi çıkmıyor.Hostcuyla görüştüm geceden beri devam ediyormuş.Koskoca hosting şirketi nasıl çare bulamıyor buna hayret ediyorum.Yinede bugün bir kaç bir şey yaptım.Zaten otomatik yayınlama olduğu için 1 adet makalem yayınlanmış.Site ara sıra açılıyor sonra yine kapalı.Bakalım nereye kadar gidecek inşallah bugün biter de site doğru düzgün şekilde açılır.1 adet makalem yayınlandığı için google ve facebookta paylaşımlarımı yaptım.Bir önceki günde yayınlanmıştı onuda yayınladım.Şimdi bekliyoruz.Görüşmek dileğiyle.

  08.10.2015 Merhaba arkadaşlar bugün ne yaptım konusu gibi oluyor ama kusuruma bakmayın.Bugün ne yaptım diye sordukları için yazıyorum aslında bugün bir şey yapmadım.Sadece zamanlanmış yazılarımı kontrol ettim.1 adet yazım yayınlanmış ve hemen facebook ve google de paylaştım yazılarımı sadece bu kadar.Şuana kadar ne link ne tanıtım vs hiç bir şey almadım sadece yazılarımı facebook ve google de paylaştım o kadar.Link vs almıyoruz bilginiz olsun.

  09.10.2015 Bugün anladım ki çok sabırsısız.Nedeni ise bana gelen mesajlarda sorulan sorulardan dolayı bunu çok iyi anladım.Abi neden siteye backlink almıyoruz neden bekliyoruz sebebi nedir abi ben ekleyim siteyi bir kaç yere forum tanıtımı yapayım mı tanıtım yazısı alayım mı gibi sorular ve düşünceler gelmekte.Ve buradan dediğim gibi çok iyi anlıyorum ki sabırsız bir milletiz bir an önce para kazanmak istiyoruz.Buradan söylüyorum sitem tam oturmadığı sürece herhangi bir link,tanıtım vs almayacağım sizlerde almayacaksınız.Anne karnında cinsiyeti belli olmayan çocuğa isim vermek gibi bir şey olur link almak.Bu sebepden dolayı almıyoruz arkadaşlar.Sitemi dolduruyoruz içerik ekliyoruz eksik yanları varsa onları tamamlıyoruz ve facebook ve google gibi sosyal medyada paylaşıyoruz sadece bu.İnşallah anlaşılmıştır.

  12.10.2015 Merhaba arkadaşlar kusura bakmayın biraz sizlerden uzak kaldım.Evet hemen hızlı bir şekilde neler yaptık onu anlatayım.Şuan sitemde toplamda 45 makale var.Ve her gün en az 2 makale atıyorum.Attıktan sonra ilk olarak sosyal medyada yani google plus ve facebookta paylaşıyorum.Paylaştıktan sonra webmaster tools giriyorum ve Google Gibi Getir ile konularımı google amcaya gösteriyorum.Konularım şimdilik ikinci ve üçüncü sayfalar yer almaktadır.Hit olarak ise şuan 40 ile 60 arasında gitmektedir.

  Ve daha önce ki sitelerim için yaptığım bir şeyi bu site içinde yapıyorum.Benim sitem sağlık üzerine olduğu için sağlık sitelerini geziyorum.Siz buna hırsızlık mı dersiniz yoksa ali cengiz oyunumu dersiniz bilemem ama ben yapıyorum bu durumu.Neyse açıklayayım size; ilk olarak dediğim gibi siteleri geziyorum.İlk sayfa ve diğer sayfalarda ki tüm siteleri geziyorum.Sayaçları var ise o sitelerin sayaçlarına bakıyorum.Hangi kelimelerden hit gelmiş en çok hangi aramalar sonucunda siteye hit gelmiş not alıyorum.Ve bu hit gelen kelimeler hangileri ise makale yazıyorum ve ya yazdırıyorum.Ve bir kaç denemem sonucunda yine belirttiğim durumdan siteme hit geldi ve gelmeye de devam ediyor.Bunu bilen bilir ama yinede ben ne yapıyorsam bu site için size tek tek yazıyorum ve yazmak istiyorum.Şimdilik bu kadar arkadaşlar.

  13.10.2015 Tekrar merhaba arkadaşlar.Boş durmuyoruz ve her zaman ki gibi sitemize makale yazıyoruz.Dopdolu bir site her zaman google için güzel bir durumdur.Yine yeniden sitemize makale attık.Dün yaptığım gibi sayaç eklentisi olan bir kaç site gezdim ve hangi kelimeden ve aramadan hit çekti ise onun hakkında makale yazmaya çalıştım.Makalelerim çok fazla uzunlukta olmadı.200 – 300 kelime arası oldu.Bu yaptığım emin olun sizinde çok işinize yarayacaktır.Sayaç eklentisi olan benzer siteleri kontrol etmeniz sizin için ekstra bir hit demektir.Kimler ne arıyor hangi kelimelerden sitelere giriyor gibi küçük araştırmalar yaparak sitenize güzel hitler çekebilirsiniz.Dediğim gibi 2 makale attım ve 50’e yakım sitemde makale oldu.Artık google sitemi güzel bir şekilde indeksliyor ama 2 veya 3 üncü sayfada kalıyor yazdığım makaleler.Bu durum kötü bir durum değil ama demek oluyor artık bir kaç yere sitemizi tanıtmamız kalıyor.İlk olarak hedefimiz büyük sitelerden veya sitelerden değil firma tanıtım tarzı forum tanıtım tarzı küçük küçük belirgin olmayacak şekilde backlinkler alacağız.Bu işleme yavaş yavaş başlayacağız ama abartmadan.Aniden büyük bir siteden link almak yok.Dediğim gibi forum tanıtım firma tanıtım tarzı sitelerden alacağız footer link olmayacak tanıtım yazısı tarzında olacak.Ayrıca sitemde yayınlanan makaleleri sosyal medyada paylaştım ve google gibi getir diyerek google amcaya tanıttım.Her makalede bunu yapıyoruz.Sebebi ise hızlı bir şekilde indeks alsın diye.Şimdilik mecburen yapacağız bunları.Görüşmek dileğiyle.

  15.10.2015 Tekrar merhaba dostlar.Gerek r10 üzerinden gerekse sitemin iletişim yolu aracılığıyla çok fazla mesaj gelmektedir.Elimden geldiğince mesajlara cevap veriyorum geçte olsa bir şekilde cevap veriyorum şuana kadar cevap vermediğim olmadı diye hatırlıyorum.Çok sorulan bir soru olan ; sayaç üzerinden nasıl kontrol yapıyorsunuz ve hit gelebilecek kelimeleri nasıl buluyorsun diye sorular gelmektedir.Bir önceki günde bahsettiğim gibi sayaç olan sitelere giriş yapıyorum ve onlara nereden hangi kelimeden hit gelmiş kontrol ediyorum ve ona göre makale yazıyorum.Bunun hakkında daha detaylı bir makale yazacağım sizler için.Bu konu içinde değil yeni bir konu ile anlatımını yapacağım.Neyse geçelim bu konuyu.

  Bugün ve dün yaptım anlatayım sizlere.Normalde rutin olan işlerimi yaptım.Makalelerim yayınlandı günlük 2şer tane olmak üzere 4 tane makalem yayınlandı ve hemen onları sosyal medyaya ekledim.Facebook ve google sayfamda paylaştım.Daha sonra Google Gibi Getir yaparak konuların indeks almasını sağladım.Peki başka ne yaptım derseniz r10 üzerinde bulunan blog backlink kategorisi altında bloglarıma yorum atın onaylayım diyen arkadaşların bloglarına yorum attım.Toplam 15 – 20 arasında bloga yorum attım.Zaten bu arkadaşlar hemen onaylamadığı için bazılarına bakım onaylamış tabi bu sebepten dolayı aynı anda backlink almadım belirli bir zaman aralığı oldu.

  Ve her gün bu şekilde en az 5 yere blog backlink alacağım.Toplamda tahminen 100 yere yorumlarımı bırakacağım.Ve bu işlem sırasında bir kaç kaliteli forumlara site tanıtım tarzında konu acacağım şöyle düşünelim.5 blog backlink bir forum tanıtım şeklinde.Ayrıca kaliteli bir site bulursam benzer içerikli oradan da link alacağım ama hemen değil.Haftaya diye düşünüyorum.Şimdilik bu kadar arkadaşlar.Belirttiğim gibi sayaç ile hit getirecek makale nasıl yazılır bunu size yeni bir konuda anlatacağım.

  16.15.2015  Evet bugün ne oldu.Bugün çok şey oldu diyelim. Adsensemiz banlandı maalesef.Para kazanamıyoruz.Ama ne demişler durmak yok yola devam.Neden banlandı bilmiyorum ama şuan itiraz vs bulundum.Sizde gördüğünüz gibi sitelerimde reklam yok.Ama ben hiç bir zaman bıkmadım bıkmam da.Sonuçta ekmeğimizi buradan kazanıyoruz.Şöyle düşünüyorum açıkçası bir işe başladım işten kovuldum veya ayrıldım hemen pes etmek olur mu olmaz tabiki de bu sebepden dolayı yeni bir iş arayacağım ama biraz kafam rahat etsin tarzında olacak.Sitemizde yine 2 adet makale yayınlandı ve webmaster toolsda gerekli işlemler yapıldı ve sosyal medyada paylaşım yapıldı.Bir kaç tane blog buldum kategorimle alakalı onlara da yorum attım ve bir tane foruma kısa bir tanıtım yazdım.Yaptığım işlemler bu kadar şimdilik.Görüşmek üzere tekrardan

  24.10.2015 Tekrar merhaba arkadaşlar.Uzun bir aradan beri yoktum.Sebebi ise aklıma bir kaç fikir geldi onları yapmak ve uygulamak.Hazır böyle güzel bir site yapmışken neden google news kaydolmayım diye düşündüm.Hemen duruma tabiki de el koydum.Sitemin tasarımını tamamen değiştirdim.R10 üzerinden bir tema aldım.Aslında soran olacak hangi temayı kullanıyorsun diye ama reklam olmasın diye söylemek istemiyorum.Neyse neler yaptım sizlere anlatayım.

  • İlk olarak sitemin temasını tamamen değiştirdim.
  • Bu zaman zarfında yine otomatik olarak aynı saatler içerisinde günlük olarak 2 makale yayınladım.
  • Yayınlanan makaleler hemen hemen aynı gün olmasa da sosyal medyada paylaşımlar yapıldı.
  • Yayınlanan makaleler tek tek google gibi getir diyerek google amcaya komutlar verildi.
  • Günlük olarak olmasa da forum tanıtım ve blog backlinkler almaya çalıştım
  • Ayrıca toplistlere ekledim çok fazla değil tabiki de
  • Ve google news uyumlu yapmak için siteme künye,gizlilik politikası,yazarlar sayfalar vs ekledim.
  • Ve son olarak link düzenlemesi yaptım.Google news uyum sağlasın diye.
  • Ve hedefim 300 üzeri makale sonrası google news başvurusu yapmak
  • Ayrıca şuan istediğim iki kelimede 61 ve 75. sıralarda yer almaya başladım ve hızlı bir şekilde ilerliyorum.
  • Hit ise yine çok fazla değil 50 civarı oluyor.Ama bazı aramalarda ilk sayfalardayım.

  Yaptıklarım bunlar arkadaşlar.Çok yakın zamanda hit vs paylaşımı yapacağım görüşmek üzere

  26.10.2015 Merhaba arkadaşlar.Yine karşınızdayım.Bir kaç arkadaş saçma sapan yorum yapmış ama onların inadına demiyorum ben bu yazıyı elimden geldiğince devam ettireceğim.Eminim ki bir çok arkadaş bu yazıyı göz önünde bulundurarak siteleri açtı ve bazı çalışmalar yaptı.Bu sebepden dolayı yazımı dediğim gibi elimden geldiğince devam ettireceğim.Neyse konumuza geçelim gerek sitem üzerinden gerekse r10 üzerinden bir çok arkadaş hangi temayı aldın diye üst üste sorular yönelmektedir.Aslında reklam olur diye söylemek istemedim ama neyse yinede burada ne yaptım ise sitem için hepsini anlatacağım demiştim bundan dolayı söylemek zorundayım.Haklılar aslında pm üzerinden de aynısını söylediler bana :)

  Neyse dediğim gibi ne yaptım ise söylüyorum şimdi sizlere;

  • İlk olarak safir temaya ait olan Havadis V2 temasını aldım.Sitem için buna karar verdim ve bu temaya ait olan mobil temayı da satın aldım.
  • Daha sonra sitem için farklı ip’de olan sitelerimden link çıkışı verdim.Resimli link tarzında link çıkışı yaptım.Toplamda 3 sitemden.
  • Ve daha sonra r10 üzerinden beğendiğim iki adet tanıtım paketi aldım.Linkleri ekliyorum.Bunu aldım Tıklayınız Ve Bunu Aldım Tıklayınız
  • 1.Linkte ki Paket 1 satın aldım. 2.linkte ki 5 Adet % 100 Özgün Makale ile 50 Türkçe Forumda Tek Tek Elle Tanıtım paketini satın aldım
  • Ve bunların şuan raporu gelmedi.Ama daha önce yaptığım ve dediğim gibi blog backlink ve forum tanıtımın etkisini gördüm ayrıca sitelerimden verdiğim linklerin etkisini gördüm istediğim 2 kelimede güzel sıralamada yer aldım.Şuan baktım birinde 46. sıradayım diğerinde ise 53, sıradayım.Bu güzel bir durum.Zaten domain ismimde keyword olduğu için biraz daha etkili oluyor.

  Aslında r10’da çok fazla paket var ama ben bunları seçtim.Bana uygun geldi aldım.Sizler kendinize göre alabilirsiniz.Bu karar size ait ama şunu belirteyim bu paketleri alırken çöp sitelerden verilen paketler almayınız.Çok dikkatli seçimler yapın.Yorumlara bakın raporlara bakın ona göre alın.Ve yine aynı şekilde günde 2 makale ve sosyal medya paylaşımlarını unutmuyoruz.Bu artık sabit oldu.Kafanıza not edin günlük makale yayınlayın ve sosyal medyada paylaşın.

  05.11.2015 Yeniden merhaba arkadaşlar. O kadar olumsuz yorumdan sonra aslında çok fazla yazma niyetim yoktu.Ama yinede yazayım dedim.bir çok arkadaşta sağolsun destek oldular.Karşılıklı bilgi alışverişimiz oldu.Küçük bir konuşma süresinden sonra tekrar yazayım dedim.

  Ama sen git roman yaz,günlük aç ne bileyim şunu yap bunu yap diyenler hatta konuyu benim yerime özetleyen arkadaşlar oldu ama yinede çokta önemli değil o arkadaşların dedikleri.Peki neler yaptım onu yazayım.Yine sıradan bir şekilde siteme günlük 2 adet makale girdim onları sosyal medyada paylaştım sonra google gibi getir diyerek konularımı indekslettirdim.Sonra da her zaman dediğim gibi konu içeriğimle yani benzer sitelerden blog backlink almaya çalıştım sagolasın site yöneticileri yorumlarımı onaylamışlar ve sitem içim blog backlink almış oldum.

  Ve şunu belirteyim ben seo paketi asla almadım bazı arkadaşlar seocusun niye seo paketi alıyorsunuz seo paketi zararlıdır gibi kelimeler konuşmuş.Benim aldığım paket değil bunu yazın bence bir yerinize.Forum tanıtım aldım onu da alma amacım forumlara tanıtım yapmak ben uğraşamam dedim aldım forum tanıtımı.Ben başkaları gibi 100 blog backlink,100 forum tanıtımı,100 wiki backlink,50 tane tanıtım yazısı gibi paketlerden almadım almamda.Sadece hoşuma giden bir site var ise tanıtım yazısı veya link gibi şeyler alırım başkada olmaz zaten.

  Neyse şuan siteme bakıyorum istediğim 2 kelimede ikinci sayfadayım.Bu çok iyi bir durum benim için.yavaş yavaş bazı makalelerimden hit gelmeye de başladı.Hit gelen makaleler ise daha önce bahsettiğim sayyac olayından dolayı geliyor.Bir kaç sitenin sayac durumundan hit gelen ve arama gelen makalelerine örnek makale yazmışdım veya yazdırmıştım.Bu makalelere çok fazla hit gelmeye başladı.Şuan hit durumum 100 – 200 arası değişiyor.Mobil olarak çok fazla gelen var ayrıca facebook üzerinden yaptığım paylaşımlardan hit geliyor.Yani kısacası her şey güzel gidiyor görüşmek üzere tekrardan.

  13.11.2015 Tekrar merhaba arkadaşlar.Eminim ki bir çok arkadaş merak ediyordu ne yaptı siteye neler yapıldı gibisine.Ama ben bu konuya çok fazla girmeyeceğim ve sizlerin sorduğu sorulara cevap vermek istiyorum bugün.Ayrıca bir kaç cümle ne yaptığımı da anlatacağım tabiki de.

  Peki neler yaptım yine başlıklar halinde anlatayım;

  • Her zaman ki gibi günde 2 adet yazı yazarak sitemin güncel kalmasını sağladım.
  • Yayınlanan her yazıları yine facebook ve google ve twitter üzerinden paylaşımlar yaptım.
  • Yazılara ait etiketleri özenle seçmeye çalıştım.Google kelime planlayıcı üzerinden bakarak seçtim.
  • Ve kendime ait sitelerden link almaya başladım.Bir kaç kaliteli sitemden link çıkışı verdim.Zaten bu sitelerimin hepsi farklı ip ve farklı host firmalarında idi.Toplamda 5 sitemden 2 gün arayla link ekledim.
  • Bir çok kaliteli konu içeriğimle alakalı bloglara yorum attım.Aşırıya gitmeden günde en fazla 5 tane bloga yorum bıraktım.Zaten hepsi aynı anda onaylamıyor yorumları.Bu yüzden sıkıntı yok.
  • Dizinler gibi sitelere linklerimi ekledim.Seçici davrandım biraz.
  • Takıldığım forumlara veya sağlıkla ilgili konuların altına yorum attım.Mesela şu konuyu okuyabilirsiniz tarzında.Tanıtım amaçlı değil.

  Şimdilik bunları yaptım başka bir şey yapmadım. Şimdi gelelim sizlerden gelen sorulara cevap verelim.

  Soru 1:Sitenin hiti ne durumda ?

  Cevap 1:Sitenin hiti şuan 150 ile 200 arasında değişmektedir.Bazen 200 üzeri olduğu da oluyor ama 150nin altına düşmüyor . Sitemde yandex metrica ve statpress eklentisini kullanıyorum.Statpress üzerinde bir görsel aktarayım sizlere görün.

  Sitenin günlük hit durumu

  Sitenin günlük hit durumu

  Siteye kelimelerden gelen aramalar

  Siteye kelimelerden gelen aramalar

  Not:Statpress eklentisi veritabanda çok yer kapladığı için belirli aralıklarda içini boşaltıyorum.Bilginiz olsun.Ayrıca sitenin adresi gelen hitler hangi kelimelerden gelmiş gibi durumları göstermek istemiyorum.Sağolsun bir kaç arkadaşa sitenin ismini verdim.Pişman oldum açıkçası.Detaya girmek istemiyorum.

  Soru 2:Sitenin sıralaması ne durumda ?

  Cevap 2:Site için kendimde ilk açtığım zaman 3 kelime seçmiştim.Dedim ki bu kelimelerden hit gelsin ve ilk sayfada olsun yeter bana demiştim.Seçtiğim 3 kelimede şuan iyi sıralardayım. 1.kelimede 2. sayfanın sonundayım. 2.kelimede ise 3.sayfanın başındayım. 3.kelimede ise 5 sayfanın sonundayım. Tabi bunların hepsi özgünlük ve sosyal medya paylaşımları ile oldu ayrıca blog backlink ve forum tanıtımın etkisi ile buralara geldi.Şimdi ise link ile besliyorum inşallah iyi yerlere gelecek.

  Soru 3:Bu sayaç olayı nedir ? Nasıl hit çekiyorsun ?

  Cevap 3:Bu soru bana çok fazla gelmeye başladı.Detaylı açıklamak istedim.Örneklerle açıklıyorum iyi okusun arkadaşlar ve dikkatlice ne yaptığımı anlasınlar.Dediğim gibi kimileri hırsızlık olarak görebilir kimileri ise helal olsun diyebilir ama ben bunu yıllardır yapıyorum ve şuan bu durumdan dolaya siteme ciddi hit geliyor.Hemen anlatıyorum.

  Diyelim ki siteniz şifalı bitkiler ile alakalı bir site.Ve şifalı bitkiler üzerine makale yazacaksınız ama ne yazacaksınız bilmiyorsunuz.Hemen burada sayaç olayı ortaya çıkıyor kim nereden hangi kelimeden hit çekmiş bakıyoruz.

  Örnek olarak google amcaya aynı şu şekilde yazıyoruz.”şifalı bitkiler sayyac” veya “sayyac şifalı bitkiler” olarak yazıyoruz.Hemen bunun sonucunda google listeleme yapıyor.Aşağıda bulunan resim deki gibi.

  Sayyac

  Hemen birine tıklıyoruz ve sayacın içine girmiş bulunuyoruz.Aşağıda ki resimde bende girdim.Referrer 1 yazan kısma tıklıyoruz ve aşağıya doğru iniyoruz ve ne görüyoruz o siteye hangi kelimelerden hit gelmiş görüyoruz.Ben örnek olsun diye şu sayac linkine tıkladım size örnek olsun diye.

  Link: http://sayyac.com/tr/stats/referrer_tracking/bitkilervefaydalari

  Son 20 arama motoru sözcükleri yazan yerde bir bakıyoruz ki gelen hitler vs var.Arama motoru sözcükleri yani.

  Sayac

  Şimdi bakalım ne görüyoruz burada ne işimize yarar bakıyoruz.Şifalı bitkiler ile bana yarayacak ne var mış ” kara kekik faydaları “, ” kantaron yağı nasıl yapılır “gibi bir makaleden hit gelmiş neden olmasın işim yarar deyip başlıyorum yazmaya.Alın işte hem makale başlığı hemde arama sözcükleri kullanın istediğiniz gibi. Bu ve buna benzer bir çok analiz yaparak istediğiniz hiti yakalayabilirsiniz.Bu da tamamlanmış oldu.Anlamayan var mı bilemem ama anlattım diye düşünüyorum.

  18.01.2016 Tekrar merhaba son yazdığım tarihe baktım da yaklaşık 2 aydır yazmıyorum. Bazı arkadaşlarımız işin peşini bıraktı siteyle alakası kalmadı gibi yazılar yazmış ama halen devam ediyorum ve şuan çok iyi yerlerdeyim. Size neler yaptım bunları anlatayım.

  * İlk olarak her zaman ki gibi siteye her gün 1 yazı atmaya devam ettim. Zamanlama yaptım her gün 10:30’da makalem yayınlama devam etti.

  * Cumartesi ve Pazar günü ise ikişer yazı atmaya çalıştım ama çalıştım demeyim yaptım. Yine aynı şekilde zamanlama yaptım 10:30 ile 15:30’da otomatik yayınlandı.

  * Yayınlanan yazılarımı her zaman ki gibi twitter,facebook ve google plus’da paylaştım.

  * Ayrıca Google Webmaster üzerinden google gibi getir komutu ile her yazdığım makaleye google botları çektim.

  * Ayrıca son günlerde pinterest olayına girdim ve etkisini de çok fazla gördüm. Tüm yazılarımı pinterestte paylaştım. Ve dediğim gibi etkisi çok iyi oldu.

  * Şuan istediğim 3 kelimede ilk sayfada 5 in içerisindeyim. Yani ilk 5 teyim amacıma ulaştım ve iyi yerlerdeyim.

  * Google adsense olarak ise yavaş yavaş bırakmaya başladı diyebilirim. Tıklama başı 0,56 kuruşa kadar ortalamam çıkabiliyor. Bazen düşüyor ama bazende artıyor ama ortalama 0,56 iyi ücret bence.

  Sizlerden gelen sorulara cevap vereyim.

  1: Neden uzun zamandır yazmıyorsun bizi merakta bırakıyorsun.

  Ailevi sebepler diyelim bi erkek evlat bekliyorum. ve eşimin hamilelik süresi biraz sıkıntılı geçti vaktim olmadı diyelim. Ama şuan iyi allaha şükürler olsun ve son 2 ay kaldı ve artık rahatladım. Ayrıca sizi yalnız bıraktım ama siteyi yalnız bırakmadım. Devamlı yazdım ve görevlerimi yerine getirdim.

  2: Siteyle ilgilenmiyor musun?

  Siteyle ilgilendim her gün bir yazı hafta sonu 2 yazı yazdım ve kendim yazdım hepsini de. Ayrıca sosyal medya paylaşımlarını yerine getirdim.

  3: Adsense ne durumda ?

  Adsense güzel gidiyor yavaş yavaş artıyor yukarı da bahsettim.

  4: News başvurusu yapacak mısın ?

  Şuan düşünmüyorum. Biraz daha makale olmasını bekliyorum. Şuan makale sayım 263 oldu.Hedefim 500 makale sonra başvuru.

  5: Hit durumu nedir ?

  Hit durumu günlük değişebiliyor ama 300 altı olmuyor. Hafta sonları iyi geliyor ve ana kelimeden az geliyor ama makalelerime çok fazla geliyorlar.

  Şimdilik bu kadar arkadaşlar görüşmek üzere hoşçakalın.Aklınıza takılan soru ve soruları bana buradan yorum yazarak sorarsanız sevinirim.

  16.02.2016 Merhaba arkadaşlar. Tekrar yazımıza devam ediyoruz. Yine herzaman ki yapılanlar dışında sizlerden gelen sorulara cevap vermek istiyorum.

  1:Son durum nedir acaba?

  Son durum gayet iyi bir işe başladığımız zaman bitirmeden durmam. Sonuna kadar devam ederim. Zaten bizim eksiğimizde bu değil mi. Sonuna kadar devam etmemek. Sıralama olarak istediğim kelimelerde ilk sayfada 5 sıra içindeyim.

  2:Site diliniz ingilizce mi türkçe mi öğrenebilir miyim?

  Site dili tamamen türkçedir. İngilizcem iyidir ama çok çok iyi değildir. Bilmediğim bir işe kalkışmam. Tamam bir çok kişi yabancı siteler kazandırıyor diyor ama ben fazla denemek ve girmek istemiyorum. Bildiğim iş en doğru iştir benim için.

  3:Merhaba, sitenin günlük tekil hit bilgilerini aylık bazda yayınlarsanız takip etmesi çok daha zevkli bir konu olabilir, kolay gelsin umarım hedefinize ulaşırsınız.

  Tabiki de yayınlarım.Sorun yok ama günlük veya haftalık yayınlamak zor olur benim için. İlgilenmek lazım.Ama şuan ki hitlerim 250 ila 300 arası.Aşağıda resmide koyayım. Ayrıca şuan için statpress kullanıyorum. Veritabanda çok yer kapladığı için haftalık olarak temizliyorum.Detaylı bir analiz maalesef tutmuyorum şuan.

  Adsense Parasına Araba Alıyoruz.Adım Adım Gidiyoruz.Takipte Kalın

  Bir arkadaşımız şunları yazmış “Hocam Türkçe girmeseydin keşke . Aynısını İngilizce yada başka dilde yapsaydın şuanda bile kazanmaya başlardın.” evet haklısın şuan bile kazanabilirdim ama bilmiyorum bilmediğim bir işe nasıl ilerleyebilirim ki ?

  Ayrıca bazı kısa bilgiler vermek istiyorum. Tam olarak günlük en az 1 makale girmeye çalışıyorum. Ama kesin 1 makale giriyorum ama 2. makale belli olmuyor. Bunları twitter,facebook,google plus ve pinterest üzerinde kesin paylaşıyorum. Ve google webmaster girerek google gibi getir komutuyla linki googleye tanıtıyorum. Ayrıca gördüğüm bloglara yorum atıyorum günlük en az 5 tane bloga. Ve elimden geldiğince makaleleri uzun tutmaya çalışıyorum. Şuan çok fazla adsense tıklaması olmuyor ama en az 5 tıklama geliyor diyebilirim.

  Yazdığım makaleler çoğunlukla ilk sayfalara gelebiliyor. Araştırma yaparak makale yazıyorum. En çok hangi sorular sorulmuş neler merak ediliyor bunlara bakıyorum. Kategori olarak daha önce söylediğim gibi sağlık üzerine. Kadınlar sitesi ve forumları üzerinde merak edilen sorulara bakıyorum onlara göre makale yazıyorum. Veya makale yazdırıyorum yetişemediğim yerde.Şimdilik bu kadar.

  15.03.2016 Tekrar merhaba.İlk olarak şunu belirtmek isterim ki uzun zamandır yazamıyorum ama sebeplerim var.Eşim hamile olduğu için hem sitemle hem diğer sitelerimle çok fazla ilgilenemedim açıkçası. Doğum yaklaştıkça sorunlarda artmaya başladı.Her gece hastaneye gitmekten biraz bu işlere zaman ayıramadım. Neyse bahane üretmeyim neler yaptım size onları anlatayım.Ayrıca bir çok arkadaş iletişim yoluyla tanışmak istiyor veya neden yazını yazmıyorsun diye bana kızıyorlar. Bahane üretmeden sebeplerimi kısa kısa açıklıyorum bazı arkadaşlara ama hepsine yazamıyorum kusura bakmasın o arkadaşlar.

  İlk olarak neler yaptım onu söyleyim.Yine her zaman ki gibi siteme günlük makale girdim.Hiç bir zaman aksatmadan makale ekledim.Aslında zaman ayarlı yaptım 10 tane makale yazdım veya satın aldım siteme ekledim.Ve günlük yayınlanması için ayarladım.Zamanım oldukça yayınlanan makaleleri facebook,twitter,google plus ve pinterest gibi yerlerde paylaştım.Bu sabit olarak yaptığım bir iş oldu benim için.Diğer iş ise yayınlanan yazılarımı google webmaster toolsda google gibi getir komutu ile yazımı indekslettim.Bunlar sabit olan işlerimdi.

  Daha sonra video backlink olayına girdim.Kendime ait kanal açtım.Youtube,vimeo ve dailymotion sitesinde kendime yani siteme ait bir kanal açtım.Sitemde Video Galeri kategorisi olduğu için buralara videolar ekliyordum.Beğendiğim videoları kendi kanallarıma attım.Videoların altına da hem sitemin ismini hemde yayınladığım videoya ait yazının linkini ekledim.Bunun bana çok faydası oldu diyebilirim.

  Özellikle sağlık kategorisinde ki videoları buldum indirdim ve kendi kanallarıma yükledim.Bunun bana etkisi muhteşem oldu. Yayınlanan videolarımı izleyen insanlar siteme giriş yaptılar.Hem backlink kazandım hemde ziyaretçi kazandım diyebilirim. Size tavsiyem bu şekilde bir sistem kurmanızdır.

  Sitemin hiti şuan 300 – 400 arasında değişmektedir. Adsense tıklama ise günlük en az 5 tane olmakta.Tıklama başına ücret ise 0,30 kuruş civarında ve üstünde olmaktadır. Şuan için iyi yerdeyim diyebilirim. Bu maraton benim için iyi olacak diye düşünüyorum.Kazanacağıma eminim.Uzun süreli olacak ama bıkmadan devam edeceğim.Belki 1 yıl belki 2 yıl sonra hedeflerime ulaşacağım ama yinede ulaşacağım.

  Ayrıca şuan bir kaç firma benimle iletişime geçti hastane tarzı kurumlar için reklam vermek istediler ama kabul etmedim. Güzel ücret teklif ettiler hatta bir kaç kişi sitem için satın alma maili attı ama düşünmediğimi belirttim. Bu benim amacım ve amacımdan hiç bir zaman dönmeyeceğim. Sizlere de tavsiye devam edin. Şimdilik bu kadar hoşçakalın.

  06.05.2016 Tekrar merhaba arkadaşlar. Uzun süredir biliyorum ki yazı yazmıyorum ne yaptığı ne ettiğimi kimse bilmiyor. Site ne durumda istediğimi alabiliyor muyum herkes bunu merak ediyor. Uzun bir süredir yazamıyorum bunun sebebi ise yukarıda bahsetmiştim. Eşim hamileydi doğum yapacaktı vs vs şimdi ise doğum yaptı ama bu sefer bebek bizi maffediyor. Hayatımıza renk kattı bebek dünyamızı değiştirdi diyebilirim. Ama buraya yazmamış olabilirim sitemi de unutmadım. Hedeflerimden asla vazgeçmem vazgeçmedim.Neyse konuyu fazla uzatmıyorum.Hemen asıl konuya geliyorum.Sitede neler yaptım neler yapıldı bundan bahsedeyim.
  İlk olarak her zaman ki gibi günlük olarak siteye makale yazmayı unutmadım.Bir günde birkaç tane makale yazıyordum ve günün belirli saatlerinde yayınlıyorum.Zaman ayarlaması yapıyordum o şekilde yayınlanıyordu.Yayınlanan makaleler her zaman ki gib sosyal medyada aktif olarak hepsinin linkini paylaşıyordum.Özellikle hafta sonları iki adet makale hazırlıyordum ve sosyal medyadan ciddi bir hit geliyordu.Özellikle facebook bu konuda bana çok yardımcı olmakta.Hit konusunda güzel şeyler ortaya çıkıyordu. Daha önceden bahsettiğim gibi yani yayınlanan tüm konuları facebook,twitter,google plus ve pinterest üzerinden yayınlıyorum ve google webmaster üzerinden google gibi getir komutuyla konuyu google tarafından tarattırıyorum.

  Peki farklı olarak ne yapıyorum.Bir kaç foruma üye oldum özellikle kadın forumlarına ve soru cevap sitelerine kayıt oldum ve aktif olarak günün belirli saatlerinde orada forumda geziyorum.Bayanların en çok sorduğu soruları inceliyorum.Neler soruyorlar neler hakkında bilgi sahibi değiller hemen bakıyorum.Ve o konu hakkında makaleyi hemen yazıyorum ve yayınlıyorum.Yayınladıktan sonra forumda veya soru cevap sitesinde o sorunun cevabıymış gibi kendi yazdığım makalenin linkini atıyorum.Tabi linki attığım zaman ister istemez bir çok kişi konunun linkine tıklıyor ve ciddi bir hit çekiyorum.

  Ayrıca konunun linkini doğal yollarla paylaştığım için konum direk üst tarafa geliyor aramalarda.Sadece forumdan hit gelmiyor belirttiğim konuda aklına takılan diğer kişiler google üzerinde arama yaptığı zaman forumada giriş yapmış olsa siteme tıklıyor yada direk aramadan sitem çıksa yine siteme giriş yapıyor.Mantık çok basit inşallah anlatabilmişimdir.

  Örnekte vereyim size.Mesela bir forumda kadının biri soru yazmış.Soru ise “doğum kontrol hapları öldürür mü” diye hemen soruya girdim çok kişi yorum yazmış konuya.Herkes bir fikir vermiş hemen konu hakkında kendi sitemde bir makale yazdım başlıkta aynı şekilde oldu “doğum kontrol hapları öldürür mü” ve diğer araştırmalarım sonucunda makaleyi yazdım ve hemen forumda paylaştım buyurun hanımlar diye.Mecburen herkes siteme tıkladı ve giriş yaptı.Ciddi hit geldi.Ve bunun sonucunda diğer google üzerinden arama yapanlar ilk sırada forum olursa ona giriş yapıyor giriş yaptığı zaman benim linkime tıklıyor ve detaylı bilgi için siteme giriş yapıyor.Foruma girmesede altında benim sitem olduğu için benim siteme giriş yapıyor.

  Olay bu kadar basit arkadaşlar.Yapmanızı tavsiye ederim.Ayrıca hit durumun nedir diye soran olmuş ve adsense gelirin nedir diye sormuşlar onuda belirtiyim.Şuan hit durumum 900 ile 1000 arası makale sayım ise 470 civarı adsense gelirim ise günlük 2 tl yi geçmektedir.Tekrar hoşçakalım

  Devamı çok yakındaaaaa.Takipte kalın.

  6 Mayıs 2016 saat 12:01

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 8.1/10 (20 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 5 votes)
  Adsense Parasına Araba Alıyoruz.Adım Adım Gidiyoruz.Takipte Kalın, 8.1 out of 10 based on 20 ratings
  Facebook'ta Paylaş
  Twitter'ta Paylaş

  Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin ?

  Paylaş!

  Yazar Hakkında

  25.09.1985 Çorum/Sungurlu İlçesi Doğumluyum.Genç Yaşlarda Webmasterlığa Asp ile Başlamış Olup PHP Nimetlerini Görünce Yazılım Macerasına PHP İle Yola Devam Etmeye Karar Verdim.Niğde Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Mezunu Olup İş Hayatımı Bodrumda Sürdürmekteyken Ankara'ya Hızlı Bir Geçiş Yapmak Zorunda Kaldım.Şimdi İse Wordpress Üzerine Çalışmalar Yapmaktayım...

  “Adsense Parasına Araba Alıyoruz.Adım Adım Gidiyoruz.Takipte Kalın” için 45 Yorum

  1. HatipEr diyor ki:

   Hocam r10’dan ve sitenizden takip ediyorum :)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 2 votes)
   • Khaaos diyor ki:

    Teşekkürler hocam

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: +2 (from 2 votes)
  2. Melih diyor ki:

   Merhaba, merak ettiklerim;
   Hangi eklentileri kurdunuz? Kaç konu yeterli olur?

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +1 (from 1 vote)
   • Khaaos diyor ki:

    Merhaba şuan konuya yazıyorum kardeşim 15 dk’ya hazır olur

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: +1 (from 1 vote)
  3. demir diyor ki:

   takipteyim. Çalışmalarınıza göre bende yeni projeme yön vereceğim

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +1 (from 1 vote)
  4. demir diyor ki:

   moda sitesine karar verdim. yazılarda hazır 400-600 kelimelik makaleler. Makale yazım ekibim var. Onlara hemen yazdırdım dün. Ama wordpress tema karar veremedim. Fikrin benim için önemli. Bana tema önerirmisin.

   -Yorumda siteyi yayınladım ama senden ricam yorumu onayladığında sitenin linkini silmen. mail adresimide yazdım. oradanda bana bilgi verebilirsin. Cevabını bekliyorum

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +1 (from 1 vote)
   • Khaaos diyor ki:

    Hocam merhaba; moda teması için portal tarzı temalar daha uygun düşer diye düşünüyorum.r10 üzerinden portal temalar var kontrol edebilirsin

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 2 votes)
  5. Arzu diyor ki:

   Merakla takip ediyorum. Umarım güzel gelişmeler olur da biz de bilgileniriz.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +1 (from 1 vote)
   • Khaaos diyor ki:

    tabi ne yaptıysam buradan bilgilendirme yapmaya çalışıyorum

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: +1 (from 1 vote)
  6. ali diyor ki:

   Şu anda konudada belirttiğiniz ve çalışmasını yaptığınız siteniz hangisidir?

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
   • Khaaos diyor ki:

    Merhaba şuan için maalesef veremiyorum ileri ki zamanda inşallah

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  7. Rusbebektakvimi diyor ki:

   Takipteyim hocam yazılarınızı bakalım benimde 2 3 sitem var

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  8. ali diyor ki:

   google plus sayfası açmak istiyorum. Busınese yönlendiriyor. Şirket falan bilgileri istiyor. Normal bir sayfa nasıl açılıyor. Bu arada takip ediyorum seni. Yeni başlayanlardanım.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  9. Eren diyor ki:

   Siteniz şu an ne durumda 11 kasımdan beri güncelleme girilmemiş açıkçası merak ettim

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +1 (from 1 vote)
   • tryazi diyor ki:

    siteyle artık ilgilenmiyor sanırım eskiden takip ettiğim bir siteydi.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    • Khaaos diyor ki:

     Şuan ilgileniyorum yeni yazımı yazdım

     VN:F [1.9.22_1171]
     Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
     VN:F [1.9.22_1171]
     Rating: 0 (from 0 votes)
  10. Tugrul Can diyor ki:

   Google news kaydı için neler yaptın hocam onları da paylaşabilir misin?

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
   • Khaaos diyor ki:

    Merhaba; Maalesef şuan çok fazla birşey yapmadım beklemedeyim news için

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  11. atakan diyor ki:

   Takipteyim bekliyoruz :)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +2 (from 2 votes)
  12. Pratik Yazar diyor ki:

   Merhaba kardeşim. Bu yorumumu hem teşekkür etmek için hem kendi siteme backlink yapmak için yazıyorum. Yorumumdaki site linkimi kaldırmazsanız çok sevinirim. Benim de pratik yazar sitem için belli bir amacım var. Yazınızı başından sonuna kadar 1 saat vakit ayırarak okudum. Bilmediğim şeylerinde olduğunu fark ederek iyiki okumuşum dedim. Takip edeceğim. Umarım amacınıza ulaşırsınız. Allah hayırlı bir evlat nasip etsin. Hayırlı günler.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
   • Khaaos diyor ki:

    Merhaba;sorun değil kaldırmam linki zaten kaldırmıyorum hiç bir linki.Okumana ve öğrenmene sevindim.İnşallah sende devam edersin bende.

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: +1 (from 1 vote)
  13. Komedi Film İzle diyor ki:

   Hocam bu arada adsense film sitelerine reklam vermiyor demi

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
   • Khaaos diyor ki:

    hiç bir zaman vermedi ki kardeşim

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: -1 (from 1 vote)
  14. Darısı bizim başımıza, umarım bizde adım adım birşeyler alabiliriz sayın Khaaos :)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  15. Bende adsense için bir blog açacağım bakalım :)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  16. replika saat diyor ki:

   konuyu okuttunuz bana, ilk defa içime bu konularla alakalı sizin konunuz sindi, hocam desteğiniz olursa bize çok sevinirim, sitemizi tarafınıza iletelim :)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: +1 (from 1 vote)
   • Khaaos diyor ki:

    okumanız mutlu etti beni.aslında yazımla sizlere destek olduğumu görebilirsiniz.yinede siteyi gönderin bakayım

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  17. takipteyim diyor ki:

   takipteyim, çocuk varken zor olacak, aynı hedef bendede vardı fakat çocuk olunca 3-4 ilgilenemedik eşimle kolay gelsin.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
   • Khaaos diyor ki:

    evet haklısın çocuk varken zor ama hedeflerimide bırakmayı düşünmüyorum devam ediyoruz bakalım

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  18. hocam merhaba,

   sizlere bazı önerilerde bulunacagım.

   * Öncelikle sitenin acil tarafından hızlı bir sunucuya ihtiyacı var. site çok agır işlemekte. bu şekilde agır işledigi taktirde yalnızca müstehcen kelimelerden hit alır ve ilerleme kaydetmez.

   * Kesinlikle cdn kullanmanızı öneririm. Cdn kullanmanız hitlerinizi %100 arttıracaktır.

   * Araba hedefi koydugunuz siteye ait ip temiz görünüyor. yalnız kendisiyle birlikte 10 civarı site barınıyor. aynı ip üzerinde birden fazla site barındırmak, google’ın yaptıgınız işi kalitesiz görmesine eşdegerdir.

   * https kullanımı güven teşkil ettiginden dolayı https kullanmanızı şiddetle öneririm.

   * temayı çok inceleyemedim kaynaktan gördügüm kadarını söyleyecegim. anasayfada <link rel="image_src şu tagin kullanımı pek dogru degildir. javascript dosyalarınızı defer ederek ve sayfanın altına konuşlanacak şekilde çagırın.
   temanın html 5 oldugunu görüyorum. zannedersem responsive. kesinlikle mobil siteye ihtiyacınız var, bununla ilgili gayet güzel eklentiler var onu da sonra ilave ederim. kendiniz araştırarakta bulabilirsiniz.

   şu an en kaliteli backlinkiniz nofollow olarak pinterest üzerinden gelmekte. otoriter bir forum sitesinden backlink almanızı öneririm.

   * şekilde işaretledigim alanlar kesinlikle yapılması gerekenlerdir. bunları yaptıktan sonra bıraktıgım mail adresiyle facebook üzerinden iletişime geçin. hiti arttıracak bir kaç fikir daha sizinle paylaşayım.

   Kolay gelsin, İyi çalışmalar

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 4.7/5 (3 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
   • Khaaos diyor ki:

    Merhaba kardeşim dediklerinize aynen katılıyorum.Haklısınız.Belirttiklerinin benimde aklımda ama şuan bekletmek zorundayım.Tam olarak dediklerinizi yapmam için kafamın biraz boş olması gerekiyor.

    İlk olarak hızlı bir sunucu için bir kaç kişi ile görüştüm.Ama tam olarak sonuç alamadım.Sizin tavsiyeniz var ise iletişime geçebilirim.

    Cdn kesinlikle kullanmalıyım bunda da haklısınız ama maddi konuda bir kaç problemi çözersem geçiş yapacağım. Bunun içinde tavsiyelerinizi beklerim.

    İp olarak temiz sıkıntı yok.Zaten bana ait olan bir vds üzerinden kullanıyorum.Güzel bir sunucuya geçersem bu problemde ortadan kalkacak.Yine dediğim gibi bir sunucu için tavsiyede bulunabilirsiniz.

    Https şuan tam olarak karar vermedim.Ama sizin gibi çok kişi tavsiye ediyor.Basit zor bir şey değil.Bir kaç sitem için kullanıyorum.Aktif hale getiririm.

    Temada bende sıkıntı göremedim.Javascript kodları için gerekli düzenlemelere şuan bakamam desem doğru olur.

    Galiba temayı tam olarak incelemediniz.Site mobil bir site.Mobilden girerseniz görürsünüz hocam.Mobilde sıkıntı yok.

    Bir kaç forumla görüştüm ama ücretleri abartılı söylüyorlar.Kadın forumları ile iletişimdeyim ama nakit sıkıntısı var diyebilirim.

    İletişim için mail üzerinden iletişime geçeceğim kardeşim teşekkürler

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  19. kenan diyor ki:

   sitenize bir tanıtım yazısı birde footer backlink vermek istiyorum.. artık şu arabayı yavaş yavaş hak edin :)) mailim yazıyor ileşt

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
   • Khaaos diyor ki:

    teşekkürler hemen arabayı alırsam bir anlamı kalmaz şuan zaten iyi kötü bir arabam var biraz daha sabretmek istiyorum.zaten bizim en büyük hatamız sabırsız olmamız değil mi ???

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  20. ek iş ilanları diyor ki:

   Devamını bekliyoruz. Takipteyim

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  21. Müşteri diyor ki:

   Merhaba, Tüm yazınızı ilgiyle okudum gerçekten güzel ve gaz verici bir proje olmuş devamıda sabırsızlıkla beklemekteyim. Bebeğinizi de Allah bağışlasın :)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  22. KEMAL diyor ki:

   Güzel paylaşım sonuna kadar okudum ama devamı gelmemiş nedir son durum ??

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
   • Khaaos diyor ki:

    Merhaba;biraz yoğun olduğum için maalesef devam edemedim…

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  23. sarki sözleri diyor ki:

   devam etmeyeceksiniz sanırım :(

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  24. ömer nuri diyor ki:

   artık devam gelmeli. Sabırlı birisiniz.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  25. Mahmut diyor ki:

   Sorması ayıptır da 470 makaleyi yazdırmak için ne kadar para ödediniz? Zira günde 2 TL adsense geliri bu makalelerin bedeli bile karşılanmaz. Yani yaptığınız diğer masrafları da göz önüne alırsak hala cepten yiyorsunuz değil mi?

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  26. Gökhan diyor ki:

   Merhaba. Ben bundan bir kaç yıl önce web sitesi girişimim olmuştu ve blog sitesi açmıştım sizi görüyordum ve şuan gördüğüm de inanamadım gerçekten çok başarılı olmuşsunuz ve herkese örnek birisiniz azminiz ve başarınız ile bravo diyorum başka bişey diyemiyorum kolay gelsin.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  27. Netten Film diyor ki:

   gerçekten sabırla takip ettim okudum. sabrınıza hayran kaldım inşallah yazının devamı gelir.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  28. Şu parayaı bir ben alamadım galiba :)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
  29. Gökhan diyor ki:

   Darısı adsenseden hiç ödeme alamayanlara gelsin :)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

  Yorum Yapın